0

@KSSniper nie od dziś wiadomo,że demokracja jest do dupy

1

Naszym problemem nie był Arthur, De Jong czy Rakitic grający do tyłu tylko brak skrzydła, gdy odszedł Neymar to zaczęły się problemy z przodu

3

Nie ma nic gorszego niż ludzie wypowiadający się o polityce i piłce a kompletnie nie siedzący w tym temacie

1

@jeyx77x już mam dość Arturo i szczerze chciałbym żeby on odszedł a nie Rakitic. Vidal dobrze gra z ławki oraz gdy grany czwórka w pomocy, w tedy ma to ręce i nogi,ale w innej sytuacji wygląda bardzo źle bo troszkę techniki brakuję

3

Jeżeli Pan Pjanic będzie grał jako typowy rozgrywający to nie mam nic przeciwko.
DM : Busquets, Rakitic
CM: De Jong, Pjanic, Alenia
OM: Puig, Coutinho
Wygląda to solidnie, chociaż trochę boli odejście Arthura z którym wiązałem wielkie nadzieję
Rakitic, De Jong, Puig - Busquets, Pjanic, Coutinho - Busquets, Alenia, Puig i tak można kombinować.
Grunt, żeby za ofensywę brali się piłkarze typu Puig czy Cou a nie De Jong, który ma inklinacje do defensywy i rozegrania

0

C@Gall Chyba wolę już Cou który jako tako kuma się z Messim i Suarezem niż Griezmana który nie juma się w ogóle

0

@abram3k taki klub jak Barca a w klubie nikt nie gra z 6, 8, 7, 14 i w zasadzie 11: D

0

W przyszłym sezonie atak Barcy: Messi Suarez, Griezmann, Fati, Trincao, Braitwhita, Coutinho.
Kogo stąd pożegnamy?

1

@Jaca27 wierzę w to, że Transfer Pjanicia to bujda i wymysl mediów a w takim razie byłby to całkiem dobry ruch

0

@jeyx77x no i można już zakładać że ostatnie spotkania dogra Puig, czyli nasza perła w pomocy, która świetnie radzi sobie z presingiem i potrafi namieszać z przodu. Mamy nową 8, albo 6 na wyciągnięcie ręki. Proszę Quique,żeby Cię nie pogrzało i Riki nie został na ławce jak Arajuo po meczu z Mallorca

3

Dobra, czyli już oficjalnie, żegnany się z Arthurem.
Bardzo w niego wierzyłem i uważam, że grał u nas consjmnniej poprawnie. Dla mnie były to gracz, który powinien operować bliżej pola karnego, ale naszego. Jak każdy nasz pomocnik od odejścia Neymara cierpiał na brak skrzydłowych i to było często powodem braku piłek przeszywających linię obrony. Dziękuję za świetne El Clasico w pierwszym sezonie oraz bezbłędny mecz z BVB w Niemczech. Życzę powodzenia i szybkiego odejścia z betonowego Juve.
Skoro budżet został załatany to nie trzeba spieszyć się że sprzedażą Todibo i Cou może dostać jeszcze jedną szansę.

0

@LuisSalvano w życiu cię o nic nie zaczepiłem i w zasadzie zawsze na luziku i w zarcikach, spokojnie;)

0

@Chakalaka mam wrażenie,że ustawka

0

@Wittgenstein marzę o tym , żeby wziął Sociedat, Bilbao czy Valencie

6

Komentarz usunięty

0

@Elisan12 nie ma kibiców oraz jest jeden mecz, może stać się wszystko

2

Nikt nie zna kontekstu sytuacji, co tam się działo za kulisami, co działo się wcześniej w szatni, się jest jechania po Messim:D

1

@Ramos9248 to jasne, charyzma każdego kupisz. Gdy jesteś inteligentny i masz charyzmy to osiągasz prawdziwy sukces. Tylko jaka charyzmę ma Duda to nie wiem, mnie tam bawi

0

@kaligrad jestem dorosły.....
Ale nie trzeźwy więc potem się odezwę czy mi nie odpielo wrotek:D

1

@FC1899Barca ci bardziej postępowi chcą Trzaska a zadupie i wsie chcą pieniądze za darmo.

3

@Kurkmen nie wiem co mają pieniądze do tego jak traktują trenera, ale wiem,że to może być za duży klub dla Setiena.

0

Komentarz usunięty

0

@Esio zgadzam się w stuprocentowych, tylko przykład Hołowni pokazuję, że rozpoznawalność coś daje;)

4

@BarcaInfo w tej chwili liczy się dla mnie tylko to żeby Puig i Fati mogli grać

0

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 bardziej niż w punkt

0

Myślę,że te wybory pokazały najbardziej którzy Polacy myślą a którzy są zaślepieni albo naiwni. Poprzednie rządy chociaż się kryły z oszustwami a wszelkie wpadki były chowane pod dywan. Pandemia obnażyła PiS do takiego stopnia, że ludzie nieinteresujący się polityką zauważyli co się dzieję. Pajacerka Morawieckiego, zmienność zdań Szumowskiego oraz śmianie się prosto w twarz Polakom przed Andrzeja Dude były tak proste do zauważenia, a jednak ślepcy i naiwniacy nadal wierzą,że żyją w kraju który dobrze prosperuje. Propaganda w TV jest skuteczna tylko na lemingi bo dzięki internetowi poznaliśmy ludzi którzy wiele osób w porę nawróciły. Takiej nagonki na władze moi rodzice nie pamiętają, myślę,że zwycięstwo Trzaskiego jest obowiązkowe, każdy swoje ideały miał, ale łączyło ich jedno - pozbycie się Dudy, jeżeli ktoś wyznaje ideały Kamysza czy naszego Żółtka

2

Jestem zdania,że gdyby tylko Robert Lewandowski powiedział,że mamy głosować na żółtka to byłby chociaż w top 3. Prawdziwa zmiana może przyjść gdy gwiazda skali Roberta weźmie się za politykę

0

@victor anarchia!

32

Mało osób zauważyło jak duży sukces odniósł Bosak. Był czwarty i uzyskał 7-7,5% ogrom pracy konfederacji i samego Krzysztofa, który moim zadaniem prezydentem kiedyś zostanie. Ma predyspozycje i teraz doświadczenie. Pamiętajmy, że prezydent nie jest od poglądów tylko od reprezentowania kraju a w mowie i merytoryce kto równa się z Bosakiem? Z niektórymi odłamami konfederacji i z ich postulatami się nie zgodzę, sam trzon i złożoność projektu " konfederacja" będzie się piol w górę i mogę postawić, że może nie za 5 lat ale w przyszłości zdabeda władze i ważne funkcje, są na dobrej drodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?