jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM uważam,że Duda nie ma większych szans od Trzaska. Myślę, że przez to pół roku i nieudolność PiSu jego elektorat nie ma prawa się zwiększyć. Frekwencja się zmniejszy i ludzie zagłosują na Pana Rafała żeby odciąć się od PiSu. Wiem,że PO i że to źle kojarzy,ale narazie Trzasku nam krzywdy nie zrobił a jeżeli nie podniesie podatków i nie zrobi nam krzywdy to zasłużył sobie na głos. Myślę, że kosniacy, bosakowie i holowanie nie będą chcieli żeby wygrał Duda,skoro ich partię walczyły o to żeby Andrzej nie dostał tyłu głosów
14
@koksik2700 większość to idioci pamiętaj
0
@Qlewer u mnie głosują wszyscy co mogą, nawet Ci apolityczni
0
@Kamiloza91 umowny się, pierwsza drużyna to obowiązek
1
@Fartlow każdy jest kibicem póki nie widzi okazji żeby zarobić
0
@BarcaInfo nie Umtiti popełnij błąd przy bramce tylko Rakitic, tak tylko mówię
0
@Bykunn monarchia zawsze lepsza od demokracji
16
Ale Riqui to jest kot, pierwszy skład z Atletiko, zasłużył sobie.
0
Jak Riki wygra nam ligę mistrzów to padnę :D
2
@Tekeruto co jak co ale dobrze by było gdyby naszym dyrektorem został wizjoner na poziomie Ralpfa Rangnicka (?). Chciałbym określonego projektu sportowego i takich niemieckich zasad. W ciągu pięciu lat musimy zrobić to i to, na przykład odmłodzić kadrę na określonych pozycjach oraz uzupełniać skład etapowo piłkarzami o potrzebnych trenerowi warunkach. Chciałbym znać kierunek w jakim idziemy my oraz La masia
0
@dominik127pl największym modelem są u nas biali Francuzi. Tylko Antoine musi ściąć te włosy
8
@Lenioq chyba spryt jak unikać siły innych zawodników. Iniesta robił to świetnie;)
0
@Danny Gaucho ty masz problem z alkoholem?
0
@badej60 absolutnie, bimber albo wódeczka i się w aucie przspisz
1
@DaPi myślę,że Bosak który jedyne co może to reprezentować i podpisywać jest dobrym wyborem zwłaszcza, że nie otrzymamy nowych podatków oraz wiele rzeczy może iść po myśli przedsiębiorców. Uważam, że tylko walka przeciw rizdawnictwu powinna nas interesować
1
@MesQueUnClub96 herb od legendy dona!
0
@daniel32778 z szacunkiem ale czarny obrońca o takich umiejętnościach pociągnie kolejne 6 lat, Silva do PSG w jakim wieku przyszedł? Kwota jest spora, ale City może sobie pozwolić
0
@Katalonbar 2022 w tedy odejdzie Leo po mundialu
1
@NeroTFP chciałbym ciszę wyborczą tak miesiąc przed wyborami
0
@BARCA_FOR_EVER my A tyle Paulinho opchnelismy chyba xD
1
@kamilop i kto tam by grał w ofensywie? Przydałby się ten Pedri ale na szczęście jest Puig i niech gra ile się da
0
@cat_r37 Denis miał ten problem, ze Enrique nie chciał mu dawać więcej szans, za to Arthur miał problemy fizyczne i lepiej czuł się z tyłu
0
@Mow_mi_Douglas stanie się lewym obrońca prędzej czy później
3
@Comentateiro te Niemcy to jest dramat jeżeli chodzi o obronę xD Werner, Lewy i Sancho i tylko Leo i Mbappe im doruwnuje.
1
@Colon Arthur, Everton, Pato, Dante, Filipe Luis, Hernanes
1
@Naturopata narazie nikt nie przyszedł i mnóstwo było sytuacji gdy ktoś już u nas grał a nic z tego nie wyszło
0
@Sysia11 ciekawe jaki Barca ma socjal żeby przekonać socjo do następnej kadencji Bartomeu
0
Ramo miałem dlc do pobrania w PES. Czy coś się w ogóle zmieniło? Bo szukam i szukam a tu nic
1
@matirix20 no ładnie go typu wyjaśnił
0
@TheNekro94 równym jeju ekeganteklm był jednak Ronaldo, na jego poruszanie się z piłką równie świetnie się patrzyło