La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

konto usunięte

36

A czym Bale ma się przejmować? Zarabia miliony, strzelił kilka ważnych bramek, z których dwie będą pamiętane już zawsze. Taki dali mu kontrakt i trudno, żeby się z tego powodu martwił. Chciał odejść do Chin zarabiać kasę, to zgody nie dostał, więc ciężko oczekiwać, że teraz w ramach "ambicji" zostawi Real i pójdzie do gorszego klubu jak Tottenham itd. Bo jedno, że nic tam nie wygra, drugie że mniej zarobi.

Sam stwierdził, że piłka to jego zawód, tylko fani jak zaślepione dzieci wierzą, że piłkarze to idealiści. Może był jeden Totti, bo on faktycznie mógł grać w topowych klubach, a siedział w Romie. Ale Raul, Xavi, Giggs itd mimo oddania byli wierni w klubach, w których wygrywali trofeum za trofeum. Myśle, że trudniej o wierność, gdy wygrywasz 4 czy 5 pucharów za 20 lat, niż 20/25 za ten sam okres czasu.

Jestem ciekaw, czy Ramos tak nadal kochałby Real, gdyby dostał dziś ofertę na 200 mln dolarów za jeden sezon. Tak samo Messi itd. Nie kwestionuje ich oddania, pobierają należne im wynagrodzenie, ale deklarują miłość do klubu, jednak przy okazji nowej umowy podwyżka być musi.

Także Bale ma mój szacunek, śmieje się w twarz utopijnemu światu, którego tak naprawdę nie ma.

1

@MESSIah16 tyle się mówi o polityce Barcy i ich transferach a tu się okaże,że 100 milionów za Bale robi się powoli sporą stratą, Hazard na razie też nie jest żadnym wzmocnieniem, Jovic na wylocie a Isco i James przeżywają syndrom sztokholmski w tym Madrycie, po co oni tam są w ogóle

2

@jeyx77x Bale jakby nie patrzeć się poniekąd spłacił. Strzelił mnóstwo ważnych goli, w finale LM, w finale PK słynny rajd. Isco kosztował tylko 30 mln to już dawno się odpłacił. James tez miał dobry sezon. Z Joviciem i Hazardem nie wiadomo.

0

@JohnA zgoda ze wszystkim poza Jamesem bo tutaj to wtopa

konto usunięte

1

@FCBMati10 Też uważam Jamesa za wtopę, szkoda że di Maria nie został. James coś tam się zwrócił na tych płatnych wypożyczeniach jedynie, ale gorzej to chyba tylko na Kace Real wyszedł w ostatnich latach..
Bale ma 3 gole i asystę w finałach LM, bramkę na tytuł w pucharze króla i średnią której wielu piłkarzy mu może pozazdrościć.

0

@Statistics James mial chyba pierwszy sezon dobry ale kosztowal tyle co Suarez więc xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?