jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta Griezman i Cou niczego nie nauczyli;)
1
@NaFazieHitman Griezman źle się prowadzi?
0
@FC1899Barca Saul czyli odpięte wrotki
0
@Coutinho007 grzmot i Mbappe ten sam profil? M'bappe sporo do młodego Ronaldo który nawet nie był lepszy od młodego Neymara. M'bappe skończy się szybciej niż myślimy
1
@Triv44 nie ma łatwiejszej rzeczy niż rzut karny, kwestia psychiki;)
0
@Jaca27 bardzo lubię patrzeć na mentalność i jakieś zachowania społeczne wśród ludzi, dlatego chętnie popatrzylbym na Chorwata i na Szweda,żeby mieć kontrast, lubię takie rzeczy:)
1
@Jaca27 w zasadzie tak bo w każdym jak się choć na chwilę zatrzymam to i tak mogę sporo z tego wynieść. Czechy czy Słowacja to malutkie państwa i zbyt dużych różnic tam nie ma jeżeli chodzi o miasta i miasteczka, zobaczyłem Hradec Kralove w Czechach oraz większość największych Słowacji i myślę,że sporo widziałem. W Austrii Wiedeń oraz Salzburg i na początek starczy, przejazdem będę w Słowenii oraz być może na Węgrzech i na pewno zatrzymamy się tam na godzinkę czy pół z czego już trochę mogę wynieść. Bardzo wątpliwa jest wizyta we Włoszech, ale nie boli mnie to bo średnio mnie ciągnie dobrego kraju, chciałbym zobaczyć jakaś wioskę na północy kraju, ładne widoki i zasadzie starczy, przynajmniej na dziś;)
4
@Triv44 @Bykunn @Jaca27 @Bobo25
Właśnie ogarnąłem stronkę pana @RaulGarciatoGbur i zaraz buduje bilecik, nockę bym chętnie został. Skoro w Gdańsku Jestem tydzień to spróbuję zobaczyć Gdańsk- Dania również, jestem bardzo podekscytowany! Jak dobrze pójdzie odchacze sobię kolejne kraje na mojej liście i w to lato mogę zobaczyć aż 8!! Krajow, niektóre przejazdem z perspektywy autobusu s niektóre naprawdę zwiedzić oraz właśnie zobaczyć jakieś miasto jak w Dani czy Szwecji:) piękna sprawa i to jeszcze za grosze;)
0
@RaulGarciatoGbur najpiękniejszy!
1
@Jaca27 jaram się Bardzo, chcę to chociaż przez chwilę zobaczyć
2
@Hosh skoro Guardiola mówi,że jest świetny to znaczy,że jest świetny;)
0
Interesuje mnie popłynięcie z Polski do Szwecji promem, czy ktoś coś takiego kiedyś próbowałem załatwić, czy to jest ogólnodostępne? Jadę do Gdańska za dwa tygodnie i bardzo bym chciał się przepłynąć, słyszałem,że Dania też jest możliwa, także to samo pytanie;)
2
@msmsms niech każdy spędza czas jak chce. Spędzanie czasu na dworze i jakieś picia, palenia czy po prostu wyjście na dwór że znajomymi też jakoś rozwijające nie jest x;)
0
Jestem ciekawy czy ktokolwiek pamięta na jakim zawodniku Neymar zrobił swoje pierwsze sombrero w naszych barwach;) doskonale pamiętam ten moment;) ktoś coś?
4
Narzekanie na nasz skauting może się w parę meczy skończyć, bo może się okazać, że w listopadzie i grudniu Pedri z Puiqiem będą rozrzucać piłki do Trincao czy Ansu, a Ronald z Emersonem będą piłki odbierać. Wszystko się może przewrócić w parę chwil, bo ja przypomnę,że Real ma taki sam problem z wiekiem jak my;)
Marcelo, Ramos, Bale, Benzema, Modric, Kroos do tego należy dodać Hazarda, który zaraz skończy 30 lat i też powoli będzie grał coraz gorzej
0
@Mazi możesz rozwinąć trochę? Dla mnie Pimienta jest totalnie nieznany i szczerze myślałem, że nie ma większych zasług dla klubu
1
@Coutinho007 śmiem twierdzić, że było zawszę tylko gdy odszedł Tito to skończyło się dawanie im szans. Cuenca, Tello to ostatnie talenty, które dostały prawdziwa szansę, potem był Roberto a dopiero dziś jest Ansu, Moriba, Puig i dużo dużo więcej. Darmowe, Dungou, Montoya to mogli być dziś kluczowi gracze,ale coś nie pyklo Enrique,żeby dać im szansę
0
@ViscaBarca123 poproszę go w Fifie, PESie i cyk piłkarz na 15,20 lat
2
@MarioVeB! I tak by nie dostał
0
@BarcaInfo jedno z moich marzeń transferowych na pozycję napastnika. Silny, szybki, techniczny wysoki i czarny! Ci świadczy o jego możliwościach wydolnościowych!
0
@cat_r37 kto jak kto ale Leo piłki odbiera świetnie
1
@BarcaInfo nie h wróci sobie spokojnie w październiku i oby w okresie wrzesień- sierpień nic nie złapał;)
0
@tomono oddaj ją póki możesz, za rok zdechnie i ból jest okropny. Nigdy więcej myszek i tego typu zwierzątek;(
6
Robert i tak nie był najlepszy w tym roku;)
0
Nagrody w sierpniu nie będzie a ktoś się spodziewał, że złota piłka będzie?
2
@Fabik87 za chudy, za mały nikt mu szansy nie daje...
1
@Seledynowy zdradzę Ci sekret, siła strzału w dużym procencie zależy od ułożenia stopy w mniejszym od mięśni.
0
@Hiacynk rzadko się zdarza taki napastnik w tak młodym wieku, o y strzelał i strzelał!
18
Skoro sezon ligowy się skończył to trzeba sobie parę rzeczy powiedzieć, a dokładnie trzeba sobie powiedzieć o pewnej trójce. Aroujo, Fati i Puig, gdyby ktoś w sierpniu mi powiedział,że na koniec sezonu będziemy mieli trzech wychowanków, spokojnie mogą grać w pierwszym składzie to bym się mocno zdziwił, szczególnie się cieszę,że mamy w drugiej linii gościa, który jest pewną ewolucją Thiago, który swego czasu był swoistą hybrydą Xaviego i Iniesty, mamy gościa, który daje mniej show, ale jest o wiele bardziej konkretny niż Thiago za młodu i gra do przodu, z pierwszej piłki i jest mega ruchliwy, czysty barceloński pomocnik, który weźmie zaraz 6/8 i razem z Pedrim i De Jongiem będzie dzielił w drugiej linii następna dekadę, Fati to talent na poziomie Sancho i M'bappe, nawet zaryzykuję, że w wieku 16/17 a zaraz 18 lat nie byli lepsi od Ansu. Aroujo, mógłby wejść w miejsce Pique już dziś i choć zdążały by się błędy to jednak z czasem byłby pewnym punktem obrony, Jestem dumny z tego transferu i tylko żałuję, że Todibo i Maroon musieli zostać poświęceni,żeby odkryć taka perełkę, choć mieli spory talent;)
3
@Coutinho007 ja o słabszym sezonie Leo słyszę od 50 bramek w 2012;)