- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
1
Naszła mnie taka myśl. Marcelo ma x4 tytuły mistrza Hiszpanii. Gdy Marcelo przychodził do Realu w 2006 roku. Wygrał x2 z rzędu ligę. Nie przypuszczał chyba, że kolejne dwa będzie zdobywał przeszło 10 lat :D
12
@AmigoBlancos myślę że też nie sądził ze wygra 4 razy LM, w tym 3 razy z rzędu
0
@mikiiki
To się zgadza wygrał wszystko z Realem :)
7
@AmigoBlancos Powiem szczerze, że swego czasu jak Marcelo miał piłkę przy nodze na boku boiska to zdecydowanie bardziej obawiałem się, że będzie rajd, dośrodkowanie i bramka niż jak Ronaldo ją miał w podobnym miejscu.
0
@AmigoBlancos a puchar Europy l ligę Europy?
0
@jeyx77x
Co rozumiesz pod pojęciem "puchar europy" Ligi Europy nie mial okazji siłą rzeczy :)
0
@AmigoBlancos taka sytuacja ze Real w lidze zostal zdominowany przez Barce i to nie tylko pod katem tytulow ale tez gier bezposrednich, gdzie na przestrzeni lat bylo dosc sporo tych duzych wygranych (6-2,5-0, 5-1,4-0,3-0) a tylko 1 dla Realu i ostatnia 3 bramkowa to rok 2008 i 4-1 po szpalerze.
W LM jednak udalo sie sporo wygrac, a u nas jednak niedosyt. Glownie za sprawa LM 18/19 oczywiscie ale tez czesciowo moze 15/16 (gdzie Barca byla jak walec przez kawal sezonu) i 11/12 czy nawet 09/10. Chociaz i 17/18 dosc niespodziewanie zakonczona ale wowczas jednak to 1/4 i wielkie firmy byly w grze.
0
@AmigoBlancos Może to kontrowersyjne ale w prime time Marcelo dawał więcej Realowi niż Carlos.
0
@AmigoBlancos W tym jeden tytuł po wałkach, 2106/17 :)
A Barca z jednym zabranym tytułem przez niekompetencje Lahoza w ostatniej kolejce2013/14 tfuu!
0
@SonBarcaGoku
Masz pretensje do Realu o tytul Atletico z sezonu 2013-14? :D
Komentarz usunięty