jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Legia we francuskiej spokojnie
0
@BarcaInfo pozostaję wierzyć, że Trincao Braith, Dembele i Fati to ogarną
0
@Konias4318 ja uważam, że chłopak który w wieku 22 lat bierze na siebie kadrę Brazyli na mundialu w Brazylii ma jednak poukładane w głowie. Transfer do PSG to rzecz która rozkminimy dopiero za kilka lat po zakończeniu kariery Neymara. Znając życie o pieniądze tam nie chodziło bo Neymar prędzej czy później dostał by tyle w Barcelonie. Brudne interesy ojca Kalafiorem
0
@msmsms już spokojnie. Gnabry już juniorem nie jest, Davies dopiero zaczyna a Josua to taki syn Bayernu. Zostanie tam na zawszę i nikt o jego kupnie nawet nie pomyśli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blue_shark inny mózg, trzeba to szanować!
2
@Hiacynk będzie po kim płakać oby za 20-30 lat!
4
@Hushovt mnie wkurza zaniedbanie szczegółów w wyglądzie
4
@Hushovt brickleberry jest najlepszym co spotkało ziemię!
0
@IronSanHybrid albo niech obowiązuje każda dziedzinę sprzedaży. Stacje muszą pracować...
0
O której można spodziewać się przelotu? Ktoć coś wie?
Mowa oczywiście o starcie NASA i SpaceX
0
@damianex10 bo jest to do zrobienia. Władze mogą na to pozwolić no i wraca 1 lipca
1
@Misiekmisiowaty2000 Bayern zawsze u siebie dobrze wygląda. Przyjdzie City, Barca, Real czy Juve i do domu
0
@Zioolek10 niestety prawda.
2
@Majkel34 równie dobrze możesz ekstazy wziąć. Zjazd podobny
1
@Hiacynk chyba od wznowienia rozgrywek bo przedtem to eklasa mocno
0
Jest tyle pięknych krajów i stadionow a my zawsze pchamy się w dziwne miejsca.
Anglia : Wembley, Stanford Bridge, Old Traford, Emirates, Totenham, Goodison Park czy Anfield
Hiszpania : Camp Nou, Bernabeu, Metropolitano, Mestala, San Mames, Benito Villamarin
Włochy : San Siro, Guseppe, Juve, Napoli
Niemcy : Berlin, Dortmund czy Alianz
Francja ma świeże obiekty oo Euro
0
@BarcaInfo z BVB w Niemczech zagrał kapitalnie. To pierwszy mecz gdzie był na topie
0
@blaugrana16 chłopak 96 albo 97 a my już wyrzucamy z klubu bo gra do tyłu. Szkoda, że bez skrzydłowych nie da się wiele więcej zrobić
0
@AmigoBlancos piłkarz fajny,ale kontuzję go zniszczyły
Btw ciekawe kiedy medycyna wymyśli cos,żeby zapobiec tym zerwaniom więzadeł w kolanie czy kostkach.
0
@Puig na Pedriego trzeba uważać, żeby nie zmarnować go. Gorzej z Puiqiem, zobaczymy czy zagra po przerwie
0
@Hiacynk w lato wystarczyło odejść z Milanu na fali fejmu do Anglii gdzie takich napastników jest na peczki. Krzysiu dogra następny sezon i tyle go widzieli
1
@norbi77 ostatni raz słyszeliśmy to w 2014 gdy sędzia i nasza gra wydymali nas na ostatniej prostej
2
@Hiacynk i potem runęło na amen
0
@MarioVeB! Albo kultywują głupotę społeczeństwa i wierzą w zagrożenie tego wirusa xD
1
@Kwiatek67 Quique przygotuje drużynę dobrze pod względem fizycznym i Cou z Dembele zaczną grać Dobrze;)
0
@michaleu trochę beka z kanału sportowego bo przez długie miesiące kminili co się stanie z pieniędzmi, co z powiększeniem lig itp itd a wystarczyło to dokończyć
3
@Europejczyk1980 wszystko w górach. Te chatki rzucone w Tatrach między górami spełniają moje marzenia
1
@Arkon strzela od tyłu sezonow i nikt go nie wziął. Tylko to mnie zastanawia
0
@masq chodzi o suplementację tylko i wyłącznie. Myślę,że jakbyś nie zjadł żadnego żelaza przez trzy dni to by Ci się za bardzo żyć nie chciało 4 dnia a nie o to chodzi co nie;)