jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KuntaKinte to co mówię od kiedy odszedł z Monako, ważny mecz i M'bappe znika i jest nieistotny, złotej piłki nigdy nawet nie powącha
0
@Coutinho007 mam wrażenie,że to będzie taki niewypał,że mała głowa
0
@norbi77 zaraz spróbuję, ale u mnie na Xbox na prawdę nic nie było...
6
Dlaczego chcę u nas Depaya?
Przyczyny ekonomiczne - rok kontraktu, sam chce odejść o około 4 miliony euro zarania w Olinpiku Lyon.
Przyczyny czysto piłkarskie - nie brakuje mu niczego: siła, technika, wyobraźnia, szybkość i MOBILNOŚĆ ( no boisku jest wszędzie, dosłownie)
Wszystkie drużyny które awansowały do półfinału, grały mobilną trójka napastników, jedynie Bayern się wyłamywał bo Lewy to jednak klasyczna 9 co nie przeszkadzało jej w byciu wszędzie.
Uważam, że mobilność Griezmana, Cou i Depay może nam dużo dać, zwłaszcza że skoro zostaje Leo to ma on z kim grać w końcu. Do końca sezonu będzie pięć zmian i nie braknie minut dla Dembele, Trincao czy Fatiego. Naszym problemem w ataku przez ostatni czas to była statyczność, jedynie latał Griezman, ale każdy z nas wie jak to się kończyło.
Bądźmy dobrej myśli bo transfer takiej mobilnej 9 jest krokiem w stronę nowocześniej piłki, której u nas brakuje;)
0
@norbi77 od dawna gobtam nie ma, usunęli go z gry bo nawet w master league nie da się go wyszukać
0
@mr_robot a za co dostał Wałęsa nagrodę Nobla?
0
Debiut Puiga, oby rozkurwi*
5
@Pawelsky że może to wygrać bo gra w drużynie która biega
0
@NeroTFP na twoim miejscu zadzwoniłbym po karetkę i nazmyslal że boli cię głowa bo się uderzyłeś i przyjadą bo może wstrząs mózgu, z NFZ trzeba walczyć nieczysto, może w tedy by Ci gardło przebadali łaskawie
0
@kamiVeB wykosztuje się i pojadę na jakiś pewny mecz, Valencia, Sevilla itp. nie mogę przegapić tego widoku, bo możliwe że już nigdy Leo nie zobaczę
0
@Encore Pogba na defensywnym to marnowanie jego talentu tak samo DVDB na spd. MC Tomek bedze grał z Bruno i Pogba a donyy pierwszy do wejścia
0
@bartoszekkk wymiana 1-1 była by sprawiedliwa, Depay więcej niż 30 milionów wart nie jest bo rok kontraktu
7
Muszę polecieć do Barcelony i zobaczyć Leo na żywo, nie mogę tego przegapić!
1
@barcanawieki oby w końcu " odkryli" lek na raka ile można brać pieniędzy z onkologii
9
@Hosh "środowisko Leo jest dobr...."
Zaraz zwymiotuje
0
@barpol11 o Jezus FIFA 20 bleeeee
0
@arraco reprezentacja baja musia
0
@cules100pro i Malcoma za 40
0
@senri serio ktoś wierzył,że City nie zagra w lm?
0
@barczyk i gra na 10 gdzie aktualnie mamy trzech zawodników. Patrzycie zawszę pod względem marzeń, tak było z Cou, Griezmanem i nie tylko, on tutaj w ogóle nie pasuje .
0
@fart bzdura, to skrzydła a raczej ich brak był problemem bo nikt nikomu na pozycję nie wychodził, wystarczy mecze dobrze oglądac
0
Ktoś może wytłumaczyć, czemu Ansu Fati został z PESA usunięty?
12
W tym sezonie Dembele nie odniesie żadnej poważnej kontuzji i wykręci Duble- duble.
Róbcie skriny
1
@th@les w grze od miesiąca
0
@Transu96 jakbym miał że 59 milionów albo chociaż 10 to bym sprzedał w pizdu i kupił nowe na miejscu, zwłaszcza,że i tak tym zajmują się agenci xd
1
Ciekawi mnie czy jak Ci piłkarze przenoszą się do innego kraju (transfer) to ich rzeczy przewozu samolot, ciężarówka a oni sami cisną Porshe, Lamborghini czy ferrari 1000 km czy jednak auto out i kupuje nowe w innym kraju a rzeczy wraz z nim samolotem xD
2
@dawo17 Gini do biegania i robienia roboty się nadaję, za 20 milionów to wzór transfer zawodnika który wchodzi w swój najlepszy okres!
0
@FCBKasza ta asysta Sergio to szczyt glupoty, ale wypalił xD
0
@MesQueUnClub_87 i jest słabe porównanie bo Leo Ci już ze sto domów zbudował zaliczył 600 stropów i z 300 dachów założył. Przed rozpoczęciem budowy nowego domu chcę spróbować się w stolarstwie u tyle
0
@kamilop ciężko kogoś znaleźć bo rączej Barca ma samych "xavich i Iniestow" i wybieramy w zasadzie z jednego rodzaju pomocników, alee jest Yaya Toure i to na tą cegłę stawiam