jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Bykunn w sierpniu wróci. Za duża kasa przejdzie koło nosa
0
@puyol_presidend5 o totototo
0
Zamiast zwalczać pedofilię i naganiać pedofilów może po prostu zmieńmy zasady i niech każdy robi co chcę z każdym;)
0
@michaleu gdybym był sportowo na poziomie Łukasza to w wieku 34/6 lat gra w 4/3 lidze polskiej była by istną przyjemnością i relaksem
0
@Kubox top 5 XXI
Alves, Lahm, Carvajal, Piszczu i może Cafu (?)
0
@DaPi te 5 dych wydasz na co innego ( fajki, alko czy parę paczek chipsów mniej) jakoś to będzie;)
0
@Katalonbar tlmie orientuje się, to na tv czy na neta? Bo jak na neta to nie uciagne;(
0
@Puig około 1,5 na tydzień chudnalem z samą dietą
2
@szymon351 przypomnę tylko,że Pan Bosak ma 37 lat i jest na samym początku swojej przygody politycznej. Wspominasz o sytuacji gdzie człowiek dopiero uczył się dyskutować. Dziś Krzysztof robi to zdecydowanie najlepiej z pośród kandydatów i dziwią mnie narastające słowa krytyki. Mam wrażenie,że każdy chcę zostawić ryske na panu Krzysztofie byle by nie wyszło,że jest bez wad. Ma swoje minusy jak każdy,ale ma prostu skonkretyzowany pomysł na gospodarkę, 1000 plus, troskę o przedsiębiorców i tyle nas powinno obchodzić.
0
@MESSIah16 Neuer, Alves, Xavi, Messi;)
0
@Hiacynk pragnę zauważyć,że grał z Nesta gdy miał 24/23 lata, dzisiejszy Messi by sobie z nim lepiej poradził. Doświadczenie robiło swoję w tedy, ale dziś żaden Beckenbsuera w primie nie zatrzymał by Messiego w formie
1
@Bykunn organizacja. Co miało kupić się w święta kupi się 23 grudnia;))
1
@PaCo bliżej nieokreślony pozycją gracz ofensywny lewonożny. Wyobrażasz to sobię?
0
@bari_94 umiejętnościami tak, ale pierwsze gwizdy by go skończyły
1
@Nolife1899 nie będzie coprawda mentolowych ale już w planogramie inne klikane są, niewiadomo jaki to będzie smak,ale podobno mają być też klikane
0
Kapustka debiutował z Barca a dziś Zagnańsk się z Laicester. Wielka szkoda,że odchodzi. Oby dostał angaż w Championsschip i tam się trochę odbudował. Oby został na wyspach i wrócił jeszcze do premier League
0
Gdzie jest ten kolega czy przywalił w mustanga pół roku temu? Jestem ciekawy jak to się skończyło;D
0
@daniel32778 ciężko się nie zgodzić.
0
@Arkon wejdzie bo ma tam skrzydłowych z którymi będzie świetnie współpracował
0
@mateuszdabski ja bym okradł, ponieważ pracowałem i nadal pracuje tak jak ona i wiem, że oszukać klienta to prosta sprawa, na plus zawsze wychodzę i tymi grosikami idzie się całkiem dobrze wzbogacić;))
0
@MESSIah16 ostatnia trójka nie stała nawet koło CR7 i Messiego
0
@MESSIah16 aż się biedny Lepper przypomniał
0
@kamilos1214 fryzjerów jak psów, dziwne,że nick nie ma kontaktów, żeby się obciąć w "podziemiu"
0
@Veb1233 a potem okazało się,że wydanie 300 milionów na Dembele i Coutinho nie było dobrym pomysłem. Żałuję odejścia Deloufeu, mógł by na końcówki wchodzić
0
@DoctorSleep ale patrzymy na prime time czy na ogół? Bo w prime to CR i Henry to półka mniej więcej podobna
0
@koziar ja nie ufam tworom BVB tam oba skrzydła grają jako spo przez spory czas
4
@fenix1983 Miki Messi to ty?
0
@T_TG ja mam lekarza pamięć i pamiętam,że skończyło to się wraz z odejściem Enrique
0
@VeB77 jakiś link bo nie widziałem
0
Jest Sancho na ławce?