0

Do fanów PESa. Minęło już półtora miesiąca odkąd nie ma Ansu u mnie w grze, ani we free agents, ani nigdzie. Próbowałem w master league go znaleźć, ale też nie ma. W Barcelonie jest Manaj i jakiś Kike Saverio. Nie rozumiem tego.

0

@MichalZZZ pani Alba! Oczywiście Jessica Alba!

1

@barcelonistka1899 oczywiście, ale niestety muszę pierw szkole policealna skończyć,żeby móc się na kursy zapisywać;)

1

@Andi18 przyjacielu, chciałbym pracować w zawodzie który jest niejako nierozłączny z fizjoterapia. Stąd pomysł praktyki cały tydzień i w weekend uczenia się a raczej zdobywania papierka, ponieważ większość rzeczy potrzebnych mi na tym kierunku mam już nabyte poprzez pracę;)

0

Orientuje się ktoś czy jest opcja studiowania fizjoterapii zaocznie?

1

@Tomek_TF Ansu nie ma w ogóle zapędów do bycia 9. Viscaekbarca tak pisał,jednak uważam,że to nie jest do wykonania

1

@Coutinho007 idealnie się nadaje koło De Jonga i Puiga;)

1

@PatrychoO gra jest bardzo bliska realizmowi, wystarczy się" wgrać" w tytul. Ja widzę mnóstwo podobieństw zwłaszcza w zachowaniacg na boisku, daleko do perfekcji,ale gdy PES ja osiągnie to już FIFA przestanie się liczyć

0

@Arkon co nie pasuje w konfederacji?;)

5

@VamosRakieta Leo.
Świetna inicjatywa! Niech to będzie dla potomnyvh!

0

@Shapiro reprezentant kraju, który nie umie angielskiego xD albo tłumacz albo lekcje no trzeba się choć trochę szanować

1

@NGTRX you we will think The best goolkeper. A okazejszyn i have

1

@parpe oby nie! Niech wróci w październiku, wzmocniony i silny!

0

@Kengo ale ja bym chciał, żeby on tak chociaż pół roku pograł miał 15 goli i 10 asyst i ewentualną kontuzja to było coś innego niż uda mi czwórki/dwójki

6

@Fabik87 czemu Neymar w głowie sito? Bo odeszdł? Ile na tym było interesów Barcy to dowiemy się za 20-30 lat a narazie Neymar to gracz,który dba o siebie i praktycznie nie ma słabych meczów

0

@NGTRX wazne są możliwości, ludzie bez internetu,którzy łykają propagandę od lat nie mają prawa głosować na kogoś innego niż Duduś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon polecam wszystkim wyżej zagrać na 3 obrońców, świetnie się to spisuje przy silnym środku pola i szybkich wahadlach

1

@MichalZZZ vini;)

1

@mateuszdabski niby masz rację, ale to nada bardzo dziwne, że większość województw nie zgadza się z wyborem prezydenta. Moim zdaniem powinno mieć to duże znaczenie, wydawało by się to logiczne, że wyniki województw decydują o tym kto rządzi, zwłaszcza że w Polsce ogromny różnic nie ma, w Ameryce mamy Alaskę i porównaj to do Waszyngtonu czy Florydy, przepaść. Z drugiej strony zaraz województwa by się chciały odłączyć i państwo by się rozpadło

1

@Fabik z niego lewy obrońca mógłby być dobry

2

@Coutinho007 Puig to mógłby w tej chwili wykładać na uczelni Aleni czy Coutinho jak gra ofensywny pomocnik

0

@okiemtypera_lucaxx95 co wy z tym Stegenem macie xD to jest spokojny facet a nie żaden motywator, krzyczy ibustaaua na boisku jak każdy inny profesjonalny bramkarz. Machday pokazało,że największy respekt w szatni ma Messi, wymagamy motywowania drużyny i napędzania jej od takich tuz jak Pique, który tylko głośno gada w wywiadach, Ramos charyzmą przewyższa go o trzy klasy, bardzo słaby lider obrony

0

Widziałem dziś wyborcza. W 6(?) Tylko województwach był lepszy Duduś, zachód polski i moje nieszczęsny łódzkie.
Trochę to głupie, że wschód Polski wygrał z całością, jakby nie patrzeć trochę dziwne

1

@Jakchcesz to jest genialne xD to chyba Ci użytkownicy co są tutaj tylko dla atmosfery a piłki nie oglądają i Barca ich nie interesuję;D

0

@10SzymonBarca10 i Griezman i Coutinho to prosi piłkarze a jednak nie dali rady na 10 bo Leo. Serio chcecie kolejne 100 milionów utopić?

3

@Mazi brzmi jak propaganda, bo trzecia siła polityczna w Polsce będzie tylko zyskiwać;)

1

@RomanHoffer bardziej rozwojowym niż KS już nie będzie. Idealne miejsce dla niego

0

Zrobmy wybory za miesiąc, liczba beretów zmniejszy się i może Czasku wygra;)

0

@barcelonistka1899 zapraszam A granicę, tam mają otwarte głowy;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?