La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

6

Kręcidło: „Absencja Arthura jest tym bardziej niewytłumaczalna, że do Vitorii Setién zabiera 16 (!) piłkarzy — 12 z pierwszej drużyny i 4 z B, w tym trzech bramkarzy. Cyrk”

I fajna odpowiedź Ćwiąkały „Ale po co mu w tym momencie ten Arthur? To jakaś wielce zasłużona postać, by koniecznie dać mu się pożegnać na boisku?”

konto usunięte

10

@Pilka_jest_okragla Na ten mecz to on może zabrać nawet Zenka i Włodka spod monopola,nikogo to spotkanie już nie obchodzi.Zresztą myślę, że kibice chętniej zobaczyliby na boisku Zenka po 5 harnasiach,który będzie nieprzewidywalny dla rywali,niż Arthura który wiadomo,że będzie robił swoje kółeczka.

konto usunięte

3

@dominik127pl Włodek po kustoszach i Zenek po Harnasiach to aż zbyt duże marzenie.

konto usunięte

3

@Chwytliwy Włodek pije tylko czystą,bo inny alholol mu szkodzi.

0

@Pilka_jest_okragla dla mnie już wielką symbolikę miała jego ostatnia zmiana jak zmienił go Puig i pokazał jak się gra do przodu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?