1

@Encore pivot tylko i wyłącznie. Ma warunki i zmysł dobrej pozycji. Arthur też nadawał się na pivota ale tylko do przodu

0

@jeyx77x w Juve idealnie nadałby się mobilny skrzydłowy o inklinacji 9 - Martial, żeby każdy z trójki mógł szaleć tam gdzie chcę

0

@matirix20 misiu chodziło o aktualny, gdzie grał z Dybala i Ronaldo

0

@Striker mamy szansę na napadziora w PL i oby tak się stało. W sumie Liverpool nie ma klasycznej 9 ;)

0

@vangoor i pasów

0

Uważam, że w Polsce bardzo przecenia się Arka Milika. Rzeczywiście miał moment w Ajaxie gdzie był w gazie i gwarantował bramki, poszedł do Napoli i kontuzję mu zniszczyły karierę. Dziś się mówi, że chłop ma technike, fizykę, umie wykonać pracę dla innych, oraz, że ma super ułożona nogę. Po części się zgodzę, ale jednak on pasuje do Juve jak pięść do nosa. Higuain miał jakiś wybitny sezon? Wątpię, a przecież mówimy o gościu który jednak swego czasu był topem na swojej pozycji, może nie był w top 5 ale w top 10-15 spokojnie. Benzema miał technikę i wszystko, żeby grać dla Ronaldo, ale nie Arek którego zawsze będzie ograniczać prawa nogą.

0

@Misanthrope na miejscu Zlatana grałbym ile zdrowie pozwoli. Potem Szwecja, żeby jeszcze dogorywać;)

0

@NeroTFP zarzekam się, że o Bicanie wiem od roku,że w ogóle ktoś taki był, a historię piłki cały myślałem,że już znam

0

@chosenone a Bastian Świnia Tygrys jeszcze nie gra czasem?

0

@Misanthrope od Zlatana tylko El Fenomeno i Suarez byki lepsi;)

2

@Encore kontuzja z utd vto jakiś koszmar, zawsze odwracam głowę jak to widzę. On w tedy zerwał czy naderwał więzadła? Zlatan grał w czasach Figo, Ronaldo i Kluiverta, potem w czasach Kaki, Gerrarda czy wygrywającego wszystko Mourinho, w czasach Ronaldo i Leo no i gra jeszcze gdy na tron wchodzi powoli Mbappe, Sancho czy Fati a w pełnej dojrzałości jest Neymar czy Hazard a o El Sharawym , Pato i Geotze świat zapomniał. Fenomen!

3

@Coutinho007 najpiękniejszy komentarz dzisiaj, opinia kolegi na górze z dupy i bezpodstawna

0

@jeyx77x to nie jest trener, on musiałby zostać dyrektorem od transferów i znaleźć ludzi do Barcy B, która wciągnął by do La Liga 2

0

@dominik127pl Enrique, Guardiola, Tito czy Valverde mogli decydować o wszystkim. Valverde co prawda nigdy nie doczekał się Williama i Parejo, ale skoro dogadywał się z Leo to miał pełni władze

0

@10SzymonBarca10 u nas wotum nieufności a Rangnicka rozwiązuje kontrakt. Czy tylko ja łącze kropki?

1

@Arkon to byłby piękny ruch

0

@NeroTFP i tak znajdą się głąby co powiedzą,że NFZ jest okej a prywatyzacja to błąd

3

@Janiama myślę, że na jesień wszyscy będziemy leżeć na ulicach i zdychać bo dopadnie nas groźniejsza grypa

0

Zmieniajmy koszulki ci pół roku,żeby zwiększyć budżet

0

@BarcaInfo jest tyle ładny h kolorów a tylko czarny, żółty zielony i niebieski się przewija. Na miejscu Realu życzyłbym sobie złotej koszulki z elementami czerni. Trzeci komplet ten jak na Łazienkowskiej i były by piękne trzy komplety strojow

0

@MesQueUnClub_87 ja lubię jak są chuczne zapowiedzi tego i kończy się to końcem meczu w 30 minucie

0

@koksik2700 a nie?

5

@Konias4318 ta skala talentu, nawet bym powiedział,że większa. Gdzie był Dembele w wieku 19 lat a gdzie Neymar? Ten pierwszy w pierwszym składzie BVB a drugi wchodził w seniory piłki brazylijskiej.

8

Co do Dembele. Oglądałem jego filmiki z ostatnich dni i w sumie było tam dużo intensywności, więc uczucie dyskomfortu jest normalne, zwłaszcza że media każde złapanie się za nogę Dembele skwituja kolejną kontuzją. Ostatni raz kiedy pisałem,że intensywność Dembele jest dobra i przeciążenia mięśnia są normalne to następnego dnia obudziłem się i Osumane był już na stole xD oby tym razem Dembele spokojnie przeżył przeciążenia i za dwa, trzy dni wrócił do cięższych treningów i spokojnie wrócił na lige, po pełnym okresie przygotowawczym. Narazie Dembele jest na etapie wzmacniania i próbowania możliwości mięśni, wszystko na spokojnie bo gdy już vsje wzmocni i poczuje, że może dać stopricent to nie wypadnie i będziemy mieli skrzydłowego o talencie Neymara.
Pamiętam jego pierwsze sparingi w BVB - byłem zakochany, nie chcę żeby ten zawodnik skończył jak niektórzy, którym kontuzję zniszczyły kariery. Obojętne jest dla mnie to ile on strzeli czy zaasystuje, chcę tylko patrzeć jak przez 2,3 miesiące drybluje i robi co chcę na boisku i żeby po tym czasie odniósł conajwyzej uraz barku a nie znów rozstanie z piłką na rok. Ja w Ciębie wierzę Dembele, oby się udało! To ostatnia szansa!

0

@ViscaBarca123
Jak tam Simons sobie radzi?

10

@K23K ale widać u niego zrywy i intensywność, tego brakowało ostatnio.jest dobrze!

1

Kolejny dzień treningowy i nic złego się zDembeke nie dzieję!

0

@Kuczek tu nie chodzi o technikę czy zabawę piłka, Neymar najpiękniej na świecie prowadzi piłkę i ma najbardziej widowiskowy styl gry. Fati i Konrad mają u nas bardzo podobny styl gry, zobaczymy co z techniką i poruszaniem sie

0

@Kamilos84 gdyby bundesliga miała kolejne 2 drużyny to były by to przesłabe drużyny. Panietacie Cordobę? 8 drużyna La Liga 2, która dostała się dzięki meczom barażowym, to była przepaść i było by jeszcze gorzej w Niemczech. Tylko Anglia mogła by sobie pozwolić na powiększenie Premier League bo są pieniądze

0

@Katalonbar myślę,że oboje zagrają za parę lat w Majami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?