jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominik127pl Ansu zadebiutował to czemu nie młody? Na świeżości!
2
@NeroTFP gdybyście chcieli zwiać przez pomoc autobusu to historia mogła by być żywcem wyrwana z życiorysu @LuisSalvano
1
@Messinio82 naturalna kolej rzeczy, chłop jest zafascynowany koszem i stanami
0
@Hiacynk uważam, że jak nie ma kibiców to nie ma różnicy czy grasz u siebie czy na wyjeździe. Zwłaszcza jak Goodison jest oddalone od Anfield 500 metrów (?)
Szybkie zwycięstwa i tytuł!
0
@BarcaInfo umowny się, jeżeli Leo nie będzie gotowy to nie będzie biegał i tyle z problemu;))
8
@BarcaInfo jestem przekonany,że Stegen ani Bravo by tego nie wpuścili. Piłka leciala idealnie bo świetnie naszła na nogę, ale to bomba nie była i było sporo od bramki
0
@Bagsik88 ja nic o Martinezie nie pisałem xD
1
@derlysy1979 innego powodu nie widzę. Typowy piłkarz do kontry, którego chcemy wstawić do Barcy i po roku będzie żegnany. Przykład Coutinho nikogo nie nauczył, bo piłkarza cech nie nauczysz, Cou nie będzie grał pomiędzy liniami a Werner nie będzie grał na ścianę i czekał na jeden kluczowy ruch
0
@Esio inna sprawa że każdy po odbytej kwarantannie powinien z nikim nie gadać twarzą w twarz, nawet w masce. Trzeba było nie myć rąk tylko nie dotykać wszystkiego jak leci i potem z tym syfem do mordy. Wystarczyło uważać i nic by się nie stało
0
@Bykunn w takim razie współczuję osobie rozbijajacej coś drogiego
0
@lucca87 trochę podkręciłem ale chodziło o koszt wypożyczenia. Jeżeli jest opcja ubezpieczenia to w miarę okej
1
@Mns21 czy to nie Estonia na samej górze? Zadziwia mnie rozwój tego kraju w ostatnich latach.
1
@derlysy1979 narzekacie na źle transfery a chcecie Wernera bo tani? Lepsi od zarządu nie jesteście.
1
Ktoś wypożyczal kiedyś samochód? Od 2 do 10 tysięcy? Jestem po prostu ciekawi jak to wygląda w wypadku rozwalenia takiego auta? Czy chociaż zarysania. Oczywiście mówimy już o autach od 50 tysięcy do nawet miliona, więc jestem ciekawy czy delikwent niszczący taki samochód ma jakieś większe konsekwencje
0
@IronSanHybrid moderacja powinna jakieś czujniki zamontować, żeby te cytaty się nie powtarzały co jakiś czas. Ile razy się dowiem,że Ronaldinho dzwonił do Puyola o 3 w nocy z wiadomością o transferze do Realu, albo Co ibra powiedział Guardioli
0
@BarcaInfo ta klauzula nie zostanie wypełniona w tym sezonie. Przynajmniej Borusia się nie zblazni i nie odda Sancho za 50 czy 60 milionów
1
@Janiama jedyny transfer jaki może być przeprowadzony to w zamian za kogoś. Pieniądze są tylko jeżeli się nie mylę, muszą być z transferów. To by wyjaśniało po co Barca musi koniecznie sprzedać zawodników za te 70 milionów. Myślę,że w obecnej sytuacji na transfery mamy około 50 milionów
2
@didzejos pytanie najważniejsze, czy masz problemy tego typu na ogół czy to był jednorazowy wybryk i raczej Ci się to nigdy już nie przytrafi? Opisana sytuacja jest strasznie dziwna, ja mimo pokręconych kostek nigdy od piłki sobie większej krzywdy nie zrobiłem. Na pierwszy rzut oka myślę,że musiałeś byś potężnie nierozgrzany a surowy. Czy to kolano Ci się jakoś wygięło nienaturalnie? I czy coś chrupnelo? Strzeliło, pociągnęło czy puściło? To dosyć ważne bo wbrew pozorom da się po tym poznać czy to naciągnięcie, naderwanie czy po prostu przeciążenie stawu. Stawianym albo problem stawu albo naciągnięcie więzadeł.
Edit: doczytałem jeszcze,że "ból za kolanem" czyli więzadła krzyżowe - najprawdopodobniej oczywiście
1
@szymonekk w górach to jeszcze pół biedy bo z samych widoków człowiek wyżyje,ale nad morzem była by tragedia
2
@FC1899Barca pewnie,że tak. Chociaż trzeba czekać aż przyjdzie tu elektorat filozofów którzy ci powiedzą, że zmieni polske w Rosję
1
Jako iż szefowa poinformowała mnie,że w czerwcu żadnej zmiany mogę nie mieć, stwierdziłem,że warto wykorzystać ten fakt i chce wyjechać z tatą w trasę, Niemcy- Francja- Hiszpania - Portugalia. W związku z tym chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacją z kwarantanną. Ktoś się orientuje czy jest jeszcze czy nie? No i jak jest to od kiedy znika
0
@Rudi35 ludzie na wsiach i z resztą w miastach też to potrafią być nadal normalni ludzie, co podstawy w domu zrobić potrafią
0
@Kusco15 chcesz karać osoby chore psychicznie karą śmierci? Jaki to ma sens. Ludzi zdrowych o chorych poglądach należy karać taka karą, którzy robią się rzeczy świadomie i wielokrotnie
0
@Arkon Ronaldo bardzo chcę udowodnić całemu światu jaki to nie jest genialny musi wygrać ligę mistrzów z Juve.. na szczęście się to nie stanie i z roku na rok Ronaldo będzie szło tylko gorzej.
1
@XaviHeart liczby mogą być i może ich nie być, a jakość na boisku zawsze może być.
Sanchez 12/13 - pierwsza bramka w lidze 10 lutego a grał świetnie;)
0
@justfootball Grabowski od paru lat to istna tragedia
0
@Mat_Cat wczoraj mówili na lr że rosną
Lol
0
@macio_944 dość tego zhajpowanego gunwa
0
@ViscaBarca123 chyba Affelay, dodam że bardzo się zawiodłem na Songu, Fontasie, Montoy oraz Muniesie i Cuence
0
@FC1899Barca ja bym chciał.