1

0

@kerouac Dybała jak Neymar ma chłopięca urodę, ale akurat Brazylijczyk w zaroście wygląda dużo poważniej i staro

3

@njuerr i Cristiano i Lewy są zbyt wyżylowani i średnio atrakcyjnie to wygląda

0

Najprzystojniejszych piłkarz obok Neymara i Jamesa?

1

@MESSIah16 głos rozsądku!

0

@BigDaglas mam nadzieję,że gaz służył ci będzie głównie w podróżach i przemieszczaniu się między miastami bo inaczej brzydko mówiąc- jak Cię nie stać na benzynę do droższego auta to kup tańsze ci żeby starczyło na wahe

0

@Kaperan1357 Xbox niestety

1

@DaPi transfer Ronniego do PSG to dziś byłby transfer Neymara to Realu Betis

0

@tobiasson92 w zasadzie protest czarnych był trochę jak szarańc..

0

@barcelonaLM ah gringo

0

@Ratamahatta prawda, ale kto wpadł na pomysł transferu Francuza w ogólexd

0

12 września i rusza La liga, czemu nie poczekamy?

2

@Fabik87 powoli mam dość Nike, Adidas, Under czy NewBalance starają się o wiele bardziej

0

@NeroTFP w tym sezonie tylko we wrześniu go czasem nie było?

0

@Matelel tak, ale powiedz Ansu i Trincao, że ściągają sobie ich rówieśnika i to on będzie grał;)

0

@Janiama w dzisiejszym futbolu by nie istniał, ale i tak legenda;)

2

@BarcaInfo ciekawe czy Matie po treningu szedł na kiepa z Leo za boisko czy to tylko bajki były xD

0

@dniel myślę, że Mats i klub stać na najlepszych fachowców w tej dziedzinie i spokojnie może Niemiec poddać się operacji;)

0

@A_Gomesinho_21 szkoda, że tak dużo osób uświadomiło sobie jaki to jest potencjał tak późno. Gość nie miał słabych momentów prawie i grał z Atleti, Bilbao i był najlepszy. Ogromny talent i moja perełka;)

1

@TheMugShot easy Carlos, cucu albo Regilon, Odegarda albo Merino;)

0

Oglądając Griezmana w tym sezonie chcę go więcej, kwestia wpasowania w zespół jest ciężka, Leo musiałby oddać mu trochę zadania i stronę boiska, niemniej jednak Griezman w formie to top 5 na świecie za Leo, CR, Neymarem i Kevinem

1

@`Sin nowe i silne pokolenie La ramblowiczow!

0

Jestem w sumie ciekaw jak wpisywałby się Alexis w dzisiejszy United;)

0

@budel17 Adama Traore

6

@barcelonaLM oswiece cię. Covid to kolejny microb których są tysiące, tylko bardziej sławny. Ludzie zawsze umierali w dużej mierze przez mikroby, tylko ten stał się popularny.

1

@4drian0 byłem, akurat jeżeli chodzi o pociągi w takim Wiedniu to z tego co pamiętam: najlepiej zrobione na świecie, jeżeli chodzi o zdanie przewodnika ( doświadczonego) poprostu wszystko zrobione dobrze.
Sam kraj ładny, dużo lasów a miasta dosyć proste i stosunkowo nie duże. Piękne budowle, sympatyczni ludzie, kultura na drogach. Wracając do Wiednia to z tego co pamiętam przewodnik mówił,że jeżeli chciałbyś zwiedzić od deski do deski całe miasto to zajęło by Ci to około roku, także jest co robić:D.
Osobiście wybrałbym Skandynawię, Bułgarię, Rumunię ponieważ mi te kierunki są całkowicie obce ( jeszcze)

Pałac Shonbrum to istne cudo architektoniczne

0

@messi564 Depay, Malen, Martial, Auba

0

@Arkon nawet zapomniałem że on grał w Atleti

0

@Coutinho007 Mason, James i Ighalo to będą rezerwowi, na dzisiaj United nie ma konkretów z przodu w rezerwie

0

@Crakitic piłka fizyczna to była 20 lat temu, teraz jest motoryka, taktyka, technika i mental

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?