0

@Jaca27 ale otwarte dla reszty Polski!

6

@barcelonaLM już dajcie sobie spokój z tym wirusem

1

@geass trochę to znaczy ponad dwa tygle, żeby wszystko skumać. Gra z kimkolwiek to przyjemność nieporównywalna

1

@norbi77 święta prawda, każdy pokocha jak pogra ponad dwa tygodnie. Wiesz może czemu Fatiego nie ma w grze? Nie ma go we "free agents" ani w Barcelonie

0

@BarcaInfo jak się mówi a to nie można przestać i trzeba powiedzieć B. Araujo, Pique i Umtiti na Leganes

0

@Kimar to będzie na sto procent jeden z tych meczy gdzie po 6-0 nie chcemy żeby się kończył

0

W którym meczu będzie okazja zobaczyć te nowe stroję?

1

@amanter Cristiano już dawno temu przestał grać na poziomie złotej piłki. Strzelać może strzela, ale ogólna gra jest taka se

0

@Europejczyk1980 Bosak wygra wszystkie cztery z palcem w fup

1

@itmustbejoke przed przerwą my mieliśmy trudniej,ale teraz? Ani Sevilla ani Atletiko nie mają kibiców i atmosfery która była ich największą bronią. I my i Real wygrany wszystko do końca

0

@LuisSalvano lepiej nie, bo takto może uda się wygrać ligę mistrzów

0

@Mesi12 Ramos to średni obrońca, nie napastnik i nie pomocnik. Lider zespołu gdzieś biegający na boisku z tyłu

0

@busquets5 grał w może 3 meczach na prawej stronie. Jego problem to brak atutów z przodu, przyszedł mecz z Bilbao u siebie i gość z premier League nie potrafił nikogo przepchnąć, wyprzedzić, ominąć. Od tego czasu Cou unikał dryblingów oraz odważnej gry. Winę za to ponosi przygotowanie fizyczne, Klopp mówił,że to dzięki niemu Cou daje radę, po okresie przygotowawczym z Valverde Cou się skończył.

1

@SeeleyBooth mnie to przeraża,że ma 33 lata i nawet nie starając się mija sobię na chilku każdego.

0

@cat_r37 oczywiście zgadzam się, mimo to od paru ładnych sezonów widzę większą przychylność ku stronie białych

2

Jak słuchałem komentarzy na Eleven to , zjechało mi strasznie propagandą proRealowa. Cięgle słyszałem, że Barca słabo, że Griezman nic nie daje,że Mallorca pokazuję się bardzo dobrze na tle niezorganizowanej Barcy.

0

@NGTRX brak skrzydłowch to jest

3

@kulka Bayern zagra z kimś dobrym i skończy się wielki Bayern

0

@Peniu taka będzie przyszłość, po 10 na boisku i 5 zmian

0

@MichalZZZ przecież on dopiero cztery lata miał brodę, zawsze wolałem Leo na gładko

0

@FCMichalo mogliśmy mieć go za darmo

0

@Hiacynk Hazard z Asensio nawet w połowie razem nie są dla dla reaku tak ważny jak był Suarez. Uważam że w obliczu nie powrotu kibiców do końca sezonu, Barca spokojnie wygra każdy mecz. Ekipy jak Sevilla, Valencia itp mecze z Barceloną i Realem wygrywają tylko dzięki kibicom i atmosferze u siebie

0

@barteq myślę,że Arthur z De jongiem zagra a potem Rakitic Vidal in

1

Czyli jeszcze w tym sezonie pozbędziemy się obleśnych krat!

0

@Messibestplayerintheworld oba możliwe za sezon/2 nie wiem czy tak się zbliża

0

@D_Myrdal drugi Malcom będzie, założę się że Setien jaki razu go w akcji nie oglądał

1

@Hiacynk umowny się, trzeba tutaj dać Masherano

0

@Kettger Oriol fajnie gra w Twente

0

@kewin Chyba można wygraną Dudy wrzucić w między bajki, tego z Po też bym się pozbył ale nie cóż, wszystko lepsze od PiSu

7

@kamilop po wczoraj tylko czekałem na komentarze o Ocamposie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?