jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho dobra 9
1
@bartoszekkk nagle dwa lata nie robią różnicy? Brait i Pjanic to 29 i 30 lat a same narzekania są
3
@Janas11224 ja więcej wydałem na szlugi przed chwilą niż Beyerm zapłacił za Lewego
1
@escarabajo w konfederacji nie rządzi Korwin tylko jest ogólnie przyjęte " rozmawianie i dogadywanie" nie ma tam osób decyzyjnych tylko poprzez rozmowę podejmowane są decyzję.
1
A tak między Bogiem a prawdą, z 10-25 lat na pewno wyjdzie kupienie nie jednego sędziego przez Pana Pereza. Po Calciopoli i tymi jawnymi przekrętami na stronę Realu nie wierzę,że coś nie jest na rzeczy. Nie szukając nawet dowodów, czuję że poprostu były momenty co nam zabrali to i owo
0
@Rudi35 to samo zdanie. Może to pierwsze Carassco, ale kontakt bym minimalny w opór i nie sprawił żadnego przewrócenia się
0
@barcelonaLM os niego powinni się ustawiać linie pomocy, diament
0
@matirix20 myślę,że zdrowy Dembele miałby szansę wejść w buty Neymara, ale Cou nie ma pozycji a Griezman powinien odejść i pewnie odejdzie bo po to był sprowadzany
4
@Hushovt " gdyby koło Puiga grał Iniesta to by się nazywał Riki bestia"
Hushovt 2020
Poproszę to na cytat miesiąca
0
@masq chciało Ci się nad tym myśleć? XD
5
@cat_r37 i w pizdu odbiorów, partey sobię średnio z nim radził
7
Puig z meczu na mecz gra pewniej i lepiej w każdym aspekcie, bezapelacyjnie dziś nasz najlepszy piłkarz. Bilbao, Celta i ATLETICO, powtarzam - ATLETICO, czyli top drużyn na świecie oraz zwycięzca dwumeczu z Liverpoolem. Puig jest kocurem i mówiłem to od debiutu w pierwszym sezonie Valverde. Diament, który musi tylko grać, w następnym sezonie 6 już jest naszykowane dla tego małego - wielkiego człowieka
1
Kontakt niewidoczny. Wiem że pęd, ze szybkość i każdy dotyk sprawia upadek, ale nie w tym wypadku
0
@Kurkmen i kto będzie grał coś na prawej stronie?
0
Gdyby ktoś mi powiedział przed meczem, że Barca strzeli z różnego w pierwszym kwadransie to bym nie uwierzył
0
@FC1899Barca tak, Griezman i sens tego transferu to musi być gra o Neymara
0
Ci się dzieje z De Jongiem tak w ogóle? Od 12 czerwca słuch o nim zaginął
1
Może na prawdę wypada w końcu zabrać tym dziadkom te dowody. Trochę nieładnie, ale jednak bardzo by to pomogło :D
0
@Gaucho raczej alba z Semedo
2
@Kurkmen w wyborach powinno być minimum 90 procent frekwencji. W Belgii czy Luksemburgu mandaty są za nie przychodzenie na wybory i tak to powinno wyglądać
0
@mat32 jak to gość o inklinacji do dziesiątki i ofensywnej pomocy. Cou i Griezman nic nie nauczyli
1
@Avada Kedavra podobno i po Celcie i po Realu SSS nastroje były i są podobne. Czekamy do 22
4
@Avada Kedavra legendarne 3-1 w 2015. Jak ręką objęły się wszystkie problemy a Barca zaczęła grać zupełnie inaczej. wszyscy się rozumieli i byli w gazie, piękny czas
1
Biorąc po uwagę, że kiedyś mecz z Atletiko zmienił wszystko w naszej grze, dziś życzę tego samego tej Barcelonie. Oby dzisiejszy mecz był świetny w naszym wykonaniu i Setien odblokował coś w tej drużynie
0
@Fawrf każdy kto głosuje powinien mieć więcej niż podstawowa wiedzę na temat ekonomi oraz spraw około kulturowo społecznych. Krótko mówiąc demokracja jest do dupy
0
@Mario96w słucham? Czyli jak to będzie wyglądać? Niewiadomo czy Barca zagra czy Napoli?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo z pitbulami Bilbao i Celty nie miał problemu
1
@Messibestplayerintheworld przeważnie tak było,że gdy Leo miał jakiś rekord do pobicia to lekko się blokował na chwilę, a po przekroczeniu granicy odpalał hattrikami itp
0
@Kuracjusz osoba która martwi się o kluby ponieważ paru głąbów zaczęło bać się że ludzie będą leżeć na ulicy martwi xD