0

@bleble123 jak my kogokolwiek sprowadzony do ataku to to będzie bezsens. Przyjście Trincao i powrót Dembele zamyka wszystko. Odejście Braita i Suareza jest jedynym rozwiązaniem

0

@FilipeX jak nie pojadę do Chorwacji we wrześniu to się wieszam, obiecuję

0

@AdiKingu96 zbyt dużo krwii mi napsuł Ronaldo, żebym teraz się cieszył,że w wieku 35 lat kwiczy,że nie może strzelić bramki

0

W ogóle to niektóre ligi podeszły źle to tego powrotu do piłki. Pomijając Ligue 1 to dawno dawno już Bundesliga nie gra, jak oni maja teraz w lidze mistrzów grać? Kolejny okres przygotowawczy? Bardzo źle to zaplanowali bo drużyna tak naprawdę będzie rzucona na głęboką wodę, ponieważ sparingi przed meczami takiej rangi niczego dobrego nie wróżą. Serie A i Premier ligue wejdą z marszu do gry o ligę mistrzów i to się chwali, La liga zaczęła i skończyła idealnie, króciutkie wakacje, odświeżony umysł i powrót do treningów.

0

@SkN aktualnie to poziom Arsenalu. Fajny na mistrzostwach ale poza tym to już średnio

2

@NeroTFP gdyby Cristiano nie zależało wybitnie na tym tytule to nie było by śmieszne

0

@Kamiloza91 Juve zajechane sezonem kontra swiezutki Lyon do którego wrócił Depay;)

0

@DaPi po 2009 się zaczęło na dobre a sezon później i Arsenal razy cztery to utrwalił, kolejne trzy sezony to była deklasacja na każdym stopniu i ludzie się zamknęli na dobre. Potem Real wygrał ligę mistrzów co trochę ruszyło brewki u niektórych ale szybko zostało to przytłoczone trypletem. Niestety dzięki Zizu ludzie dziś są bardziej podzieleni, ale jednak ciężko znaleźć inteligentnego kibica i poważnego człowieka który twierdzi inaczej

0

@Aaron10 Geison Martins w barwach Barcy?

0

@KSSniper traktowanie piłkarza jako karty przetargowej nie było zapewne częścią kontraktu, tak samo jak specjalne sadzanie go na ławce

0

@NeroTFP Leo z Chelsea

1

@DaPi żaden z nich nie ma pucharu konfederacji oraz złota olimpijskiego, choć mogę się mylić;)

2

Piłkarze którzy urodzili się w "złym miejscu i czasie" dla swojej kariery?
Pato, Robinho - schyłek wielkiej Brazyli z 2002, w czasach kiedy ta dwójka była gówna siła Canarinhos grały tam albo słabe już dziadki albo placuszki.
Poul Scholes- bardzo dobry pomocnik ale Anglicy mieli już Lamparda, Gerrarda i Beckhama
Rooney- przypadek podobny do pierwszej dwójki, albo jakieś Defoe i Joe Harty albo stare pokolenie już było słabsze.
Fabregas i Thiago- gdyby każdy z nich urodził się 5 lat później to by spokojnie zastąpili Xaviego i Inieste a tu jednak trafili na zły moment kariery dwóch legend i nigdy nie doszli do ich poziomu. W kadrze też pod górkę bo trafili na okres bez napastników i skrzydłowych, po prostu słabsze pokolenie Hiszpanów .
To chyba tyle na ten moment, jakieś ciekawe propozycje?


0

@Stasik91 l4 albo po prostu niech cię zwolnią

1

@DarekFCBnaZawsze ja kiedyś chciałem zaoszczędzić na czasie no i robię herbatę to wstawiam wodę a w między czasie przygotowuje napój, wsypuję herbatę potem cukier i stwierdziłem że odrazu wymieszane, żeby zaoszczędzić czasu....

3

@szkutnik91 za pół roku za darmo przyjdzie;)

0

@RadekACCA przede wszystkim balans ciała

5

Rano chyba był jakiś trening nie? Dembele nadal zdrowy!

0

@messi564 to nadal tylko statystyka, są miejsca gdzie ludzie widzą się stadami przecież

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Triv44 wygląda i to gorzej i nie tylko na Podkarpaciu, wioski w Polsce to mentalny PRL a nawet gorzej

0

@kamilop 10 jak dobrze licze

2

To się skończy tak,że Pedri będzie grał z Puiqiem i De Jongiem i tyle będzie z leśnych dziadków

5

@BarcaInfo lekkie sprinty i nic się nie dzieje. Wow

2

@Hiacynk to i tak końcówka Kloopa w Liverpoolu

0

@Dawid445 absolutnie, jak tam trafi to będzie koniec arka

1

@Kuczek to nie jest tak do końca. Fifa to gra która przez to że wychodzi co rok to nie zmieni się jakoś nigdy. PES w tym roku zdecydował zrobić aktualizacje za grosze zamiast nowej edycji. Już wiem, że PES 2022 rozje... I zacznie się powolny upadek Fify

0

@Janiama Arthur to wyjścia za bardzo nie miał

0

@Kvothe07 prawnicy City zaraz się tego dowiedzą, nie bój się;)

0

@Salwik92 jak dla mnie 29/30 letni piłkarz to gość w kwiecie wieku i wchodzący w najlepszy okres dla piłkarza. To że Busquets i Rakitic starsi trochę od Bośniaka wyszli już z prime to nie oznacza,że Pjanic nie da nam nic przez dwa lata. Z nowym zarządem i tak go pożegnamy więc nie ma co się denerwować. A Arthur to fajny piłkarz ale z czasem jest mi go coraz bardziej mniej szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?