13

Che żeby PSG wygrało z Bayernem w finale. PSG to fajny projekt a na Szwabów nie mogę patrzeć.

0

@BarcaInfo ciebie jako asystenta widzę:D

1

@ToWinaSedziego myślałem,że szukamy kogoś kto się zna;)
Żarty żartami, Pana Janiame szanuję;)

5

@ViscaBarca123 na dyrektora sportowego! Zbieram głosy na petycję!

1

@Robert1603 PSG vs Bayern i show Neymara

7

@Herato Munir to nie był poziom talentu Fatiego to samo Sandro

1

@ksobi do kadry Polski rzecz jasna bo ma to w klauzuli

0

@Wossi61FCB to szanuję, myślałem że kolejny majster co nie oglądał ani jednego ani drugiego i ocenia;)

1

@zadafcb w marcu mi pyknelo 9 zaraz dycha;))

0

@JohnConstantine1899 w zimę był vtenat, ale się urwało

3

Ale Instagram Xaviego jest Family Friendly ;)
Veron, Capdevilla, Masherano, Tim Cahil, Batistuta, Kluivert, Sanz, Deco, Zenden, Rivaldo czy David Villa.
A btw zobaczcie ig Capdevilli, wrzucił tablice z mistrzostw Europy albo świata , ciężko poznać. Każda taktyka i zagranie, może to zobaczyć każdy;)

0

@szymon6847 Vidal nie ma? Gra w Europie od 10 lat xD

11

@robsesh pomyliłeś Real z Barca

0

@PatrychoO Messi jest za stary na skrzydło, jedynie 10 przy reszcie zespołu, która biega

0

@Globus1902 no Emerson zjadłby Semedo bo Alves na początku nie był kozakiem

0

@Wossi61FCB oglądałeś mecze Barcy B że mówisz o taktyce Garcii i Komana

0

@Encore nierealne a DVDB może przyjść za 25 mln

0

@Kettger wna wiosnę wybory nic już nie zmieni tego,że będzie nowa władza

0

@ForcaMilosz nie no, projekt Leo i Ronaldo, zobacz jak to brzmi. Specjalistów nie brak a znajomości mają w chuj.
Myślę,że jednak było by lepiej gdyby dogadali się z bogatszymi ludźmi, żeby oni byli tylko twarzą projektu

0

@MejorCampeones powiem Ci na spokojnie stary moją teorię. Ernesto Valverde zepsuł Dembele, Coutinho i przyspieszył proces starzenia się większości kadry.
Wszystkie znaki na niebie mówią o tym,że kompletnie olał przygotowanie fizyczne:
-Plotki o słabych treningach.
-Mnóstwo kontuzji mięśniowych.
-Czesto wypompowany zespół w końcówkach meczów.
-Słabe przygotowanie motoryczne.
-Sytuacja z Coutinho, który zaczął grać źle po presezonie z Valverde ( przeczytałem jakiś czas temu książkę Kloppa w której było wyraźnie napisane, że forma i" changer game" u Philipe był uzależniony od przygotowania fizycznego)
- wydolność zespołu spadła mimo tego,że większość podstawowych zawodników była w najlepszym okresie dla sportowca.
- no u nasz Dembele, powiem tak- można być głąbem i grać w Fortnite cały czas ale umowny się, nie można dwudziesty ósmy raz źle się rozgrzać i zerwać mięsień i to dosyć spory bo z tego co pamiętam to nie chodziło o mięśnie głębokie. Po prostu to było tak,że Dembele wracał i Valverde nie zwracał uwagi na to jak z nim jest i cyk na boisko.

Rozumiem,że na początku Dembele odwalił i żarł te chipsy, nie biegał i gdy przyszło ci do czego to zerwał mięśnie bo nie odbył okresu przygotowawczego. Ok, ale aż 9-10 raz zrobić to samo? Nie! Po prostu nikt nie przygotował go do tego powrotu.
Uwierz mi, uczę się na fizjoterapeutę i rozmawiam na tej drodze z dziesiątkami osób z zakresu rehabilitacji itp itd. nikt nie rozumie czemu Dembele się zrywa, jest albo źle rozgrzany i nie rozciągnięty albo niegotowy na powrót;)
Odpowiedzmy sobie sami, Osumane rzeczywiście na początku się nie przyłożył, ale od poprzedniej zimy i formy jaka w tedy złapał wiele się zmieniło. Diety, kucharze, fizjoterapeuci i własny trener personalny (?) To nie wina odżywiania i samego organizmu Francuza po prostu nasz Ernesto nie umiał zarządzać jego powrotem do gry i nie zadbano, żeby wzmocnił te mięśnie w 100%

Teraz wrócił Dembele po najgorszej kontuzji w swoim życiu, na treningach drybluje, zmienia kierunki biegu, jest dynamiczny i nawet dostał zielone światło i ciągle żyje;)
Teraz myślę, że wróci i zastąpi tego Neymara

0

@MejorCampeones Messi, Griezmann, Dembele w obwodzie - Fati, Trincao i Coutinho, który jednak częściej będzie grał niżej.
Jeżeli przyjdzie Koeman wierzę w jakiś transfer Depaya albo Dembele w zamian za Cou.
Myślę,że Framcuz może grać na 9 ale musi mieć obok siebie kogoś jak Dembele z kim się zna i rozumie. Z Leo przed powrotem Suareza zaczął się dogadywać z Fatim powoli też, ale prawdziwa nić będzie z Osumane

1

@PatrychoO o Davisie pisało się na długo przed transferem do Bayernu i na sporo przed ogłoszeniem go. To samo o Camavindze, Cherkim, Greenwodziie, Reinerze, Kubo, Joao Pedro, De ligcie czy Jude Belinghamie. Pisało się to o nich sporo i to nie oznacza,że Barca powinna każdego z nich mieć, jestem ciekaw ilu z nich zrobi karierę.

0

@Coutinho007 a ja bym zaryzykował i dał mu grać na zmianę z Mirandą

0

@DanielOOL no bez środkowego pomocnika Bardzo

1

@BarcaInfo można mówić wszystko, ale to akurat słuszna decyzja, zostało mało czasu

1

@DanielOOL a Lewandowski za mało dał na korona wirusa

0

@Criss18Barca kluczowe

0

@MontelQ uznali tę bramkę? XD

1

@DanielOOL jeszcze 2-3 nazwiska i będzie okej:) Pique i Busquets muszą odgrywać już rolę marginalne, oby tak było!

0

@itmustbejoke jednak Vidal, fajna osoba, ale mam dość tych zawodników z Ameryki południowej. Rakitic mnie nigdy nie irytował i pewnie będzie to samo z jednym sympatycznym bosniakiem.
Więcej zawodników z Europy na odpowiedzialne pozycję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?