0

@BarcaInfo nie znam się na zarządzaniu klubem, ciężko życiem jest czasem zarządzić, ale nie chu** zarząd w dwa miesiące nie ogarnie niczego,żeby było na spokojnie. Wybory powinny w styczniu, żeby nowy prezydent mógł się przygotować

0

@MichalZZZ pod koniec pierwszego sezonu można z bezradności uronić łzę;)

1

@Lord_Vader płyta na gorący lipiec, nie ma lepszego klimatu na żar z nieba w letnie odpoczywanie

0

@badej60 jak to on jest bliżej zwycięstwa

0

@Toretto btw czemu Kukiz 15 nie startuje nigdzie i słuch o nich Zginął?

1

@FC1899Barca myślenie powinno być elastyczne a nie stereotypowe;)

0

@MichalZZZ łeb jak sklep, spokojnie jak się wyciągniesz to znienawidzisz z czasem

6

Różnica 0.8% Rafał to wygra!

0

@Ghotti ale by sobie TVP z pejperwiu odbiło straty:)

0

@Hushovt jak można powiedzieć,że Nazario jest przeceniony. Nadczynność tarczycy i skabe kolana zabiły mu karierę, do czasu kontuzji w Interze był kotem i zapowiadał się na poziomie Leo

0

@arkasath bo odchodzą od stołka;)

0

Co by było w przypadku 50% do 50 % głos do głosu. Rzut monetą czy trzecia tura? : D

0

@draxidox zabronisz mi chcieć?;))

0

@ViscaBarca123 De Ligt ( 99r.) Mason Greenwood, Camavinga i trochę mam problem ale może Sancet ( ?) Z Bilbao i Sancho;)
Edit: wymieniam Sancho na Davisa;)

0

@Lord_Vader lubisz szczyrki jeść widzę;))

2

Manchester na Masona! Ale pasowałby tam świetnie, gdyby nie te kontuzję no i Manchester by sypnął kaska

1

Proszę tylko niech dzięki tym wyborom coś się w kraju zmieni. Może jakiś mniejszy podatek, albo chociaż żadnych nowych;')

0

0

@kkbarca jak Leo nie zacznie siedzieć to Trincao za rok będzie grał w Rosji

0

Chciałbym zobaczyć Barcę bez Leo. Tak chociaż żeby coś odświeżyć

0

@MichVeB greenwood!

0

@robsesh wyobrażasz sobie że chłopak nie grający w piłkę od lutego 2019 zagra w tej lidze mistrzów?
Na wiosnę tamtego roku wszystko było dobrze,aż tu nagle znów się zaczęło i potem Liverpool kontuzja, początek sezonu i kontuzja i teraz to pół roku. Dramat, on zagra dopiero w październiku

0

@damianex10 myślę,że za 20-30 lat wyjdzie ile z tych karnych było dyktowane bo ktoś tak chciał, to samo tyczy się Realu, myślę,że to ustawka i ktoś kiedyś coś wypuści na jaw

0

@DanielOOL skoro on rocznie zarabia 10 mln euro to jak Ci wyszło 98 milionów złotych?

0

@ViscaBarca123 głupoty gadasz, to Thierry Henry przecież

2

@Hiacynk Umtiti i Rakitic to kontrakty dostali dawno temu, kiedy prezentowali świetna formę

0

@Chwytliwy to jest ten nasz budżet potężny?. Obrona zarabia śmieszne pieniądze bo w sumie tylko Frankie, Suarez, Dembele i Rakitic zarabiają za dużo. Arturo i Umtiti powinni dostać minus 2,3 miliony, ten drugi nawet więcej

1

@MESSIah16 tyle się mówi o polityce Barcy i ich transferach a tu się okaże,że 100 milionów za Bale robi się powoli sporą stratą, Hazard na razie też nie jest żadnym wzmocnieniem, Jovic na wylocie a Isco i James przeżywają syndrom sztokholmski w tym Madrycie, po co oni tam są w ogóle

0

@Siuwaks shit, myślałem,że już teraz będę mógł sobie pobrać

1

@Jaca27 PES 2021 jest podobno dostępny już jako aktualizacja i szukam jak to zrobić na x boxie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?