jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x poradzie już, dzięki wszystkim za pomoc;)
0
@Messibestplayerintheworld x box.
0
Szybkie pytanie. Jak podłączyć dwa pady w PES 2020. No cholery nie wiem jak to zrobić. A włączone są dwa i myślałem,że samo się wczyta
0
@Striker tragedia w takim razie
0
Jak to wygląda z płacą w Barcelonie? Czy Messi nie zarabia 100 milionów a z tego do ręki tylko 50? To by tłumaczyło 12 dla Marineza oraz cała drabinkę płacowa
1
@Janiama Trincao jest i ten Dembele... To może ruszyć. W obrocie Emerson czy Todibo z Mirandą oraz Oriolem. Tragedii nie ma, na każdej pozycji jest młodzież oraz piłkarze którzy mogą biegać. W dobie po koronawirusie mamy Vidala i Rakiticia oraz Roberto. To spory atut, oby ten Dembele nie wypadł i zagrał sezon byle jaki, byle bez kontuzji;)
0
@MESSIah16 uważam, że Premier League zrobiło z niego typowego napostnika a w młodości bardzo podobny profilem do Nazario. W Atletiko był kotek i na początku w Anglii też, szkoda, że odszedł do Anglii nie do Barcy w tym 2012;)
0
Po cholerę skoro zaraz wróci liga ilga mistrzów? A możliwe że nawet kibice wrócą niedługo. To strasznie,że nie mamy najmniejszej poduszki
1
@Ratamahatta w ostatnich dniach na La rambli można się dowiedzieć, że Bosak to zło wcielone i gorsze od Jarka i dlugopisa razem wziętych z Tuskiem. Śmieszne jest to, że szukamy w dziury w całym, bo ile tak na prawdę prezydent może? Może sejm i o tym zapominamy, nie będzie podatków nowych, pity i city też chcą usunąć oraz zadbać o gospodarkę. Czy to nie powinno nas jedynie obchodzić?
0
@BarcaInfo mam tak samo na początku powrotu do treningów. Jak to były naciągnięcia więzadeł to xd
0
@mr_robot jeżeli się nie mylę to może być możliwość wzięcia Coutinho
0
@KSSniper teraz bez kibiców to Barca spokojnie wszystko wygra. Umowny się Valencia, Bilbao czy Sevilla bez kibiców tracą 50 procent jakości
1
@TheGoldenEleven a ja myślę, że liga by się wstrzymała. Była sytuacja, że zmarł piłkarz i kolejkę przesunięto na koniec rozgrywek. Chyba to była śmierć Astoriego z Florentiny
0
@pyku91 polecam dietę plus rower, bieganie oraz pływanie. Zrzucisz tyle ile chcesz w trzy miesiące max a jeżeli jest to do pięciu kilo to nawet w miesiąc
0
@BarcaInfo całe szczęście, gdyby Ansu się połamał to zajął bym się łzami
0
@DaPi powiedz tak żeby ktoś zrozumiał o co chodzi o o to chodzi w angielskimi
9
@Hushovt dodam, że na poglądy patrzymy zbyt życzeniowo. Bosak żadnej decyzji sam nie podejmie, zrobią to min Mentznen, Berkowicz, Kulesza czy Sisnierz więc mój głos ma.
1
@endriuuu2 tu się zgodzę
7
@Hushovt i to powinien być główny cel Polaków. W tym czasie dyskutujemy czy Bosak chciałby marszów LGBT czy też nie, jakby to w ogóle kur** było ważne
2
Nie wiem po co szukamy kandydata idealnego wśród tych na prezydenta, skoro i tak w sejmie rządzi PiS i w zasadzie każdy dla Polski zrobiło l by lepiej niż PO i PIS.
4
@PanPatrykk eh. Poświęcił całe życie polityce i ma ogromne doświadczenie i stąd każdego niszczy w rozmowie. Nie obchodzi mnie to że nie ma dzieci jak i to, że nigdy nie pracował. Ma byc głową państwa, a w rozmowie i bronieniu swojego jest genialny. Wszystko i tak zależy od sejmu, więc w miesiąc nikt broni nie dostanie. Będziecie zarabiać normalnie i to powinno nas obchodzić a nie to czy ma dzieci.
0
@kamyk_23 powiedz przyjacielu jak ty się tam dostałeś i jak żyjesz
0
@MSN1998 nawodnienie a siła
1
@Khajio w drugim sezonie Dembele by zrobił lepsze liczby od Sancho
0
@Encore nie jest jeszcze gotowy na najwyższy poziom, mecz z Bayernem to udowodnił, gdzie nie potrafił wziąć na siebie meczu i Borusia dają ciała. Niech zostanie rok, zdobycie mistrzostwa, daleko zajdzie w lidze mistrzów i można myśleć o największych klubach. Znów wyjdzie fajny piłkarz,ale trochę niegotowy na najwyższy poziom. Z BVB odchodzili Auba, Lewy czy Gundogan i zrobili oni jakaś większą karierę, reszta to niewypały jak Sahin, Goetze, Alcacer, Kagawa czy nasz Dembus
0
@Mesi12 chyba ktoś przekręca licznik. Wierzę że może to tak wyglądać,ale to dziwne bo polska na prawdę szybko zaczęła walkę z tym wirusem i to powinno dawno temu wyginać.
0
@AmigoBlancos a puchar Europy l ligę Europy?
0
@xVENUMx jak masz BMW w kombi i chcesz to zniżyć to nie pomogę
0
@dominik127pl xDddddddddd
0
Sport do którego macie świetne predyspozycje a ani trochę was to nie kręci, albo nigdy nie było okazji do głębszego zainteresowania się tą dyscypliną?
U mnie to zdecydowanie biegi oraz rugby. Za czasów gimnazjum i liceum miałem płuca atlety i nie znałem słowa zmęczenie, nawet bieg miałem typowo długo dystansowy. Co do rugby to po prostu czuje tę grę i dobrze mi w to idzie, szkoda, że nigdy nie miałem okazji poważniej w to pograć