1

@sendesara Pogba będzie lepszy od Zidane i pewnie w wielu aspektach jest, ale będzie gorzej zapamiętany

2

@Hushovt sprzedaż Dembele to idiotyzm. Dostaniesz grosze, a on ma dopiero 23 lata i może nagle być crackiem

0

@Chwytliwy całe szczęście,że nie szukamy Havertza to były by pieniądze wyrzucone w błoto jak Griezmann

1

@kerouac zacznijmy od tych słodkich przystawek i będzie okej

0

@Veb1233 nie wiem w jakim celu wklejacie wczrajsze informacje, tutaj wszystko wiemy nawet przed oficjalnymi informacjami a wy tylko spamujecie

1

@Jacu327 Czechy piękny kraj!

0

@Grubson06 a miło Kai będzie się dublował z Ziehem!

0

@kylo12 zajechało lewactwem xd

0

@barcelonaLM no a odsiedział swoję? Gdzie prawo? To nie jest to słynne łamanie konstytucji? Z resztą... Ułaskawienie pedofila który chyba coś tam dał rodzinie nie jest niczym w porządku

0

@niepoprawniepoprawny w Liverpoolu obrońcy nie mają na zmianę?

0

@Jaca27 pieniendze by zobaczył pewno xD

0

@Janiama chciałbym, żeby Griezman zagrał kosztem Leo raz;)

0

@Danny Gaucho Valverde 500 milionów zamyka w 5 piłkarzach:D

1

@kulka w piłce nożnej jesteś albo drużyna albo nikim. Todibo i tak jest tam najlepszym obrońca

3

@norbi77 przede wszystkim wszystkiego dobrego dla młodego! Żyjemy w czasach gdzie z dnia na dzień możemy się spodziewać, że znajdzie się sposób na naprawę wzroku.
A co do delikwenta to ja rzadałbym więzienia, surowego więzienia. Każdy życzyłby dożywocia ale myślę, że 25 lat oraz codzienne zapiera.....e na rente dla synka było by w miarę sprawiedliwe. Oby w przyszłości znalazł się sposób na pozbycie się takich idiotów że społeczeństwa...
Jeszcze raz, zdrowie dla młodego i całej rodziny, muszą przeżywać teraz trudne chwilę..

1

@fcbarcafan19 bliżej jest United, które chyba na spokojnie i tak wygra Ligę Europy

0

@Hosh marzenie ściętej głowy

0

@cules100pro Busquets, Choć chciałbym Arthura... Thiago za rakietę i Vidala

0

@BarcaInfo Koeman po euro byłby super pomysłem no i potem Xavi na dobicie kariery Leo

1

@Khajio myślisz, że jak będzie cisnął z każdym jak z Atleti to nie dadzą mu szansy chociaż w sparingach?

2

@PatrychoO często się mówi,że trener na Wielki turniej chcę wziąć jedna perełkę, na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego Hiszpana w jego wieku lub w podobnym. Może Olmo, ale jestem wręcz przekonany,że Licho jak katalonczyk da szansę wychowankowi Barcy

3

@konrad1661 za miesiąc około, zaraz powinien wrócić do treningów z drużyną

0

Jak Puig utrzyma formę to pojedzie na euro. Czemu nie/ czemu tak

0

@Jordi10 Iniesta wróci z Xavim i Jordim to da młodemu jeszcze trochę wskazówek

1

@Tomek_TF jak dla mnie to możliwe. Pewnie noża zarząd dopilnuje,żeby ta młodzież pomogła Leo, który nawet dziadkiem opierdzieli dwóch i da na nos, wszystko kwestią przygotowania. Zawszę może iść do MLS ( chciałbym) i tam dobije do tysiąca. Brakuje mu trzystu goli, czyli ponad połowy tego co ma dziś, jak drużyna odciąży go od zadań rozgrywania i Leo będzie mógł zająć się tylko strzelaniem to jest to możliwe!

0

@kamson24 w sumie czemu nie

0

@Ratamahatta Pogba i Bruno mogą dać nawet mistrza United!

1

@-barca4ever- też chcę!!!!!!!

0

@Kamilos84 Capello na koniec sezonu albo Wenger. Myślę, że żaden nie odmówi za milion za parę miesięcy pracy;)

1

@Europejczyk1980 powinien być zakaz takich ruchów, a debaty powinny być oficjalne. Jak prezydent może odmówić wystąpienia przed całą polską na parę dni przed wyborami. To jest niedorzeczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?