jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo nie znam się na zarządzaniu klubem, ciężko życiem jest czasem zarządzić, ale nie chu** zarząd w dwa miesiące nie ogarnie niczego,żeby było na spokojnie. Wybory powinny w styczniu, żeby nowy prezydent mógł się przygotować
0
@MichalZZZ pod koniec pierwszego sezonu można z bezradności uronić łzę;)
1
@Lord_Vader płyta na gorący lipiec, nie ma lepszego klimatu na żar z nieba w letnie odpoczywanie
0
@badej60 jak to on jest bliżej zwycięstwa
0
@Toretto btw czemu Kukiz 15 nie startuje nigdzie i słuch o nich Zginął?
1
@FC1899Barca myślenie powinno być elastyczne a nie stereotypowe;)
0
@MichalZZZ łeb jak sklep, spokojnie jak się wyciągniesz to znienawidzisz z czasem
6
Różnica 0.8% Rafał to wygra!
0
@Ghotti ale by sobie TVP z pejperwiu odbiło straty:)
0
@Hushovt jak można powiedzieć,że Nazario jest przeceniony. Nadczynność tarczycy i skabe kolana zabiły mu karierę, do czasu kontuzji w Interze był kotem i zapowiadał się na poziomie Leo
0
@arkasath bo odchodzą od stołka;)
0
Co by było w przypadku 50% do 50 % głos do głosu. Rzut monetą czy trzecia tura? : D
0
@draxidox zabronisz mi chcieć?;))
0
@ViscaBarca123 De Ligt ( 99r.) Mason Greenwood, Camavinga i trochę mam problem ale może Sancet ( ?) Z Bilbao i Sancho;)
Edit: wymieniam Sancho na Davisa;)
0
@Lord_Vader lubisz szczyrki jeść widzę;))
2
Manchester na Masona! Ale pasowałby tam świetnie, gdyby nie te kontuzję no i Manchester by sypnął kaska
1
Proszę tylko niech dzięki tym wyborom coś się w kraju zmieni. Może jakiś mniejszy podatek, albo chociaż żadnych nowych;')
0
@Danny Gaucho 10
0
@kkbarca jak Leo nie zacznie siedzieć to Trincao za rok będzie grał w Rosji
0
Chciałbym zobaczyć Barcę bez Leo. Tak chociaż żeby coś odświeżyć
0
@MichVeB greenwood!
0
@robsesh wyobrażasz sobie że chłopak nie grający w piłkę od lutego 2019 zagra w tej lidze mistrzów?
Na wiosnę tamtego roku wszystko było dobrze,aż tu nagle znów się zaczęło i potem Liverpool kontuzja, początek sezonu i kontuzja i teraz to pół roku. Dramat, on zagra dopiero w październiku
0
@damianex10 myślę,że za 20-30 lat wyjdzie ile z tych karnych było dyktowane bo ktoś tak chciał, to samo tyczy się Realu, myślę,że to ustawka i ktoś kiedyś coś wypuści na jaw
0
@DanielOOL skoro on rocznie zarabia 10 mln euro to jak Ci wyszło 98 milionów złotych?
0
@ViscaBarca123 głupoty gadasz, to Thierry Henry przecież
2
@Hiacynk Umtiti i Rakitic to kontrakty dostali dawno temu, kiedy prezentowali świetna formę
0
@Chwytliwy to jest ten nasz budżet potężny?. Obrona zarabia śmieszne pieniądze bo w sumie tylko Frankie, Suarez, Dembele i Rakitic zarabiają za dużo. Arturo i Umtiti powinni dostać minus 2,3 miliony, ten drugi nawet więcej
1
@MESSIah16 tyle się mówi o polityce Barcy i ich transferach a tu się okaże,że 100 milionów za Bale robi się powoli sporą stratą, Hazard na razie też nie jest żadnym wzmocnieniem, Jovic na wylocie a Isco i James przeżywają syndrom sztokholmski w tym Madrycie, po co oni tam są w ogóle
0
@Siuwaks shit, myślałem,że już teraz będę mógł sobie pobrać
1
@Jaca27 PES 2021 jest podobno dostępny już jako aktualizacja i szukam jak to zrobić na x boxie