jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Celta i siebie zagroziła by każdemu poza Bayernem
0
@FC1899Barca wyobrażasz sobie kolejne dwa słabiutkie zespoły? Umowny się,że tylko Serie A, Premier league i La liga może sobie pozwolić na 20 drużyn, choć jak sobie przypomnę Cordobę, Benevento to mi się robi gorzej ..
Im więcej zespołów tym słabszy poziom bo wchodzą do pierwszej ligi zespoły słabe. Spadkowicze La liga to są słabiutkie teamy i 2 z nich pewnie spadną za rok, to samo w serię A. Premier league ma kosmiczne pieniądze i tam poza top 10 każdy może spaść, dlatego Villa, Country, Hull, WBA czy wiśnie to poziom Championsschip, uważam, że do Arsenalu w obecnej tabeli to każdy mógłby grać w niższej lidze
0
@BarcaInfo Xavi najwcześniej dostanie zespół za rok, ale ja się domyślam, że on pierw poprowadzi Barcę B
0
@Hiacynk byle by Savic nie odszedł
0
@msmsms łezkę uroniłem, skoro jestem w dyskusji to raczej nikt bojący się spoilerów tu nie wejdzie. Jest mi przykro że Jax odszedł,ale odszedł w kapitalnym stylu, wierzę,że w ewentualnym remake jednak jakoś przeżył ( choć to by zabiło całe SOA)
0
@DanielOOL i tak każdy wie,że to chodzi o jego żonę tak i ta knaga vto zwyczajny przypadek pod wpływem alkoholu
0
@Hiacynk żeby się na tym nie przejechali;)
0
@Encore Kevin bez dwóch zdań
1
@Encore niekoniecznie, Ansu w powietrzu jest klasę lepszy, pokrętło też ma lepsze, Mason to urodzony snajper bo nogę ma ułożona znakomicie, jeżeli chodzi o grę kombinacyjną to też jednak Ansu, Greenwood to narazie piłkarz na kontrę. Oboje jeszcze muszą dojrzeć fizjologiczne więc ocenianie ich parametrów jest bez sensu. W tym wieku rok różnicy to przepaść, nie zdziwię się jak Ansu w następnym sezonie będzie mieć 13 bramek i 5 asyst co będzie wynikiem podobnym do tego z tego sezonu Masona.
Dla mnie razem z Kubo w tej najmłodszej generacji są największymi także talentami. Uważam, że Kubo kariery nie zrobi większej że względu na jego charakterystykę, która jest albo zabójcza jak w wypadku Leo ale piłkarzy o tym profilu co przepadali było multum : Januzaj, Haliliovic, Lainez, Emre Mor.
Oczywiście Kubo ma talent, ale i jego narodowość a co za tym idzie włókna mięśniowe nie pozwolą mu być sprinterem, pozycja która z czasem zmieni na spo też nie pomaga bo Real ma już bliźniaczego Odegarda i co by nie mówić Asensio, no i jednak ta charakterystyka chłopaczka, który jest malutki szybciutko i ma tylko lewa nogę mu nie pomoże.
Btw uważam, że w obecnych czasach piłkarz lewonożny to skaranie boskie, zwłaszcza, że nie wszyscy pracują nad prawą nogą: Dembele
Ansu i Mason to koty i zrobią wielką karierę!
