jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sendesara Pogba będzie lepszy od Zidane i pewnie w wielu aspektach jest, ale będzie gorzej zapamiętany
2
@Hushovt sprzedaż Dembele to idiotyzm. Dostaniesz grosze, a on ma dopiero 23 lata i może nagle być crackiem
0
@Chwytliwy całe szczęście,że nie szukamy Havertza to były by pieniądze wyrzucone w błoto jak Griezmann
1
@kerouac zacznijmy od tych słodkich przystawek i będzie okej
0
@Veb1233 nie wiem w jakim celu wklejacie wczrajsze informacje, tutaj wszystko wiemy nawet przed oficjalnymi informacjami a wy tylko spamujecie
1
@Jacu327 Czechy piękny kraj!
0
@Grubson06 a miło Kai będzie się dublował z Ziehem!
0
@kylo12 zajechało lewactwem xd
0
@barcelonaLM no a odsiedział swoję? Gdzie prawo? To nie jest to słynne łamanie konstytucji? Z resztą... Ułaskawienie pedofila który chyba coś tam dał rodzinie nie jest niczym w porządku
0
@niepoprawniepoprawny w Liverpoolu obrońcy nie mają na zmianę?
0
@Jaca27 pieniendze by zobaczył pewno xD
0
@Janiama chciałbym, żeby Griezman zagrał kosztem Leo raz;)
0
@Danny Gaucho Valverde 500 milionów zamyka w 5 piłkarzach:D
1
@kulka w piłce nożnej jesteś albo drużyna albo nikim. Todibo i tak jest tam najlepszym obrońca
3
@norbi77 przede wszystkim wszystkiego dobrego dla młodego! Żyjemy w czasach gdzie z dnia na dzień możemy się spodziewać, że znajdzie się sposób na naprawę wzroku.
A co do delikwenta to ja rzadałbym więzienia, surowego więzienia. Każdy życzyłby dożywocia ale myślę, że 25 lat oraz codzienne zapiera.....e na rente dla synka było by w miarę sprawiedliwe. Oby w przyszłości znalazł się sposób na pozbycie się takich idiotów że społeczeństwa...
Jeszcze raz, zdrowie dla młodego i całej rodziny, muszą przeżywać teraz trudne chwilę..
1
@fcbarcafan19 bliżej jest United, które chyba na spokojnie i tak wygra Ligę Europy
0
@Hosh marzenie ściętej głowy
0
@cules100pro Busquets, Choć chciałbym Arthura... Thiago za rakietę i Vidala
0
@BarcaInfo Koeman po euro byłby super pomysłem no i potem Xavi na dobicie kariery Leo
1
@Khajio myślisz, że jak będzie cisnął z każdym jak z Atleti to nie dadzą mu szansy chociaż w sparingach?
2
@PatrychoO często się mówi,że trener na Wielki turniej chcę wziąć jedna perełkę, na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego Hiszpana w jego wieku lub w podobnym. Może Olmo, ale jestem wręcz przekonany,że Licho jak katalonczyk da szansę wychowankowi Barcy
3
@konrad1661 za miesiąc około, zaraz powinien wrócić do treningów z drużyną
0
Jak Puig utrzyma formę to pojedzie na euro. Czemu nie/ czemu tak
0
@Jordi10 Iniesta wróci z Xavim i Jordim to da młodemu jeszcze trochę wskazówek
1
@Tomek_TF jak dla mnie to możliwe. Pewnie noża zarząd dopilnuje,żeby ta młodzież pomogła Leo, który nawet dziadkiem opierdzieli dwóch i da na nos, wszystko kwestią przygotowania. Zawszę może iść do MLS ( chciałbym) i tam dobije do tysiąca. Brakuje mu trzystu goli, czyli ponad połowy tego co ma dziś, jak drużyna odciąży go od zadań rozgrywania i Leo będzie mógł zająć się tylko strzelaniem to jest to możliwe!
0
@kamson24 w sumie czemu nie
0
@Ratamahatta Pogba i Bruno mogą dać nawet mistrza United!
1
@-barca4ever- też chcę!!!!!!!
0
@Kamilos84 Capello na koniec sezonu albo Wenger. Myślę, że żaden nie odmówi za milion za parę miesięcy pracy;)
1
@Europejczyk1980 powinien być zakaz takich ruchów, a debaty powinny być oficjalne. Jak prezydent może odmówić wystąpienia przed całą polską na parę dni przed wyborami. To jest niedorzeczne