4

@cat_r37 był najlepszym stoperem Shalke;)

0

@cat_r37 Mbappe chyba na skrzydło tylko. Jesus to chłopak który ma przed sobą wielką karierę;)

3

@kerouac te maski na trybunach to jest kryminał, powinniśmy się bardziej szanować.

0

@macio_944 transfer Hazarda to będzie większa wtopa niż Coutinho xd

0

@Pilka_jest_okragla czytałem o 8 milionach, ale gdy dostał ten kontrakt to był top na swojej pozycji, szkoda,że to skończy się odejściem

1

@kerouac zależy co chcesz powiedzieć

1

@BarcaInfo Dembele:)

1

@itmustbejoke City w gazie a real bez Ramosa i 2-1 u siebie przegrali. Są w fatalnej sytuacji

0

@DonAndresFCB PSG ma świetny projekt sportowy i nie ma sensu,żeby płacili Ronaldo 30 milionów za sezon gry na wątpliwym poziomie

1

@VanBest daj Bóg

4

Buffon, Alves, Maldini, Ramos, Carlos
Xavi, Iniesta, Zidane, Ronaldo, Fenomeno, Messi

0

@Gosciuu chciałbym to mieć, ale niestety mam zbyt poważna wadę oparta na niedowidzeniu. 8 tysięcy przygotuj i idź do lekarzy do póki co pozwolą iść na operację, zdania są często rozbierzne

0

@Encore po poprzedniej kontuzji już stracił szybkość, pamiętam jak z Liverpoolem nie zdążył do piłki do której zdążył Milner. Nie nastawiajmy się, że będzie już tak szedł jak na poprzednią jesień

1

@LuisSalvano nie skończyły się bo sezon dograli gdyby nie to byłby problem

0

@kamson24 została zwolniona dyscyplinarnie 2 msc temu, od tego czasu było mocno i trafiła do psychiatryka bo zaczęła do ludzi dzwonić,że jutro ma zmianę itp. wątroba nie dała rady prawdopodobnie.
Zostało zwolniona, nie trudno się domyśleć czemu..

0

@malicinho Masherano popełniał błąd raz na rok a miał metr sześćdziesiąt

1

@Janiama dziwi mnie to, że ludzie idą do lekarza lub szpitala jak czują że coś jest nie tak. Każdy rozsądny człowiek w tych czasach gdy czuję się źle powinien zrobić sobie kwarantannę sam, bez udziału sanepidu i lekarzy.
Zdrowy rozsądek, przede wszystkim

2

Moja koleżanka z pracy zapiła się na śmierć, jakieś piguły też były w tym wszystkim. Pamiętajcie, alkohol to dobra rzecz, ale boje się go od kiedy mogę mieć go na pstryk. Wszystko z rozsądkiem panowie i Panie

5

@Chakalaka lepiej nie, bo PES wydaje lepsze symulatory

0

@BobLeeAwagger zaraz kupie Barca edition. Grosze czyli warto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szybkie pytanie. Jutro czeka mnie 6 godzin Intercity. Dwie nieduże lekkie torby czy jedna wypierdzielona,że tylko mama umię zapiąć?

0

@norbi77 wiedziałem, że ktoś bystry dostrzeże ten fake błąd.... I się nie pomyliłem;)

0

@AlvaroHanso myślę, że jeżeli kariera wyjdzie Moribie to on

0

@BarcaInfo interesuje mnie tylko jak tam Dembele. Czy wszystko dobrze?

0

@mkord kwestia pracy z przed paru lat wstecz. Dziś Hiszpanię i Niemcy widzą że jest coś nie tak, także za 8-7 lat będzie pokolenie Niemców czy Hiszpanów

0

O fejsbuku można powiedzieć wszystko, ale w latach 2011-2014 nikt tyle nie dawał w sprawach ortografi co FB

6

Z jednej strony chciałem sprzedać Dembele przez pół roku z drugiej jak przypomnę sobie jego talent to nie chce się go pozbywać

0

@FC1899Barca boję się,,e zamkną granicę, chociaż jak to zrobią to do pracy już nie będę musiał chodzić bo zamkną ja szybko

2

@JimMorrisonFCB znam problem, musisz na dole w edit wejść w save i zapisać zmiany. Raz mi to pomogło, ale to było dosyć dawno więc efektu nie gwarantuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?