- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
6
Jeszcze tylko browarek, przespać się po nocce i weekend! Pozdrawiam @Joey @MichalZZZ @Coutinho007 @FeloRPS @Jaca27 i cała Ramble. Miłego weekendu życzę drodzy cules. :)
1
@`Sin nowe i silne pokolenie La ramblowiczow!
1
@`Sin Dzięki i wzajemnie. :)
Edit. Ja wstałem przed chwilą, odpaliłem sobie film i lezonko, zaraz wstaje i pije herbatkę z ciastkiem, a po południu po obiedzie piwko wjedzie. :)
0
@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje. Szukaj lepszej pracy na weekend. Pozdro
2
@`Sin
Kolorowych! :)
2
@FeloRPS
Taki to pożyje, mi juz od godzinki moje dzieciaczki żyć nie dają :) Aktualnie mam wojne światów - superheroesi walczą ze star warsami :D
0
@MichalZZZ Hehe udanej soboty mordko dla Ciebie i rodzinki :) ja wstałem, herbatkę wypiłem i zjadłem ciastko, odpaliłem sobie Pezeta i słucham hehe :)
1
@FeloRPS
Przy tych łobuziakach, to nie moze byc nieudana :) Dzieki i wzajemnie mordeczko.
1
@MichalZZZ hehe czaje czaje :) dzięki mordko :) słoneczko widzę świeci, później czas na grilla :)
2
@`Sin elegancko,wyśpij się bo wieczorem trzeba się napić :D
1
@jeyx77x A jakże!
@FeloRPS właśnie wstałem, wypadam zaraz na rejon, szkoda marnować takie piękny dzień!
@Mroziu Nie zawsze jest kolorowo ale nie mam co narzekać. :)
@MichalZZZ @Jaca27 można zaczynać od nowa! Lecimy panowie. :)
1
@`Sin Spoko, ja zaraz nad jeziorko śmigam, prawie 40stopni u mnie, wytrzymać się nie da :D jadę zimne piwko wezmę w torbę i dzida :D późnym wieczorkiem grill, i elegancko będzie. :D
1
@FeloRPS klasa!
0
@`Sin Jestem ale wkurzyłem się troszku mordko, kurka nie potrzebnie przyjechałem tu :/ ale luz piwko spije i wracam do domu. :)
1
@FeloRPS ja po buszku przyjechałem na burgera, ostatnie piwko i koniec, bo jutro puchar Polski 2runda, a jeden trening od marca nie pomaga.
0
@`Sin Czaje czaje, ja w domku już i czekam aż piwko się schlodzi. :)