jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeyx77x @Lola120 ?
0
@kerouac Dybała jak Neymar ma chłopięca urodę, ale akurat Brazylijczyk w zaroście wygląda dużo poważniej i staro
3
@njuerr i Cristiano i Lewy są zbyt wyżylowani i średnio atrakcyjnie to wygląda
0
Najprzystojniejszych piłkarz obok Neymara i Jamesa?
1
@MESSIah16 głos rozsądku!
0
@BigDaglas mam nadzieję,że gaz służył ci będzie głównie w podróżach i przemieszczaniu się między miastami bo inaczej brzydko mówiąc- jak Cię nie stać na benzynę do droższego auta to kup tańsze ci żeby starczyło na wahe
0
@Kaperan1357 Xbox niestety
1
@DaPi transfer Ronniego do PSG to dziś byłby transfer Neymara to Realu Betis
0
@tobiasson92 w zasadzie protest czarnych był trochę jak szarańc..
0
@barcelonaLM ah gringo
0
@Ratamahatta prawda, ale kto wpadł na pomysł transferu Francuza w ogólexd
0
12 września i rusza La liga, czemu nie poczekamy?
2
@Fabik87 powoli mam dość Nike, Adidas, Under czy NewBalance starają się o wiele bardziej
0
@NeroTFP w tym sezonie tylko we wrześniu go czasem nie było?
0
@Matelel tak, ale powiedz Ansu i Trincao, że ściągają sobie ich rówieśnika i to on będzie grał;)
0
@Janiama w dzisiejszym futbolu by nie istniał, ale i tak legenda;)
2
@BarcaInfo ciekawe czy Matie po treningu szedł na kiepa z Leo za boisko czy to tylko bajki były xD
0
@dniel myślę, że Mats i klub stać na najlepszych fachowców w tej dziedzinie i spokojnie może Niemiec poddać się operacji;)
0
@A_Gomesinho_21 szkoda, że tak dużo osób uświadomiło sobie jaki to jest potencjał tak późno. Gość nie miał słabych momentów prawie i grał z Atleti, Bilbao i był najlepszy. Ogromny talent i moja perełka;)
1
@TheMugShot easy Carlos, cucu albo Regilon, Odegarda albo Merino;)
0
Oglądając Griezmana w tym sezonie chcę go więcej, kwestia wpasowania w zespół jest ciężka, Leo musiałby oddać mu trochę zadania i stronę boiska, niemniej jednak Griezman w formie to top 5 na świecie za Leo, CR, Neymarem i Kevinem
1
@`Sin nowe i silne pokolenie La ramblowiczow!
0
Jestem w sumie ciekaw jak wpisywałby się Alexis w dzisiejszy United;)
0
@budel17 Adama Traore
6
@barcelonaLM oswiece cię. Covid to kolejny microb których są tysiące, tylko bardziej sławny. Ludzie zawsze umierali w dużej mierze przez mikroby, tylko ten stał się popularny.
1
@4drian0 byłem, akurat jeżeli chodzi o pociągi w takim Wiedniu to z tego co pamiętam: najlepiej zrobione na świecie, jeżeli chodzi o zdanie przewodnika ( doświadczonego) poprostu wszystko zrobione dobrze.
Sam kraj ładny, dużo lasów a miasta dosyć proste i stosunkowo nie duże. Piękne budowle, sympatyczni ludzie, kultura na drogach. Wracając do Wiednia to z tego co pamiętam przewodnik mówił,że jeżeli chciałbyś zwiedzić od deski do deski całe miasto to zajęło by Ci to około roku, także jest co robić:D.
Osobiście wybrałbym Skandynawię, Bułgarię, Rumunię ponieważ mi te kierunki są całkowicie obce ( jeszcze)
Pałac Shonbrum to istne cudo architektoniczne
0
@messi564 Depay, Malen, Martial, Auba
0
@Arkon nawet zapomniałem że on grał w Atleti
0
@Coutinho007 Mason, James i Ighalo to będą rezerwowi, na dzisiaj United nie ma konkretów z przodu w rezerwie
0
@Crakitic piłka fizyczna to była 20 lat temu, teraz jest motoryka, taktyka, technika i mental