jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki film na wieczór kochani? Piękne górskie widoki, jakiś film akcji. Jakieś propozycje?
2
@Cwaniak4 że co xd.
7
Rok temu o tej porze - otoczenie, środowisko Neymara.
W tym roku - otoczenie i środowisko Messiego xD
2
@kerouac Messi może tyle rzeczy wyjawić, że Bartek dostanie ekstradycję. Wszyscy szanowani w klubie go wspierają;)
1
@OsehShalom mnie to w ogóle dziwi,że on faxu używa. Nie mógł na mesku napisać
0
@cules100pro na szczęście poniedziałek 8-9 tam będę więc może tragedii nie ma
0
@Dzemix111 przypadkiem dałem like komentarzowi, niesmak pozostał
1
@thegame1997 my tego mistrza wygraliśmy uczciwie;) Leo trafił do siatki;) a kolega Diego to przesadził....
0
@ProMILs chyba lepiej od Enrique by nie wypadł co? :d
1
@Ratamahatta może po prostu niejest szczurem i jeszcze dawał radę robić wszystko sam w tym klubie.
6
Nie rozumiem tylko tego, czemu Leo nie może sobie po prostu odejść? Skończył się cykl bo pisałem o tym od dawna, że Leo i Barca to zimne relacje raczej mają.
Operacja jest skomplikowana co dosadnie widać, ale jestem pewien, że powinniśmy być wdzięczni Leo że chciał tu grać przez ostatni czas i odbijać się od świetnych drużyn.
Gadki o kapitanie, który rezygnuję kiedy nie idzie wkładam między głośny śmiech a chichot bo przecież jedynym kapitanem tego okrętu jest Bartek, Leo był tak zajęty,że musiał być silnikiem, sterem i kotwica i chyba w końcu powiedział dość.
Szejk może go kupić, może przejść za darmo - nie obchodzi mnie to. Póki jest Bartek nie możemy dawać mu pieniędzy do dyspozycji bo kupimy znów placków po 100 mln. Grajmy czym się da i dajmy władze legendzie Barcy.
0
@IronSanHybrid hajs tak czy siak będzie
0
@barcadreed Leo powinien odejść jak król
0
Droga na Katowice z Wrocławia i potem Kraków Katowice jest jakiej jakości wczesnych godzinach porannych w poniedziałek? Jadę w góry i chciałbym wiedzieć czy spotkają mnie korki i inne tego typu rzeczy;)
10
Może się walić i palić, ale niech Puig, Pedri i Fati grają
0
@Pilka_jest_okragla Depay...
0
@czygun bo kosztuje pare miliardów i socjo na to nie pojdac chyba, że dostaną projekt życia
0
@Kwiatek67 Depay i 20 milionów to okej oferta
0
@kuz możesz, ale z drugiej strony wiem,że bystra osoba z Ciebie no i nie mogę pojąć, że możesz nie wierzyć w Leo
0
Komentarz usunięty
1
Jeżeli w kuluarach Messi ratuje klub oddając się za 700 milionów do City to niemały szacunek. Kto wie, może o to chodzi? Szejka stać na taką zabawkę, która podpiszę kontrakt na 5 lat i w końcówce kontraktu i tak nie będzie grała. Przy przygotowaniu fizycznym dwa lata jeszcze da radę czarować, ale potem to już na prawdę ciężko.
Trochę może wyobraźnia, ale z drugiej strony kto wie co tam się dzieje. Odejście Bartomeu i Leo jest prawie pewne, ktoś na pewno ten klub chcę ratować, ciekawe co z tego wyniknie
15
Szacunek dla redakcji,że kolejny raz przymknęli oko na słownictwo, mi komentarz usunęli i pewnie nie tylko mi ale obyło się bez bana, szacuneczek!
0
@JurnyGerwazy nie wiem w którym momencie mats był dla ciebie odpowiednią osobą na kapitana. Spokojny cichy człowiek a na boisku ustawia jak każdy bramkarz na świece.
0
@Nihas tak, Suarez chcę zmiennika a raczej sam nim być, a Leo czasem się nie wkurzył,że chcieli kolegę z drużyny wyrzucić za zerwaniem kontrakt!
0
@Maxit to jest miliarder bicz. Na prawdę przejmujecie się takimi bzdurami xd
0
@Barca1992 były oczywiście głosy mądrości, ale w mniejszej ilości. Ludzie zrozumieją z czasem
0
@IronSanHybrid odejście Leo w zdrowy sposób było by dobrym wyjściem. Jeżeli Koeman chcę zbudować nowa drużynę w przyjaźni z Leo i razem to uzgodnią to nie mam nic przeciwko
0
@tomono cel uświęca środki, wyctego na prawdę nie widzicie?
0
Juventus opróżniają skarbonkę, bierz kredyt, cokolwiek... Musisz ten duet stworzyć!
City też powinno już do samolotu wsiadać
0
Na tę chwilę Barca nie ma 6,7,8,9,10, 14 jeżeli chodzi o piłkarzy z tymi numerami:D