0

@BarcaInfo o dwa lata za późno

0

@FafitFCB Pogba nadal powinien być, bo możliwości ma niesamowite

1

@Hawajczyk w takim razie szanuję, i cieszę się że kolega po fachu;)

0

@Hawajczyk mam wrażenie, że kolega z kolegą nigdy nie grali chociaż w b klasie. Manianki z kartami to żadna robota i tak większość sędziów się zna z kieliszka to namieszać w protokole nie jest niczym nieosiągalnym

1

@kamiVeB a co to za problem grać na innych kartach, życia nie znasz w polskich ligach nie grałeś:D

1

@DonMatteo901 jak dla mnie to trafił w końcu pies na hycla czy jakoś tak. Żółtek jest obrzydliwe bystry i potrafi połączyć odwagę w poglądach z analizą przyczynową skutkować. Stano gasił wypowiedzi Żoltka zwykła obawą " co będzie" Pan #Ż moim zdaniem punktował Stanowskiego i swoim doświadczeniem wygrał z nim dyskusję nie raz. W zasadzie nie było rzeczy z którą bym się nie zgodził bo wierzę człowiekowi który siedzi w tym z 30 lat i swoje już wie, bardziej mnie to przekonuje niż wywód randoma stąd co powie co się stanie jeśli to i tamto bo jest na 3 roku studiów i ma ogólna wiedzę na temat historii i polityki.

0

Pamiętam jak miałem te 16-17 lat i to był czas 2016-2017 i to było całkiem dawno temu, grałem o 11 mecz z juniorami i o 17 z seniorami w okregowie. 90 tu i tam, spokojnie po 10 na mecz i tak tydzień w tydzień, trochę mnie przeraża teraz jaki ja wysiłek pokonywałem za juniora, piękne czasy kiedy wszędzie się jeździło rowerem a grało się codziennie bo treningów nie odpuszczałem jak wolne dostawałem. Dziś Arthur może grać 60 minut i już siada, to mnie jedynie martwi w tym zawodniku

0

@patry295 super, Fati, Puig , De Jong i nikt poniżej 23 roku życia bez twarzy. Brak camp nou i twarz ivana, Leo i reszty sprzed 4 lat. Super!

2

@insp1re tu chodzi o pieniądze,żeby zamknąć się finansach. Będzie 80 mln a za dwa dni je oddamy i dziękuję;)

1

@Danny Gaucho chciałbym je zobaczyć na zawodnikach, jestem pewien, że te żółte paski będą mało widoczne;)

2

@Danny Gaucho wspaniała wiadomość, która zrobiła mi dzień!

6

@Gomess nikogo lepszego nie znajdziemy na jego miejsce, za rok przyjdzie Emerson i będzie wszystko okej!)

0

Kiedy zaczynamy grać w nowych strojach?

0

@cules100pro weźmy pod uwagę,że innych opcji nie miał.

0

@D_Myrdal uważam, że znajomość tych języków ogólnoświatowych powinna być obowiązkowa. Angielski, Francuski ( Afryka, Kanada czy Australia) Hiszpański ( Ameryka Południowa oraz Hiszpania czy Portugalia no i mam problem z Azja bo dla dalekiego wschodu nie wiem czy istnieję język, który jest spójny i czytelny dla Chińczyka czy Japończyków, oraz bliskiego wschodu czyli Arabi, Qataru itp. no i Rosyjski wiadomo.
Chodzi o to,żeby prezydent mógł rozmawiać z każdym na świecie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MontelQ Trzaskowski, choć myślę,żeby dać głos Hołowni bo może się zdarzyć cud i awansuje do drugiej tury zamiast Trzaskowskiego;)

1

@klemens100 zapewne każda głową państwa tak zrobiła i to po konsultacji z dziesiątkami tęższych głów od Ciębie. Oceniamy takie postępowanie zbyt pochopnie

0

@Bobo25 Arthur i Dejong że skrzydłami to mogą być potwory

0

@PatrykBarca dobrze pamiętam,ale Puiq wszedł w 54-60 minucie. W tedy rywal nie jest podmeczony;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@natanvip dał trzy penetrujące piłki, które zrobiły sporo zamieszania, może i do Leo, ale sporo wiatru z tego było

0

@JimMorrisonFCB tym razem nie będzie miał żadnego ciśnienienia bo większą uwagę skupi Fati i Trincao. Swoją drogą to trochę du du... Bo na trzy pozycje mamy Messiego, Griezmanna, Suareza, Braitwhita, Dembele, Fatiego i Trincao. Jeżeli Suarez ograniczy te swoje minuty to miało by to sens, się w innym wypadku to ty h dwóch ostatnich będzie miało mało szans żeby pograć ( chyba że zostaną 5 zmian) może Dembele wróci do szpitala ( pfu pfu) ale to i tak trochę za dużo, no i nie zapowiada się,żeby Sprzedać Coutinho;)

1

@AV0CAD0 dokładnie, w obliczu transferu jednego z nich drugi wydaje się zbyteczny. De Jong to większą skala talentu i myślę,że zrobienie z niego tego sp bliżej prawej strony jest możliwe;)

1

@macio_944 spokojnie już w poniedziałek będzie turbo atak na nowego prezydenta, teraz to nic;)

1

@Iwczak jestem ogromnym zwolennikiem Arthura, ale A 80 milionów to chyba bym go pościli

0

@Mazi hala dzieci się przyjęły, ale viscalebki to trochę chu....

2

Musimy wiedzieć, że Arthur i Puiq grali w zupełnie innych etapach meczu no i ten pierwszy miał Suareza i Griezman, którzy nie za Bardzo smarowali energia. Wszedł Brait i Fati no i co się dziwić, skoro oni latają jak poparzeni. Arthur potrafi zagrać pięknie do przodu tylko trzeba mu w tym pomóc. Mam też wrażenie,że on zdecydowanie lepiej czuje się z tyłu niż z przodu, w Brazyli często grał między obrońcami, czemu nie spróbować go na SPD, co gorsza tę samą pozycje domyślnie preferuję De Jong

1

@Borczu jest silniejszy, gdy trochę podrośnie to dojdą mięśnie i szybkość, choć teraz już ma wyśmienita motorykę

1

Jest Riki i jest ruch!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?