jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 współczuję, do pracy wyjerzdzam za 5 i jestem na czas xD
0
@Kurkmen dlatego niecrusujiem ludzi narzekających na nude. Liczy tylko aż się solidnie wzbogace i będę mógł mieć wolne do końca życia. Co wykorzystam na zwiedzenie całego świata:D
1
@Mns21 mam zdanie,W za każdy krzywdę na świecie Chińczycy powinni sroga karę zapłacić, zwłaszcza,że przez dwa miesiące to ukrywali
0
@krissu8 chyba po prostu iść na panienki, tylko tyle.
Próbowałem milion razy wszystkiego, biorę się za naukę, zajmuje pasją, wywalone na suki skrtt itp itd. na prawdę nic tak nie pomoże jak se jakaś wyrwać na noc - podbudujesz się oraz zrozumiesz, że na jednej się świąt nie kończy
1
@AV0CAD0 wiadomo, że Kanabis, Whisky Ananas. Jak ktoś nie wie,że to nie jest dzięki Soboty to mogłem mu zniszczyć dzieciństwo:D
1
@SelloutCrowd klasycznie : eklektyka i manekin;D
0
@puyol_presidend5 kolega ma zasadniczo rację, rzadko piłkarze Kloopa w innych klubach się sprawdzają. Lewy, Auba i długo długo nic
2
@Hushovt babcia mi uszyła pościel z yu gi oh. Nic mnie w życiu nie ekscytowało jak te tajemnicze przedmioty
1
@Hiacynk za godzinę trzecia, czyli jasno się robi.
0
@Arkon nie przypomnę sobie tego, ale uderzę się w pierś w razie pomyłki;)
5
@Arkon wywiady Bosaka, Berkowicza czy Mentznena oglądam ciągle i ani słowa o węglu nie było. Korwin i jego pomysły nie są tam najważniejsze jak wielu się wydaję
0
@Stanio87 mimo wszystko jestem pewien,że dwa trzy ruchy trenerów i sztabu s dziś byśmy mieli klasowego napastnika
0
@Baros1990 sęk w tym, że sam Bojan wszystko przyznał stosunkowo niedawno ;D ja jedynie czego mogę żałować,że tym trenerom i reszcie ekspertów nie udało się w pore ponoć Bojanowi;)
0
@patry295 możesz kpić lub nie, ale w tym sezonie lub następnym dziesiątki talentów zostanie zmarnowanych przez nieumiejętne wprowadzanie na najwyższy szczebel. Gdyby Ansu pojechał na pierwszą kadrę to też mogło się dla niego to szybko skończyć. Uważam, że nie jeden" ekspert" zgodził by się z moimi słowami a na pewno wielu trenerów sekcji młodzieżowych również powtórzy, że Del Bosque popełnił wielki błąd. Poza tym nie trzeba być ekspertem i filozofem, żeby o piłce co kolwiek wiedzieć, wystarczy być chociaż obok tego,albo znać zdanie osób, które siedzą w tym temacie 20-30 lat.
1
@Stanio87 Guardiola stopniowo wprowadzał go do pierwszej drużyny, Pedro, Busquets itp wskoczyli z miejsca na stałe do pierwszej kadry i oni grali, ale Bojan dopiero w drugim sezonie zaczął stawać się bardziej ważnym zawodnikiem- w końcu posadził Ibre;) uważam, że Guardiola rozsądnie go wprowadzał i w miarę powoli, natomiast Del Bosque chciał wrzucić go na głęboką wodę i po odnowieniu powołania przez Bojana nie pospieszył mu z pomocą. Przypomnę, że Na młodego Hiszpana spadła ogromną krytyka, która wprowadziła go w pewnego rodzaju depresję.
0
@jasiuZ Munir w przeciwieństwie do Bojana nie miał takiego talentu. Również zbyt szybko pokonał szczeble, ale w tym wypadku myślę,że trochę jakości brakło.
