2

@barcelonaLM uważam,że Duda nie ma większych szans od Trzaska. Myślę, że przez to pół roku i nieudolność PiSu jego elektorat nie ma prawa się zwiększyć. Frekwencja się zmniejszy i ludzie zagłosują na Pana Rafała żeby odciąć się od PiSu. Wiem,że PO i że to źle kojarzy,ale narazie Trzasku nam krzywdy nie zrobił a jeżeli nie podniesie podatków i nie zrobi nam krzywdy to zasłużył sobie na głos. Myślę, że kosniacy, bosakowie i holowanie nie będą chcieli żeby wygrał Duda,skoro ich partię walczyły o to żeby Andrzej nie dostał tyłu głosów

14

@koksik2700 większość to idioci pamiętaj

0

@Qlewer u mnie głosują wszyscy co mogą, nawet Ci apolityczni

0

@Kamiloza91 umowny się, pierwsza drużyna to obowiązek

1

@Fartlow każdy jest kibicem póki nie widzi okazji żeby zarobić

0

@BarcaInfo nie Umtiti popełnij błąd przy bramce tylko Rakitic, tak tylko mówię

0

@Bykunn monarchia zawsze lepsza od demokracji

16

Ale Riqui to jest kot, pierwszy skład z Atletiko, zasłużył sobie.

0

Jak Riki wygra nam ligę mistrzów to padnę :D

2

@Tekeruto co jak co ale dobrze by było gdyby naszym dyrektorem został wizjoner na poziomie Ralpfa Rangnicka (?). Chciałbym określonego projektu sportowego i takich niemieckich zasad. W ciągu pięciu lat musimy zrobić to i to, na przykład odmłodzić kadrę na określonych pozycjach oraz uzupełniać skład etapowo piłkarzami o potrzebnych trenerowi warunkach. Chciałbym znać kierunek w jakim idziemy my oraz La masia

0

@dominik127pl największym modelem są u nas biali Francuzi. Tylko Antoine musi ściąć te włosy

8

@Lenioq chyba spryt jak unikać siły innych zawodników. Iniesta robił to świetnie;)

0

@Danny Gaucho ty masz problem z alkoholem?

0

@badej60 absolutnie, bimber albo wódeczka i się w aucie przspisz

1

@DaPi myślę,że Bosak który jedyne co może to reprezentować i podpisywać jest dobrym wyborem zwłaszcza, że nie otrzymamy nowych podatków oraz wiele rzeczy może iść po myśli przedsiębiorców. Uważam, że tylko walka przeciw rizdawnictwu powinna nas interesować

1

@MesQueUnClub96 herb od legendy dona!

0

@daniel32778 z szacunkiem ale czarny obrońca o takich umiejętnościach pociągnie kolejne 6 lat, Silva do PSG w jakim wieku przyszedł? Kwota jest spora, ale City może sobie pozwolić

0

@Katalonbar 2022 w tedy odejdzie Leo po mundialu

1

@NeroTFP chciałbym ciszę wyborczą tak miesiąc przed wyborami

0

@BARCA_FOR_EVER my A tyle Paulinho opchnelismy chyba xD

1

@kamilop i kto tam by grał w ofensywie? Przydałby się ten Pedri ale na szczęście jest Puig i niech gra ile się da

0

@cat_r37 Denis miał ten problem, ze Enrique nie chciał mu dawać więcej szans, za to Arthur miał problemy fizyczne i lepiej czuł się z tyłu

0

@Mow_mi_Douglas stanie się lewym obrońca prędzej czy później

3

@Comentateiro te Niemcy to jest dramat jeżeli chodzi o obronę xD Werner, Lewy i Sancho i tylko Leo i Mbappe im doruwnuje.

1

@Colon Arthur, Everton, Pato, Dante, Filipe Luis, Hernanes

1

@Naturopata narazie nikt nie przyszedł i mnóstwo było sytuacji gdy ktoś już u nas grał a nic z tego nie wyszło

0

@Sysia11 ciekawe jaki Barca ma socjal żeby przekonać socjo do następnej kadencji Bartomeu

0

Ramo miałem dlc do pobrania w PES. Czy coś się w ogóle zmieniło? Bo szukam i szukam a tu nic

1

@matirix20 no ładnie go typu wyjaśnił

0

@TheNekro94 równym jeju ekeganteklm był jednak Ronaldo, na jego poruszanie się z piłką równie świetnie się patrzyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?