- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 986 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 986 Culés
40
Coś w tym jest. Trzeba dać szansę swoim, którzy pracują tutaj od lat.
15
@BarcaInfo a przyjdzie Xavi z Kataru i od razu dostanie posadę. Mi się ten pomysł nie podoba. Też wolałbym Pimientę.
0
@BarcaInfo Też uważam, że lepszy był by niż Sołtys.
9
@PatrychoO Xavi to niech sobie B poprowadzi a Pimienta 1 drużynę, albo niech będzie jego asystentem i się uczy.
7
@PatrychoO pimiente pjerwszy zespół xavi drugi albo inny z pierwszej ligi
10
@PatrychoO I będzie nowym Wengerem jeśli przyjdzie z Fontem. Boje się scenariusza w którym okazuje się że Xavi jest przeciętnym trenerem a stracimy szansę na Pimiente
6
@PatrychoO Garcia Pimienta może objąć ich od nowego sezonu. Xavi jak przyjdzie to po wyborach.
2
@BarcaInfo Tylko Pep dostał wolną rękę do zmian. A Lucho miał prawdopodobnie najmocniejszą 11 w historii klubu. Dziś Garcia dostałby rozbity zespół złożony z przeciętnych zawodników bez możliwości prowadzenia ich zgodnie ze swoją wizją. Bo zarząd jest przeciwny dużym zmianom - to by świadczyło o tym, że ich projekt jest do... kitu. Jakby wyniki jasno tego nie pokazywały...
1
@BarcaInfo no ja rozumiem. Ale dać Pimiencie zespół teraz, a za rok potraktują go jak śmiecia, bo Xavi będzie musiał dostać posadę?
0
@PatrychoO Wygra wszystko zostaję, nic się nie zmieni przychodzi Xavi.
2
@PatrychoO Nie będzie musiał. Wszystko zależy od nowego prezydenta. Font mówił, że będzie chciał wejść do Barçy z Xavim, ale jeśli Garcia Pimienta będzie miał dobry okres to wątpię, że go o tak zwolnią.
0
@BarcaInfo Nie jest dobrym pomysłem wrzucanie obiecującego trenera na minę.
1
@Bartek22 Tylko jeśli nie dostanie tej szansy od nowego sezonu to kiedy ma ja dostać skoro po wyborach wszystko wskazuje na duet Font - Xavi?
0
@BarcaInfo No trudno, to niech jej nie dostanie. Sprawienie, żeby obecna Barca grała dobrze jest wręcz niewykonalne, więc jedyne co go czeka to mniej lub bardziej zszargana opinia na rynku trenerów jako ten, któremu nie wyszło w Barcy. Po co mu psuć CV.
1
@Azi Bartomeu chyba już wie, że jego człowiek przegrał wybory. Prawie całą swoją kandecje wkładał kij w szprychy sobie i innym z jego środowiska beznadziejnym zarządzaniem i chorymi decyzjami nielogicznymi, nie wspominając o aferach Barca Gate itd...
0
@Bartek22 A chcesz następny sezon z Sołtysem się męczyć albo żeby znowu jakiegoś figuranta tutaj sprowadzili?
1
@Coutinho007 Gdyby tu nawet Guardiola przyszedł to i tak będziemy się męczyć, bo problem nie leży w osobie trenera, przynajmniej nie ten główny.
0
@Bartek22 Czyli nic nie zmieniamy i musimy pogodzić się z kolejnym sezonem Betonowym i męki pewnie do wyborów.
0
@Coutinho007 No tak, tak to wygląda.
Według mnie nic nie da się zrobić, także chcę, żeby chociaż ten Pimienta miał czystą kartę.
Jeżeli gramy tak samo z pragmatycznym Valverde i z Setienem, który na punkcie filozofii gry Barcelony ma bzika to znaczy, że ten zespół inaczej nie potrafi. W takim razie co ten Pimienta tu zmieni.
0
@Bartek22 Może zmieni to, że jakoś ta wypaloną jak Kiep drużynę niczym Flick natchnie jakoś, chociaż z drugiej strony i tak Bartomeu już chyba wie, że jego człowiek nie wygra bo większość swojej kadencji wkładał sobie i ludziom ze swojego środowiska kij w szprychy więc pewnie nie zmieni się nic. Mam nadzieję, że jednak nie Xavi a Garcia za rok nas obejmie.
0
@BarcaInfo Xavi najwcześniej dostanie zespół za rok, ale ja się domyślam, że on pierw poprowadzi Barcę B