1
@patry295 współczuję myślenia w takim razie. Obyś nigdy piłka się nie zajmował bo byś niejednego dzieciaka skończył;)
Trzeba troszkę w piłkę pograć, żeby wiedzieć, że jak się w przeciągu miesiąca zmieni juniorów na seniorów to jest to przeskok niesamowity, który już w tedy zniechęca większość dzieciaków. Teraz na przykładzie Bojana, który w kilka miesięcy przeskoczył z drugiej Barcy do kadry Hiszpanii. Mam nadzieję,że potrafisz sobie wyobrazić 3 tysiące osób na Barcelonie B albo 300 na Juvenilu A i potem prawię z dnia na dzień grasz w kadrze gdzie na stadionie masz 50 tysięcy a w TV masz kilka milionów, to potrafi Ci życie wywrócić do góry nogami. Del Bosque nie był świadom problemów młodego Bojana, ale na litość boską, mógł mu trochę pomóc, nie dając mu wyboru i jak porządny trener ( którym jest) zaopiekować się nim.
W 94 ' trener Brazylijczyków nawet nie dał zadebiutować Ronaldo ponieważ uważał,że nie był gotowy grać jeszcze na mundialu, mimo, że go wziął. Gdyby w tedy się sparzył to dziś mógłby nie być legendą. Bojan pokonał zbyt szybko te szczeble i gdyby zaczekali z telefonami i powołaniami dla niego dziś mógłby być najlepszym napastnikiem na świecie.
Nie jednego piłkarza zabiło już zbyt szybkie i nieumiejętne wprowadzanie na najwyższy poziom i uważam,że to właśnie nieopiekowanie się Del Bosque Bojanem sprawiło, że pomyje wylały się na niego bo odrzucił powołanie.
0
@Coutinho007 Brait z Fatim, Trincao i Dembele wygląda rozsądnie. Tylko po ci nam Griezman Suarez i Martinez
1
Czemu się mówi,że Bojan nie miał głowy żeby zrobić kariery?
Piłkarza trzeba umieć wprowadzić i jest ktoś kto to po prostu zj***ł - Del Bosque.
Presja z wiązana z grą w reprezentacji go przerosła bo szybko przeskoczył z Barcy B do kadry Hiszpanii. Czemu nikt nie obwinia Del Bosque za zmarnowanie " prawdopodobnie" największego talentu Hiszpańskiej piłki? Gdyby grał sobię bez presji i zaskoczył dopiero w 2012 na euro to dziś Hiszpanię mieli by kapitalnego zawodnika
0
@Chakalaka nie znam się,ale jestem w stanie w to uwierzyć
1
@Coutinho007 napisz Bartomeu na pv
1
@Homeopata8989 w Szkocji jest również podobnie
0
My się martwimy o PiS i PO a na Ukrainie nadal wojna
0
@BarcaInfo jeżeli chodzi po pozycję 9 to piłkarzy którzy są gwarantem bramek brakuję najbardziej. Każdy wielki napastnik poza Ronaldo w ostatnim 20 leciu był kotem w okolicach 30. Inter to może traktować jako inwestycja, bo Barca może zyskać 9 na lata latow. Założę się że stąd ta cena
0
@BarcaInfo przyrzekam,że jak jeszcze raz w życiu zobaczę albo usłyszę słowo środowisko w odniesieniu do piłkarza i jego otoczenia to zwymiotuje
0
@Katalonbar kończy się Ramos a za nim Benzema, Kross, Modric czy Bale
0
@Arkon a dziś ktoś nie podawał,że Bosak przebił Kostniaka?
0
@Janiama mogliśmy go oddać półtora roku temu za 100 milionów do PSG, a teraz marudzimy czy ktoś da około 25 za niego
0
@Hiacynk założę się,że cała karierę spędzi we Włoszech. Milan, Napoli, Roma
1
@malicinho jak robisz u siebie na podwórku to nikt ci na posesję wejść nie może;)