0

@mekston sytuacja z sph z 2018 to najśmieszniejsza rzecz w futbolu jaka widziałem. Bramka na początku meczu i dostajesz żółta kartkę, ale parę minut później symulujesz i dostajesz czerwo i karę za nietykalność arbitra, to jest prześmieszne:D

2

@CatalanVeBFCB ja bym tak zrobił

0

Jest związana rzeczywiście, ale negatywnie xDddd

0

@Olkovsky9 jeszcze za młody, ale do 50 zostanie prezydentem na pewno

0

@NaFazieHitman pogoń za elektoratem

0

@messi564 rewanż za 2 miesiące, spokojnie;) zaczęli ligę w idealnym momencie

0

@Hushovt z tym UE to bardzo rozsądne podejście, zresztą reszta w większości podzielała poglądy o( ew!) Wyjściu z Uni. Kościół to dla mnie ewidentna kradzież elektoratu

0

@jedrek7000 czemu? Może bezpartyjny prezydent by się nadał

0

Chciałbym w życiu zrobić parę rzeczy, ale przede wszystkim pójść na żniwa z Panem Żółtkiem a potem do sklepu na tatre i pogadać!

0

@Europejczyk1980 ja widzę,że Bosak poglądami o aborcji oraz o przyjęciu uchodźców chce zwiększyć elektorat. Jedyny kandydat który ma plan na stworzenie z Polski samodzielnego kraju

0

@Arkon myślę, że nieważne kto będzie w drugiej turze z Adrianem to wygra;)

0

@cules100pro PSG usiądzie do rozmów max w zimę, albo i nawet we wrześniu. Albo przedłużyć albo sprawimy że na mistrzostwa Europy nie pojedziesz bo nie zagrasz już do końca kontraktu. Dostanie kontrakt na 75 milionów za sezon i zostanie w Paryżu na zawszę

1

@Chwytliwy zniknie ze sceny politycznej, za 4 lata spróbuję wojewódzki i też przegra, ale już w drugiej turze. Za 8 lat spróbuję Lewy i wygra z palcem w nosie

1

@Coutinho007 i o dziękuję w takim razie xD

2

@Mns21 sportowcy pomagają sobie jak mogą, spowolnione są jedynie przepisy, które nie, nadążają z blokowaniem nowych wspomagaczy

2

Hazard ma 6 asyst w Realu? Właśnie cię takiego wyczytałem na internetowych. Uczciwie pamiętam tylko dwie

0

@Encore Brait, Suarez, Messi

0

@Jakchcesz a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jak jest Semedo to jest ruch i to było odrazu widać

0

@kodi77 a Griezman jak Charlie Human

5

@IronSanHybrid 33 lata tak tylko przypomnę

0

@Jakchcesz bo przed przyjęciem piłki już wiem że odda do Pique

0

@Kengo 17 lat, 6 bramek i 2(?) Asysty spoko jak na dzuniora

2

@NGTRX tak trochę będąc w chmurach, się wyobrażam sobie jak piłki na 30 metrze bierze Ronaldo bo dawno jej nie miał i kiwa się mijając obrońców jak Leo. Jakie by to było piękne

6

Nie sądziłem,że Riki tak ładnie zagra, te 5 zmian to kapitalny pomysł i oby został na zawszę

0

@DonAndresFCB miałem Canal to wymyślili Eleven, mam eleven to wymyślili podział. Na to musi być paragraf

4

Kur... Mecz na canal + . To co zrobiły tę stację to chamstwo. Człowiek musi się natrudzić żeby normalnie mecz obejrzeć, to jest właśnie w pyte słabe

0

@KSSniper nonsens, Neymar w primie był na poziomie Ronaldo a może i nawet lekko wyżej

0

@Ghotti nie wiem w którym miejscu, Neymar nigdy się nie zapuścił a gdyby nie ataki na kostkę dziś byłby w zupełnie innym miejscu, może z liga mistrzów

0

@escarabajo mimo to nie możemy każdgo tak samo oceniać, poczytaj sobie w jakim wieku Xavi zaczął być "ważny" Iniesta też w wieku 24 lat dopiero zaczął być geniuszem

3

@barca__rządzi nie, mają dopiero 21 lat. Vardy w ich wieku pił piwko w jakimś barze w angielskiej melinie, a Salah był na testach w Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?