jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston sytuacja z sph z 2018 to najśmieszniejsza rzecz w futbolu jaka widziałem. Bramka na początku meczu i dostajesz żółta kartkę, ale parę minut później symulujesz i dostajesz czerwo i karę za nietykalność arbitra, to jest prześmieszne:D
2
@CatalanVeBFCB ja bym tak zrobił
0
Jest związana rzeczywiście, ale negatywnie xDddd
0
@Olkovsky9 jeszcze za młody, ale do 50 zostanie prezydentem na pewno
0
@NaFazieHitman pogoń za elektoratem
0
@messi564 rewanż za 2 miesiące, spokojnie;) zaczęli ligę w idealnym momencie
0
@Hushovt z tym UE to bardzo rozsądne podejście, zresztą reszta w większości podzielała poglądy o( ew!) Wyjściu z Uni. Kościół to dla mnie ewidentna kradzież elektoratu
0
@jedrek7000 czemu? Może bezpartyjny prezydent by się nadał
0
Chciałbym w życiu zrobić parę rzeczy, ale przede wszystkim pójść na żniwa z Panem Żółtkiem a potem do sklepu na tatre i pogadać!
0
@Europejczyk1980 ja widzę,że Bosak poglądami o aborcji oraz o przyjęciu uchodźców chce zwiększyć elektorat. Jedyny kandydat który ma plan na stworzenie z Polski samodzielnego kraju
0
@Arkon myślę, że nieważne kto będzie w drugiej turze z Adrianem to wygra;)
0
@cules100pro PSG usiądzie do rozmów max w zimę, albo i nawet we wrześniu. Albo przedłużyć albo sprawimy że na mistrzostwa Europy nie pojedziesz bo nie zagrasz już do końca kontraktu. Dostanie kontrakt na 75 milionów za sezon i zostanie w Paryżu na zawszę
1
@Chwytliwy zniknie ze sceny politycznej, za 4 lata spróbuję wojewódzki i też przegra, ale już w drugiej turze. Za 8 lat spróbuję Lewy i wygra z palcem w nosie
1
@Coutinho007 i o dziękuję w takim razie xD
2
@Mns21 sportowcy pomagają sobie jak mogą, spowolnione są jedynie przepisy, które nie, nadążają z blokowaniem nowych wspomagaczy
2
Hazard ma 6 asyst w Realu? Właśnie cię takiego wyczytałem na internetowych. Uczciwie pamiętam tylko dwie
0
@Encore Brait, Suarez, Messi
0
@Jakchcesz a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jak jest Semedo to jest ruch i to było odrazu widać
0
@kodi77 a Griezman jak Charlie Human
5
@IronSanHybrid 33 lata tak tylko przypomnę
0
@Jakchcesz bo przed przyjęciem piłki już wiem że odda do Pique
0
@Kengo 17 lat, 6 bramek i 2(?) Asysty spoko jak na dzuniora
2
@NGTRX tak trochę będąc w chmurach, się wyobrażam sobie jak piłki na 30 metrze bierze Ronaldo bo dawno jej nie miał i kiwa się mijając obrońców jak Leo. Jakie by to było piękne
6
Nie sądziłem,że Riki tak ładnie zagra, te 5 zmian to kapitalny pomysł i oby został na zawszę
0
@DonAndresFCB miałem Canal to wymyślili Eleven, mam eleven to wymyślili podział. Na to musi być paragraf
4
Kur... Mecz na canal + . To co zrobiły tę stację to chamstwo. Człowiek musi się natrudzić żeby normalnie mecz obejrzeć, to jest właśnie w pyte słabe
0
@KSSniper nonsens, Neymar w primie był na poziomie Ronaldo a może i nawet lekko wyżej
0
@Ghotti nie wiem w którym miejscu, Neymar nigdy się nie zapuścił a gdyby nie ataki na kostkę dziś byłby w zupełnie innym miejscu, może z liga mistrzów
0
@escarabajo mimo to nie możemy każdgo tak samo oceniać, poczytaj sobie w jakim wieku Xavi zaczął być "ważny" Iniesta też w wieku 24 lat dopiero zaczął być geniuszem
3
@barca__rządzi nie, mają dopiero 21 lat. Vardy w ich wieku pił piwko w jakimś barze w angielskiej melinie, a Salah był na testach w Legii