jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BOSSS85 a oni już czasem nie spadli?
0
@Ghotti grany ze spadkowiczem. Araujo, Puig od początku Fati w drugiej połowie;)
0
@damianex10 myślę,że gdyby był Neymar to mogło by być inaczej. W drugiej połowie trochę okazji miala Brazylia i gdyby mieli takie szczęście jak Niemcy to mógłby być to najbardziej zjawiskowy półfinał w dziejach
3
@PatrykBarca już wszystko jest, dynamiką naszych pomocników zjada od Bilbao
3
Chciałbym uświadomić zainteresowanych, że w środę debiut nowych koszulek! W końcu koniec z krata
0
@FCMichalo przypomnę, że Frankie do grudnia był kapitalny
1
@Coutinho007 w primie wiadomo że Ronaldo, ale w całej karierze to Suarez jest najlepszy;)
0
@BarcaInfo Vinicius zaraz wychodzi z wieku nastolatka i pasowało by żeby trochę się rozwinął, bo moim zdaniem od kiedy zaczął grać w Realu stoi w miejscu. Choć dla mnie Bundesliga to liga o klasę gorsza od hiszpańskiej to jednak Sancho drugi rok z rzędu gra kapitalnie, czego nie można powiedzieć o Vinim bo większego jeźdźca nigdy nie widziałem.
0
@itmustbejoke z jednej strony na Juve a z drugiej na PSG bo oni bez żadnej gry mogą być dosyć nieruchliwixD
0
@MSN30 ale jeżeli jadą do okola to powinni mieć włączony xD poza tym często kierownica się nie odkręci tak,że pości Ci kierunkowskaz xD
1
@Mathew86 jak Rafał nic Ci nie da
0
@messi564 Puig i Pedri to Śpo i ty problem. Taki Arthur grający bliżej naszej bramki byłby w tym wypadku dobrym rozwiązaniem
0
Jak Puig i Fati?
0
@Slazmi wyjdzie biografia, jedna druga, karierę skończy ten i tamten i się dowiemy;)
0
@ArdoFCB ja jestem x box....
0
@Thomas99PL myślę,że to było by piękne zwieńczenie ich karier. Chciałbym,żeby razem poszli do MLS i tam rządzili długie lata;)
2
@volume4443 btw bait z kontem premium śmieszy od 2015 xD
0
Na nocce sporo myślałem o Cou - Griezmanie - Neymarze. Z perspektywy czasu i znając niechlubną historię piłki nożnej mam nieodzowne wrażenie,że to był spisek.
Oczywiście nie chodzi tu o zawodników, ponieważ wydaje mi się, że oni i ich " cele" to zasłona dymna dla mediów i nas kibiców, żebyśmy niedoszukiwali sie czegoś więcej. Śmiem twierdzić, że w Barcelonie tak na prawdę dobrze z pieniędzmi nigdy nie było, stawiam na jakąś formę pożyczki że strony PSG no i Neymar jako dowód, że to uczciwa transakcja. Taka wiecie, żeby się w fakturach zgadzało. Wydaje mi się,że dostaliśmy o wiele więcej pieniędzy niż 222 miliony . Od całego zamieszania miną zaraz trzy lata, trzy lata w których stracił absolutnie każdy poza Liverpoolem, Cou, Griezman, Neymar i Dembele - każdy z nich albo zawodzi, albo się marnuje, albo nie gra i wszystko na zmianę. PSG i Barcelona nie wygrywają hurtowo ligi mistrzów a nastroje w stolicy Katalonii z miesiąca na miesiąc robią się gorsze. Na chwilę odbiegając od meritum, nie dziwi was, że odejście Iniesty, Masherano, syfy w klubie( które wychodzą i nie) niechęć Xaviego do klubu, zatrudnienie Abidala, relacje fonta z Xavim i Cruffem zbiegają się w czasie tak nagle? Można powiedzieć, że wszystko postępuje z biegiem czasu i jest normalne,ale mam wrażenie,że tak to właśnie miało wyglądać. Wracając, śmiem sądzić, że wszystko co się w klubie dzieje i działo było efektem szemranych interesów Bartomeu ( kol. Rosella) z Kalafiorem i pewnie nie tylko.
