1

@Danny Gaucho a kontuzję leczył do listopada;D

0

@Damian11 marzenie to spadek Leganes, Alves i espanyolu. Awans Girony i dwóch debiutantów albo Malaga,. Rayo, Gijon, Almeria
Wiecie takich fajnych drużyn;)

1

Bardzo bym chciał, żebyśmy wzięli sobie napastnika do wychowania. Takiego Malena czy innego młodego kota,który pogra u nas 2-3 lata i dopiero wejdzie w pierwszy skład.trzeba pamiętać, że napastnicy stają się kluczowi w późnym wieku, dlatego cierpliwość się przyda;)

0

@Tomo1989 na szczęście gra świetnie!

0

Nic mnie tak nie cieszy poza golem Fatiego i asystą Rikiego!

0

@Barcelismo śluby i pogrzeby to jedno,się zaraz wracają koncerty i dopiero się zacznie. Oby tylko granic nie zamknęli bo nie wyobrażam sobie,że odpuszczam moja Chorwację. Ja mówię,że ucichło ponieważ interesujące się wszystkim dookoła prawie o tym nie słyszę stąd też moje pytanie;)

0

@geass pamiętam dwumecz z Chelsea o półfinał albo o ćwierć finał. Dobra piłkę grali PSG

0

Świetny wybór, dziwne, że od 5 lat niczego nie trenował

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coś dzieje się w Polsce odnośnie obostrzeń? Chyba już korona trochę ucichła i nic się nie zapowiada, ale nie ukrywam,że gdyby mi we wrześniu zamknęli granice i włożyli kwarantanne to bym się bardzo zawiódł i wkurzył.

0

@Pilka_jest_okragla dla mnie już wielką symbolikę miała jego ostatnia zmiana jak zmienił go Puig i pokazał jak się gra do przodu

0

@barcowy1899 to co u Kloopa. Kilogramy motywacji i budowanie zawodników. Niemiec dorzucił do tego swój pressing i trzy sekundy na odzyskaniem piłki i są efekty, Real robi wszystko żeby mieć greyna skrzydle a z tamtad to już wiadomo co

2

@norbi77 zespół pod Leo trzeba było tworzyć kiedy miał 30 lat a my w tedy sprzedaliśmy Neymara

0

@BarcaInfo kończy karierę czy egzotyka?

0

@BarcaInfo Rugui blondynem!0

1

@Arkon wierzę,że Lindelof to dobry gracz, ale konkurencja w postaci takiego kloca mięśni w postaci upamecano bhy się przydala

0

@Oskar00 myślę, że wystarczyło by żeby Hazard strzelił coś w finale, półfinale i odratiowak wynik z City i by to wygrał

6

Myślę, że różnica pomiędzy Pepem a Quique jest taka,że ten pierwszy nigdy by nie przyszedł w środku sezonu. Pep by się zajął kadrą od środku sezonu ale by nie rządził tą szatnią. Już w lipcu byśmy nie mieli pięciu zawodników i już pięć gotowych transferów na ich miejsce. Pożegnanie Pique, Alby, Suareza było by błyskawiczne, Pep za gówniarza w trenerce wyrzucał wielkich jak Ibra, Etoo, Ronaldinho, Deco. Aroujo, Todibo staliby się poważnymi kandydatami do pierwszego składu a Albe i Firpo zastąpiłby jakiś wynalazek, jestem też przekonany, że Semedo by odszedł a już w stu procentach jestem pewien, że jakiś robol w stylu Keity, Mashe byłby ściągnięty w parę tygodni. Marzenia

0

0

@BarcaInfo nasza jedyna nadzieję na LM i kreatywność;)

0

@marcin000019 za Valverde było znośnie do Anfield potem styl, skład i wszystko poza wynikami było ok, jednak uważam,że to zasługa Leo,który był niemożliwy. Okoliczności Quique są słabe, żeby stworzyć dobrą drużynę.

0

Na miejscu Bartomeu zrobiłbym wszystko żeby te ostatnie mecze dograł Enrique, odpowiednik polskiego PZPN w Hiszpanii nie miałby nic przeciwko a Luis mógłby ewentualnie dorobić jakiś tysiak, sami zawodnicy też by nie narzekali bo to wielka persona

0

@ObiektywnyKibic121 bardzo się mylisz;)

0

Ansu i Puig coś grał?

2

@Coutinho007 ja zapamiętam z Puiga, Ansu, Pereza, Aroujo i Emersona oraz Pedriego. To jedyne pozytywy tego sezonu, oby za 3, 4 lata klub nie wpadł na pomysł kolejnych ochydnych strojów, pasy i kratę mamy z głowy kropek czy cętek chyba nie wymyśla;)

1

@Kapitan hawk minimum 270 ale wierzę w to, że kolejne 270 też dołożą;)

3

Taka ciekawostka,że Juve u23 ma spore szanse na awans do Seria B, ponieważ grają w barażach. To jest zawsze zła informacja dla innych klubów z Seria A, ponieważ Juve może sobie ściągać juniorów z każdego kraju na świecie i ogrywać ich w drugiej lidze włoskiej, która jest na niezłym poziomie. Moim zdaniem spory atut, jeżeli chcieli ściągnąć jakiś talent i go ograć sobie.

1

@Kamiloza91 jakoś nie widzę Lewego w Barcy. Nie ma takiej wizji jaka ma Suarezvno i jest typowym wykonczeniowcem

0

@DanielOOL Trincao, Malcom, Todibo to transfery z tego rodzaju właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?