0

@mateuszdabski z perspektywy czasu pewnie tak,ale spanikowany maturzysta nie będzie tak łatwo myśleć

1

@Shapiro where's Ferdydurke?

0

@Transu96 pierwsze co zrobię jak wstanę to poczytam o stworzeniu dynamo, albo chociaż ogarnę prosty mechanizm, bo jak się człowiek zastanowi to nawet do końca nie wie jak zegarek działa ( dzięki czemu działa). :D

0

@michal26 myślę, że o medycynie jakiś procent wiem. Jedyne co mógłbym zaoferować to pierwszą pomoc oraz dałbym radę zdiagnozować zwał, udar czy pomóc podczas padaczki, ale poza tym to wiedza z zakresu fizjoterapii wiele by tym ludziom nie pomogła.

4

Jakbym cofnął się do czasu średniowiecza to prawdopodobniej nie przekazał bym żadnych dzisiejszych nowości ludziom z tamtych czasów. To jest straszne uczucie.
Auta bym nie zrobił, maszyny też, leków tym bardziej, to straszne

1

@DonMatteo901 mi poglądy Mentznena się podobają na przykład;D

0

@Mns21 Norwegia, Belgia czy Islandia tak wysoko to bym się nie spodziewał

0

@Mathew86 uważaj, będzie wyzywany od ksenofobow

0

@DaPi myślę, że na złotą piłkę zasłużyłby w tedy tak samo Muller czy Davies z Kimmichem. Lewy to nadal gwarant goli, ale tylko goli. Gdzie lewy ma do Leo,który na boisku robi wszystko plus skończy sezon z niewielką różnica bramek, albo do De Bruyne, który ma absolutnie wszystko. Piłkarze, trenerzy, dziennikarze i wszyscy ci wybierają plebiscyty nie będą cenić wysoko Bundesligi w której nie ma konkurencji, w LM jest spoko,ale nadal Bayern nic nie wygrał, a jak kibice nie wrócą na stadion do końca sezonu to Barca z automatu wyrasta na faworyta bo kto ich zatrzymywał w ostatnich latach jak nie klimat i atmosfera na wyjeździe?

0

@FC1899Barca Neymar, Suarez też niedługo dobiją;)

0

@puyol_presidend5 mieszka parę km od Stolca, nasza wizytówką w łódzkim

0

@kkbarca szanuję mocno
Moja mówi,że trzeba się dopasować do towarzystwa a to ch..... Nie prawda.

0

@Gall Dembele w BVB nie miał;)

0

@NGTRX możesz mieć rację, w takim razie jski system ty byś proponował. Ja uważam, że jak taka placówka nie będzie starać się dbać o pacjentów to wybiorą inna, tak jak z urządzeniami czy lokalami;)

0

@YoNoEntiendoNada nie wiem, dlatego też chciałem poznać zdanie innych,żeby się o tym trochę dowiedzieć

0

@Messinio82 ten Alcantara mnie ciekawi, jak na swoje czasu to nastrzelal jak głupi. Ktoś może pamięta, ale słyszał z opowieści jak grał ten zawodnik? I czy kontuzjami doruwnuje synom?

0

@justfootball znam migowy tak o

0

@itmustbejoke ja tam się cieszę na Ansu, Leo oraz Martina

0

@sebasek99 sporo racji masz niestety, myślę jednak że gdyby ludziom oddać to co wpłacają do państwa to starczyło by im na szkołę. Też inna sprawa kiedy w szkole prywatnej masz w klasie 10-15 uczniow, gdyby był to obowiązek klasy były by zdecydowanie większe i kto wie( tak jak mówisz) może szkoły były by tańsze a tylko te z renomom droższe. Licze też oczywiście na to,że głównym celem dyrektorów takich szkoły było by żeby te dzieci miały wyniki i liczy się zawartość głowy nie portfela. Myślę że gdyby zarobki nauczycieli wzrosły o 2-3 tysiące to zwyczajnie na rynku to byłby porządny zawód, dzięki czemu na studiach była by surowa selekcja i zwyczajnie słabych nauczycieli nie było by;)

1

@Bykunn chyba nawet już kiedyś rozmawialiśmy na ten temat i trochę przesiaduje w tematach szpitalnych i rozmawiam z pielęgniarkami jak i ratownikami czy doktorami. Oczywiście wszystko jest kwestią organizacji i zdaje sobie sprawę, że są przypadki,że to państwo musi Ci dać na leczenie bo sam tego nie piciagniesz. Co do szkół prywatnych to zależy od miasta, u mnie w mieścinie 50 tys osób koszt takiej szkoły to 300 złotych, we Warszawie będzie to i 800 czy więcej,ale nie zarabiasz 2400 tylko 3600 bo miasto swoje kosztuję. Jak wspominałem wszystko jest kwestią analizy, organizacji i stworzenia systemu,który da nam zadawolonych, zdrowych pacjentów oraz nauczycieli z porządną pensja oraz z podopiecznymi którzy ze szkoły cjs więcej wyniosą;)
Za dzieciaka byłem poważnie leczony i co.... Rodzice musieli dać z własnej kieszeni.::D

4

@Bykunn a gdybyś nie dawał państwu 1000 złotych tylko mógł raz na pół roku pójść do lekarza i wydać 300-200 złotych to nie było by rozsądniej? Albo nie lepiej płacić 300 złotych na szkołę a w zamian mieć ambitnych i chętnych do pracy nauczycieli? Co sądzisz? Dodam od siebie, że spora część nauczycieli jak i personelu medycznego którego znam życzyli by sobie prywatne służby i lepszych zarobków

1

@SeeleyBooth noce w czerwcu i lipcu to poezja, niestety wszystko się szybko kończy bo już maj dawno za nami!)

0

@Ratamahatta nawet 120 za niego nie daliśmy. Było 105 milionów plus zmienne, które i tak nie zostały chyba zapłacone. Coutinho kosztował 140 plus zmienne

5

Prywatyzacja szkół i szpitali? Jestem na tak! Zapraszam do dyskusji;)

0

@koksik2700 jak wyobrazacie sobie scenariusz,że odchodzi Mbappe z PSG? Bo ja nie umiem sobie tego wyobrazić

0

@didzejos mimo wszystko idź do fizjo, sprawdzi czy to więzadła i poleci ci parę ćwiczeń na propriocepcjie, żeby vi się przypadkiem teraz nie zgięło nawet przy głupim potknięciu się. Ja kiedyś potraktowałem lajtowo złe stąpnięcie na kostkę a następnego dnia byłem na pogotowiu

0

@Encore przed transferem Suareza na gównej był temat że Barcelona oficjalnie złożyła ofertę za Aguero na 40 milionów, do dziś nikt tego nie zdementował więc jest szansa, że Księgowy w końcu sprawdzi pocztę

2

@student97r myślę, że Tammy jest dla nich przyszłym strzelcem i celują bardziej w Sancho

0

@FcBarcaCules prawie zwymiotowałem jak zobaczyłem brzydkiego Norwega pośród tyłu gwiazd i znakomitych zawodników którzy już swoję pograli.

0

@ShinobiQWE nie, wykonanie mistrzowskie, dobrze,że FIFA tego nie wzięła bo by tylko zmarnowali piękne grafiki które w PES wyglądają cudownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?