Chciałbym wiedzieć co wy o tym sądzicie, potraktujmy to jako luźny temat, bez szukania dziury w całym. To tylko moje wrażenia a Calciopoli i setki sprzedanych meczy dają mi do myślenia że wszystko jest możliwe.
Dodam, że idiotyczne było Dla mnie ściąganie Cou i Griezmana i wypychanie ich zaraz z klubu za Neymara, który przecież odszedł a jego zastępcami mieli zostać Ci którzy odejdą,żeby on wrócił xD
Śmierdzi mi to bardzo.
0
@FCMichalo wanna ci gorąc, albo krótki bieg, 2,3 kilometry i po problemie
0
@don'T.R.I.P.e za to że usunęli Ansu trochę jestem obrażony, ale PES to mistrzostwo tak czy siak
0
Jak to jest z tym darmowym Canal Plus? Ktoś cos?
1
@NaFazieHitman co mnie obchodzi co wygra? Nie wygrywając 10 lat możesz być najlepszy. Drużyna jest od pucharów. Nie ma nikogo kto lepiej gra, więc piłka złota należy się Leo, tak to widzę;)
3
@NaFazieHitman ja na szczęście nie cierpię na krótkowzroczność i widzę,że Leo gra zwykle na 50 metrów od bramki i tam zaczyna akcję. No boisku jest od wszystkiego a lewy tylko od strzelania. Oglądacie te mecze czy tylko po golach patrzcie? I to jeszcze w głównej mierze ma je dzięki zespołowi.
0
@escarabajo lindelof z Maguaierem jeszcze mogą okazać się świetnymi obrońcami
1
@Transu96 boję się co będzie jak Manu kupi prawe skrzydło albo James z Masonem wyciągną jeszcze lepszy poziom. Wbrew pozorom ławka jest a pierwszy skład pełen dzieciaków, utalentowanych dzieciaków!
0
@Homeopata8989 pamiętam,że ja w wieku 14/15 lat z kolegami radziliśmy sobie na spokojnie z 300 kiloma. Chude byki jak większe, rekordów nie biliśmy, ale to 500 Zanettiego to żaden wyczyn. Dodam,że to był czas kiedy byliśmy w klubie sportowym;)
2
@Encore zadziwia mnie ten 18 nastolatek. Cieszę się, że dużo gra. A średnia wieku wzorowa. Najstarszy Matic, De Gea i Maguaire
2
@tobiasson92 jak Neymar od września jest w grze z krótkim urazem;)
1
@Jaca27 myślę, że my wiemy 10% tego co się dzieję w klubie. Mimo wszystko jest to niewdzięczne i lekko myślę bo na jego pozycję jest jeszcze Vinicius, Rodrygo na przykład;)
15
@Jaca27 nie no, 17 latek poszedł do największego rywala bo chciał grać? Poszedł by u nas na wypożyczenie tak jak w Realu. Jest po prostu niewdzięczna gnidą, która uciekła bo zobaczyła więcej hajsu. Rozumiem gdyby to był weteran co szuka pieniędzy i jest przez Barcę zlewamy. Rozumiem konflikty itp, ale nie wiem jak wychowanek La masi, któremu zapewniła Barcelona życie, bo kto wie co by było gdyby nie Barca a ten odpłaca się kontraktem z Realem. Wszyscy chcieli jego powrotu i chcelibdka niego dobrze a on wybrał największego rywala... Jakiś kręgosłup moralny trzeba mieć, zwłaszcza że w tym wieku pieniądze nie powinny być ważne.
Z czasem stanie się 10 których na rynku pełno. Mamy no 16 letniego Pedriego, który w silnym Las Palmas jest kluczowy, on też stanie się w przyszłości 10;)