jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KSSniper nie od dziś wiadomo,że demokracja jest do dupy
1
Naszym problemem nie był Arthur, De Jong czy Rakitic grający do tyłu tylko brak skrzydła, gdy odszedł Neymar to zaczęły się problemy z przodu
3
Nie ma nic gorszego niż ludzie wypowiadający się o polityce i piłce a kompletnie nie siedzący w tym temacie
1
@jeyx77x już mam dość Arturo i szczerze chciałbym żeby on odszedł a nie Rakitic. Vidal dobrze gra z ławki oraz gdy grany czwórka w pomocy, w tedy ma to ręce i nogi,ale w innej sytuacji wygląda bardzo źle bo troszkę techniki brakuję
3
Jeżeli Pan Pjanic będzie grał jako typowy rozgrywający to nie mam nic przeciwko.
DM : Busquets, Rakitic
CM: De Jong, Pjanic, Alenia
OM: Puig, Coutinho
Wygląda to solidnie, chociaż trochę boli odejście Arthura z którym wiązałem wielkie nadzieję
Rakitic, De Jong, Puig - Busquets, Pjanic, Coutinho - Busquets, Alenia, Puig i tak można kombinować.
Grunt, żeby za ofensywę brali się piłkarze typu Puig czy Cou a nie De Jong, który ma inklinacje do defensywy i rozegrania
0
C@Gall Chyba wolę już Cou który jako tako kuma się z Messim i Suarezem niż Griezmana który nie juma się w ogóle
0
@abram3k taki klub jak Barca a w klubie nikt nie gra z 6, 8, 7, 14 i w zasadzie 11: D
0
W przyszłym sezonie atak Barcy: Messi Suarez, Griezmann, Fati, Trincao, Braitwhita, Coutinho.
Kogo stąd pożegnamy?
1
@Jaca27 wierzę w to, że Transfer Pjanicia to bujda i wymysl mediów a w takim razie byłby to całkiem dobry ruch
0
@jeyx77x no i można już zakładać że ostatnie spotkania dogra Puig, czyli nasza perła w pomocy, która świetnie radzi sobie z presingiem i potrafi namieszać z przodu. Mamy nową 8, albo 6 na wyciągnięcie ręki. Proszę Quique,żeby Cię nie pogrzało i Riki nie został na ławce jak Arajuo po meczu z Mallorca
3
Dobra, czyli już oficjalnie, żegnany się z Arthurem.
Bardzo w niego wierzyłem i uważam, że grał u nas consjmnniej poprawnie. Dla mnie były to gracz, który powinien operować bliżej pola karnego, ale naszego. Jak każdy nasz pomocnik od odejścia Neymara cierpiał na brak skrzydłowych i to było często powodem braku piłek przeszywających linię obrony. Dziękuję za świetne El Clasico w pierwszym sezonie oraz bezbłędny mecz z BVB w Niemczech. Życzę powodzenia i szybkiego odejścia z betonowego Juve.
Skoro budżet został załatany to nie trzeba spieszyć się że sprzedażą Todibo i Cou może dostać jeszcze jedną szansę.
0
@LuisSalvano w życiu cię o nic nie zaczepiłem i w zasadzie zawsze na luziku i w zarcikach, spokojnie;)
0
@Chakalaka mam wrażenie,że ustawka
0
@Wittgenstein marzę o tym , żeby wziął Sociedat, Bilbao czy Valencie
6
Komentarz usunięty
0
@Elisan12 nie ma kibiców oraz jest jeden mecz, może stać się wszystko
2
Nikt nie zna kontekstu sytuacji, co tam się działo za kulisami, co działo się wcześniej w szatni, się jest jechania po Messim:D
1
@Ramos9248 to jasne, charyzma każdego kupisz. Gdy jesteś inteligentny i masz charyzmy to osiągasz prawdziwy sukces. Tylko jaka charyzmę ma Duda to nie wiem, mnie tam bawi
0
@kaligrad jestem dorosły.....
Ale nie trzeźwy więc potem się odezwę czy mi nie odpielo wrotek:D
1
@FC1899Barca ci bardziej postępowi chcą Trzaska a zadupie i wsie chcą pieniądze za darmo.
3
@Kurkmen nie wiem co mają pieniądze do tego jak traktują trenera, ale wiem,że to może być za duży klub dla Setiena.
0
Komentarz usunięty
0
@Esio zgadzam się w stuprocentowych, tylko przykład Hołowni pokazuję, że rozpoznawalność coś daje;)
4
@BarcaInfo w tej chwili liczy się dla mnie tylko to żeby Puig i Fati mogli grać
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 bardziej niż w punkt
0
Myślę,że te wybory pokazały najbardziej którzy Polacy myślą a którzy są zaślepieni albo naiwni. Poprzednie rządy chociaż się kryły z oszustwami a wszelkie wpadki były chowane pod dywan. Pandemia obnażyła PiS do takiego stopnia, że ludzie nieinteresujący się polityką zauważyli co się dzieję. Pajacerka Morawieckiego, zmienność zdań Szumowskiego oraz śmianie się prosto w twarz Polakom przed Andrzeja Dude były tak proste do zauważenia, a jednak ślepcy i naiwniacy nadal wierzą,że żyją w kraju który dobrze prosperuje. Propaganda w TV jest skuteczna tylko na lemingi bo dzięki internetowi poznaliśmy ludzi którzy wiele osób w porę nawróciły. Takiej nagonki na władze moi rodzice nie pamiętają, myślę,że zwycięstwo Trzaskiego jest obowiązkowe, każdy swoje ideały miał, ale łączyło ich jedno - pozbycie się Dudy, jeżeli ktoś wyznaje ideały Kamysza czy naszego Żółtka
2
Jestem zdania,że gdyby tylko Robert Lewandowski powiedział,że mamy głosować na żółtka to byłby chociaż w top 3. Prawdziwa zmiana może przyjść gdy gwiazda skali Roberta weźmie się za politykę
0
@victor anarchia!
32
Mało osób zauważyło jak duży sukces odniósł Bosak. Był czwarty i uzyskał 7-7,5% ogrom pracy konfederacji i samego Krzysztofa, który moim zadaniem prezydentem kiedyś zostanie. Ma predyspozycje i teraz doświadczenie. Pamiętajmy, że prezydent nie jest od poglądów tylko od reprezentowania kraju a w mowie i merytoryce kto równa się z Bosakiem? Z niektórymi odłamami konfederacji i z ich postulatami się nie zgodzę, sam trzon i złożoność projektu " konfederacja" będzie się piol w górę i mogę postawić, że może nie za 5 lat ale w przyszłości zdabeda władze i ważne funkcje, są na dobrej drodze