jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk Pirlo mógłby się pozbyć jednego dziadka, który i tak przeszkadza Juve częściej niż pomaga
2
@abram3k ambicja ambicją, Buffon czy Iniesta też potrafili uronić łzę, ale gdy odchodzili a nie gdy przegrywali w meczu xD
40 letni zaraz chłop poryczał się na boisku jak mała dziewczynka bo odpadł z ligi mistrzów xD
0
@Azi te newsy są tak głupie.
Nie wiem kto wymyślił te frazesy w stylu: otoczenie piłkarza, klub wciąż się stara itp..
1
@MichalZZZ nie wiem, ale specjalnie sobie na laptopa to sprawie;)
11
@BarcaInfo każda legenda i poprostu osoba, która zjadła sobie żeby na piłce potwierdza geniusz Leo. A my próbujemy dawać złote piłki lewemu czy CR
Oby na koniec kariery dostał od France Footbal jakaś diamentowa piłkę, albo złota piłka zostanie nazwana jego imieniem. Dziwi mnie ,że trofeum pichichi nie nazywa się Messi
1
@mr_robot myślę,że nie ma szans na lenistwo w tym meczu. W tamtym roku na CN był ogień w tym roku w Portugalii nikt nam nie będzie przeszkadzał poza samym Bayernem. Naszym problemem była atmosfera kibiców i uważam, że możemy teraz wygrać z każdym zwłaszcza, że Leo jest w gazie.
1
@Avatarr że zmianę pokoleniowa można przejść tylko gdy ściągniesz doświadczonych zawodników oraz młodych a nie tylko gówniarzy co dwa sezony w piłkę poważnie grają. Busquets i Vidal zostaną, a awansuję Puig i Monchu
0
@Karol1993 20 lat to wiek juniora
1
@badej60 konkretny test,
Chelsea, Totenham
Wybierz jedno
0
@FafitFCB umiem zrobić to i to, ale ten droopik bardzo smaczny
1
@GIGAKOKS a nie 5? Trochę się pomyliłem, mimo to nadal mnie ciekawi.
@Herato Gerard to poziom tej dwójki? Wydaje mi się,że Beck, Lampard i Gerard to półeczka niżej
1
Tak z ciekawości, na pozycji Xaviego czyli typowa 6, kto jest top 5? Mi poza Xavim i Pirlo nikt do głowy nie przychodzi
1
@arasz1819 dobry? Top 3 na swojej pozycji w historii piłki.
Xavi, Pirlo może Zidane choć on wyżej. Nikt inny mi do głowy nie przychodzi
0
@barcelonaLM potraktowali Sarriegi jak śmiecia, ale w sumie go nie lubie więc niech ma za swoje
1
@szkutnik91 cóż za głupota, ale cóż takie ruchy jak Lampard, Pirlo, Solsza, Arteta czy Gatusso przyspieszają do nas Xaviego
0
@barcelonaLM i z czego się śmiejesz? Bo na piłce się nie znasz? Masa ekspertów i byłych graczy uważa Piotrka za talent pokroju chociażby poziomu światowego. W Udine zjadał Bruno, którego u nas chciałby każdy. Chciał go Klopp co dużo i nim świadczy. To że narazie mu nie idzie tak jak powinno to nie świadczy to tym,że brak mu talentu na poziom Barcy, bo taki to akurat posiada.
0
@BarcaInfo i co o tym myśleć? Pirlo uwielbiam a Juve nie
7
@Wojcio o rany co ja czytam
4
@IronSanHybrid widzę,że lików szukasz... No i znalazłeś xD
2
@Coutinho007 na Cou można narzekać,że przepłacony, ale Hazard poszedł za 20-30 milionów mniej a jest niewypałem stokroć większym bo brazol przynajmniej o siebie dbał
0
@MESSIah16 przecież nie liczono w tedy asyst
0
@Konias4318 przy bramce nie wziął Ramosa na plecy tylko wykorzystał to, że ten stał jak wryty, wystarczyło iść za Jezusem gdy ten mu uciskał a Ramos stał w miejscu.
0
No@Comentateiro w skrócie było widać te setki Sterlinga i Jesusa, więc Chyba ta taktyka nie była za dobra. Poza tym druga linia Realu nie istniała. Real powinien się cieszyć, że przegrał tylko 21
0
@PaCo przecież gramy w nowych
13
@koksik2700 5 rok się zaczyna zaraz. W City ma wszystko. Spokój, szacunek, pieniądze i warunki oraz Ligę która Wasze jest trudna
1
@tomono obserwuje go od początku i mówi z sensem bardzo często. To że się nie zgadzam w jakiejś kwestii to wynik różnicy wieku i podejścia, się nic u Maćka się nie popalilo
1
Ronaldo w Juve to ogromny nie wypal. Jakbyś mi przy jego transferze do Juve powiedział że po dwóch latach z ligi mistrzów wyrzuci go Ajax i Lyon to bym płakał że śmiechu. Albo PSG albo symboliczny powrót do Sportingu czy Manchesteru, za rok Juve pewnie straci mistrzostwo a i w lidze mistrzów daleko im do czołówki
0
Nadal awansuje Lyon;)
0
Bardzo bym chciał, żeby przy korzystnym wyniku nasze skrzydła wyglądały złożone z Ansu i Konrada;)
1
@LuisSalvano jest coś takiego jak rozwiązanie kontraktu i można to zrobić od widzimisię, jeżeli jest tak w kontrakcie. To, że klub musi w tedy zapłacić 100 czy ileś milionów to inna sprawa;)