jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wyrek szybkość jest, zwinność też. Co może tym razem niewypalic? Jak się okaże,że Quique przygotował go porządnie fizycznie i teraz da radę to Valverde można spokojnie posadzić o to, że zepsuł mu w jakiś sposób karierę
0
@escarabajo chyba zainwestuję;))
1
@Triv44 świetna prawda, ale Amstaf jest na łańcuchu od małego, zagryzł by każdego kto by się do niego zbliżył... Mam nawet Blizne po nim. Niedługo zdechnie w takich warunkach na szczęście
0
@Kidd myślę,że tym razem Anglicy moja prawdziwa paczkę. Napastnik prawdziwy top topów, skrzydła : Sancho, Sterling czy Rash, pomoc: Dele, Madison czy Henderson no a prawa obrona to jakiś kosmos..
Uważam, że takiego bogactwa nie mieli nigdy.
Brakuje tylko takiego właśnie Belinghama w środku i kogoś obok Maguaiera
1
Z jakimi rasami psów mieliście doczynienia i boicie się tych psów?
Po sąsiedzku Amstaf a z drugiej strony Dog Argentyński, po piłkę nie wejdę... A dodam jeszcze,że mam dwa labladory xD
0
Ten cały Jude Belingham to potworny kocur, właśnie oglądałem jakieś hajlaitsy i powtarzalność w zagraniach do przodu i odbiorach nie może być przypadkowa. Co Anglia będzie miała pake w 2022 i 2024 to kino, Niemcy mieli dominowac, potem Francuzi a zaraz Anglia przejmie pałeczkę.
0
@escarabajo chodzi mi o samopoczucie tylko i wyłącznie, czuję się w ochraniaczach o stokroć cięższy oraz cały czas spadają z drażnią i przeszkadzają mi;)
0
@AlexDark00 to jaka różnica jest między małymi a w ogóle?
Żeby nie było w piłkę trochę gram i generalnie nie ma osób które się zbroją jakoś fest, większość ma malutkie deseczki albo jakieś wkładki. Nie znam przypadku, który ocalił komuś nogę, za to znam gdzie poszedł ochraniacz i nogą nie. To już nie są te czasy,że ludzie się na prawdę kopią, bardzo rzadkie zjawisko.
0
Olśni mnie jakiś sędzia lub ktoś kto zna przepisy gry w piłkę nożną?
Depay, Muller to grają w ogóle w ochraniaczach? Przyglądam się i nic nie widzę.
Moje pytanie jest spowodowane tym,że sam mam dość potężne łydki i oo prostu czuje się jak debil gdy mam na sobie ochraniacze i długie getry.
0
@pawelfcb2010 nie chcę Atleti nigdzie spotkać
2
@Coutinho007 tak jak zawsze, zakręci, przeceruje i tyle
12
@Ratamahatta ja nie rozumiem jak można kogokolwiek oceniać na podstawie matury. Egzamin na którym może się wydarzyć wszystko, wystarczy byc zestresowanym i czegoś niedoczytac, albo popełnić jakiś błąd kardynalny że stresu albo po prostu z głupoty. Temu winni są nauczyciele oraz rodzice bo tania ogromną presję na tym nic nieznaczącym egzaminie.
Jestem dwa lata po zdanej maturze i ani razu mi się ten papierek nie przydał
22
Langlet znów wciągnie dupa potężnego Lewandowskiego w piątek
0
@Cochise czyli musi zagrać Puig z De Jongiem. Generalnie przydałby się Arthur ale lepiej nie;)
1
@Mat_Cat jak sobie przypomnę Nikolicia, Gilerme, ten potężny Belg, Radovic i młody zlatan to łezka się kręci w oku. Przecież oni prawie wygrali z Realem z Ronaldo i Zidane
1
@Aqualitek będzie musiał, nie wyobrażam sobie Coutinho w grze z kontry
32
@BarcaInfo z jednej strony tak a z drugiej uwielbiam Dembele jak prowadzi piłkę. Mieszane uczucia
0
@insp1re Iniesta pop półeczki wyżej jednak. Technika , t.uzytkowa , kreatywność, precyzyjność oraz inteligencja były po stronie Iniesty. W trofeach Iniesta delikatnie;).
1
@olikwierk10 wracaj! Wzmacniają uda i podudzie i takie historie się nie przytrafią!
5
@avanes właśnie tak to musi wyglądać. Ludzie powinni czuć respekt przed policja oraz czuć się bezpieczni w pobliżu
0
@Janiama oby Szymuś szybko poszedł do Premier League, La Liga:)
1
@DanielOOL za to w Niemczech grał super, tylko trener go olał, w u 23 też grał dobrze a tam jest na prawdę duży poziom
1
@BarcaInfo mam nadzieję,że jak przyjdzie Xavi to weźmie pod skrzydła Moribe i Puiga, będą świetnie grać za 3-4 lata. Biorąc pod uwagę Pedriego to zaraz zacznie się problem bogactwa;)
2
@Kurkmen od debiutu w Liverpoolu go tutaj chciałem...
1
@BarcaInfo w końcu jakieś mądre ruchy. Tak się powinno to załatwiać. Albo teraz za paczkę pyrek albo za pół roku za free
1
@Mr.Monteg w górach jest o tyle dobrze, że mentalność już trochę jest czeska/ Skowacka i ludzie na drodze nie są aż tak bezczelni jak wyżej w Polsce. Tragedia na drogach też raczej nie ma i da się spokojnie jechać. Raz po Łodzi jeździłem i już nic mi straszne nie jest;)
1
@Encore BVB stoi przed znakiem zapytania, czy sprzedajemy i sprowadzany koty w worku czy budujemy świetny młody zespół i bijemy się o mistrza
1
@dv7wisnia i w Niemczech grał świetnie, tylko trener miał go gdzieś
0
@messi564 jak słyszę "vic " na końcu nazwiska to już wiem że będzie kaszana.
Czemu nie ma w kadrze Brazylijczyków jak genialny Gilerme, Belgów, Holendrów czy chociaż Rosjan tylko cały czas męczymy Bałkany
0
@MILYFCB17 wiem,że nic nie wiem
Znacznie bliżej mi do skrajnego idioty niż do kogoś mądrego
Nie ma ludzi mądrych są tylko mniej glupii
Na razie tyle;)