0
@BarcaInfo gdyby rmte rękawy były bordowe jak w 2016/2017 to bym był bardziej zadowolony
1
@Pilka_jest_okragla Jestem w stanie uwierzyć,że on od roku nie zrobił żadnego sprintu na 200 procent poza tym jak na wiosnę tamtego roku się połamał to jak wrócił to ta szybkość Bardzo zanikła, kto wie czy Dembele ja odzyska
1
@DaPi za równe dwa miesiące będę wracał z Chorwacji oby nikt mi tego nie zepsuł bo się rozpłacze
0
@kkbarca lewe skrzydło i dowidzenia po roku;)
0
@Naturopata mówisz o krzyżu świętego Jerzego? To Chyba to samo co we fladze Anglii i wielkiej Brytanii. Mi się marzy trzeci komplet biały z akcentami czerwonego a drugi komplet czarno złoty i mogę umierać
0
@Kengo 10 milionów rocznie;))
0
@FearTheBeard z cavanim to można co najwyżej kontrakt podpisać i w sumie Cavana mógłby to zrobić
0
@pawelfcb2010 kiedyś mi się mrugnelo,że bawił się na bliskimi wschodzie, ale chciałem tego sprawdzać. Mnie ciekawi czy np przez rok wcrezerwach był temat pod głównym artykułem,że musi przyjść Pep czy to było science-fiction
0
@Striker ja oglądałem i jako,że ma 20 lat i był najlepszy w obronię to zbyt dobrze nie świadczy o Shalke. śo, n i bramkarz to pozycję gdzie zawsze albo prawie zawsze grają ludzie 25+ więc tutaj trzeba być cierpliwym
0
@Avada Kedavra wszystko rozumiem tylko w Anglii to zawszę premier League była na pierwszym miejscu, Klopp i Guardiola trochę to mentalność zmienili, ale jednak w Anglii liczy się najbardziej liga, z której dostajesz o wiele więcej pieniędzy niż z triumfu w Lidze mistrzów, który zwykle się nie opłaca klubowi bo premie za zwycięstwo są ogromne.
0
Pytanie do starszych kibiców.
Czy gdy Guardiola kończył karierę i bawił się w trenowanie daleko stąd i potem w Barcy B to jego temat ciągnął się latami jak teraz Xaviego, czy raczej było to na zasadzie " o Guardiola trenuje Barcę C, w sumie fajnie, ale to nie może być trener na cos więcej"
0
@tommyVERceti niby prawda, ale zdążają im się perełki. Adidas jest najbardziej elegancki, Puma kabinuje, bo musi a Nike aktualnie siedzi na laurach jak Petratka. Under Armour, NewBalance czy Kappa to firmy, które dość prężnie działają i bardzo bym chciał,żeby jedna z tych marek wzięła Barcelona po wygaśnięciu umowy z Nike
1
@BarcaInfo jak to ma być nowy Alves, czemu my w ogóle myślimy o wypuszczeniu go xD
3
@DarekFCBnaZawsze raz mi tak ręce zdretwialy,że jak się obudziłem to z 5 minut ruszałem tylko barkiem i brodą sprawdzałem czucie w dłoniach itp. generalnie jest to straszne, zabawne, się i niebezpieczne bo budzimy się tak naprawdę w momencie kiedy robi się nieciekawie... Swoją drogą świetny budzik, rękę rzuć za głowę i obudzisz się za około 6 godzin, u mnie tak to wygląda;)
1
@donleo12 ocenianie po jednej sytuacji jest impulsywne najzwyczajniej. Rok temu mogło być 4-0 i do dziś wiem,że Dembele w sporej mierze zawdzięczam brak awansu do finału, ale nie można tak robić zwyczajnie
0
@Keson jak sąsiad to zrobiłbym wszystko, żeby dał mi się przejechać
1
@macio_944 obym kiedyś mógł sobie tak kupić Teslę, wiecie tak od tak;)
0
@clyde przyjacielu, tylko prywatnie
Stówka to dobra cena za dzień stracony
6
@barteq nie zwracam uwagi na głupoty, patrz zawszę na ręce nie na usta. A wbrew pozorom, konfederacja starala się dużo zrobić i nadal stara
2
@abram3k 4 miesiące? Chyba znów 7 albo i dłużej;)
5
Dałbym ostatnia szansę Cou, i tak się już nie zwróci. W tej chwili 60 mln nikt za niego nie da, oddanie za grosze,albo jeszcze jedna szansa. Może z 14 na plecach wróci do starej formy;)
Jakby był u nas trener,który potrafiłby go na nowo zbudować to miód Lora Blą umiałby to zrobić, jak ktoś na pozycji 9 ma Cavaniego i Ibre i to ogarnia to Cou też może ogarnąć!