- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
0
Co do debat to tutaj akurat Duda, PiS i TVP bardzo dobrze to rozegrali. Pierwsze starcie będzie już w środę w tzw mediach publicznych a każdy kto przeczytał doniesienia medialne wie o tym że prowadzący będzie mógł przerywać uczestnikom tejże"debaty" tyle razy ile będzie chciał jeżeli uzna że kandydat mówi nie na temat. Defacto Adamczyk zmieni się w rzecznika obecnego prezydenta inni kandydaci będą bez szans. Trzaskowski znalazł się jak na ironię w potrzasku, praktycznie pewne jest że ani on ani Duda nie zjawią się na debacie organizowanej przez Polsat ponieważ ta jest zaledwie kilka dni przed wyborami a to za duże jak dla nich ryzyko, więc prawie pewne jest że telewizja Solorza odwoła całe przedsięwzięcie. Z drugiej strony zagrożona jest również debata w TVN na której na pewno nie pojawi się obecna głowa państwa, więc kandydat KO byłby obstrzeliwany ze wszystkich stron na oczach elektoratu opozycyjnego. Jak już wiele osób zauważyło on nie do końca radzi sobie w takiej formule, ale nie stać też go na to by nie zjawić się na żadnej debacie tym bardziej po jego szumnych zapowiedziach odnośnie tej materii sam zapędził się w kozi róg jeżeli nie pojawi się na żadnej to po prostu się skompromituje.
0
@Europejczyk1980 Wydaje mi się że Trzaskowski musi się pojawić.Jeśli oleje to bardzo dużo straci.
7
@Europejczyk1980 "Trzaskowski znalazł się jak na ironię w potrzasku" xD
To w sumie wyszła ciekawa gra słów, bo jest i PO, i Trzaskowski :D
0
@Encore No pewnie PiS patrzy na to z dużą radością, Trzaskowski i Hołownia nie potwierdzili udziału w środę prawdopodobnie ten drugi jednak się na niej pojawi a z kandydatem KO już nie wiadomo. Cokolwiek zrobi będzie miał trudno, ale jeżeli nie pojawi się na żadnej debacie to jego szanse w drugiej turze będą bliskie zeru.
0
@Europejczyk1980 Bosak wygra wszystkie cztery z palcem w fup