jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@cat_r37 był najlepszym stoperem Shalke;)
0
@cat_r37 Mbappe chyba na skrzydło tylko. Jesus to chłopak który ma przed sobą wielką karierę;)
3
@kerouac te maski na trybunach to jest kryminał, powinniśmy się bardziej szanować.
0
@macio_944 transfer Hazarda to będzie większa wtopa niż Coutinho xd
0
@Pilka_jest_okragla czytałem o 8 milionach, ale gdy dostał ten kontrakt to był top na swojej pozycji, szkoda,że to skończy się odejściem
1
@kerouac zależy co chcesz powiedzieć
1
@BarcaInfo Dembele:)
1
@itmustbejoke City w gazie a real bez Ramosa i 2-1 u siebie przegrali. Są w fatalnej sytuacji
0
@DonAndresFCB PSG ma świetny projekt sportowy i nie ma sensu,żeby płacili Ronaldo 30 milionów za sezon gry na wątpliwym poziomie
1
@VanBest daj Bóg
4
Buffon, Alves, Maldini, Ramos, Carlos
Xavi, Iniesta, Zidane, Ronaldo, Fenomeno, Messi
0
@Gosciuu chciałbym to mieć, ale niestety mam zbyt poważna wadę oparta na niedowidzeniu. 8 tysięcy przygotuj i idź do lekarzy do póki co pozwolą iść na operację, zdania są często rozbierzne
0
@Encore po poprzedniej kontuzji już stracił szybkość, pamiętam jak z Liverpoolem nie zdążył do piłki do której zdążył Milner. Nie nastawiajmy się, że będzie już tak szedł jak na poprzednią jesień
1
@LuisSalvano nie skończyły się bo sezon dograli gdyby nie to byłby problem
0
@kamson24 została zwolniona dyscyplinarnie 2 msc temu, od tego czasu było mocno i trafiła do psychiatryka bo zaczęła do ludzi dzwonić,że jutro ma zmianę itp. wątroba nie dała rady prawdopodobnie.
Zostało zwolniona, nie trudno się domyśleć czemu..
0
@malicinho Masherano popełniał błąd raz na rok a miał metr sześćdziesiąt
1
@Janiama dziwi mnie to, że ludzie idą do lekarza lub szpitala jak czują że coś jest nie tak. Każdy rozsądny człowiek w tych czasach gdy czuję się źle powinien zrobić sobie kwarantannę sam, bez udziału sanepidu i lekarzy.
Zdrowy rozsądek, przede wszystkim
2
Moja koleżanka z pracy zapiła się na śmierć, jakieś piguły też były w tym wszystkim. Pamiętajcie, alkohol to dobra rzecz, ale boje się go od kiedy mogę mieć go na pstryk. Wszystko z rozsądkiem panowie i Panie
5
@Chakalaka lepiej nie, bo PES wydaje lepsze symulatory
0
@BobLeeAwagger zaraz kupie Barca edition. Grosze czyli warto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szybkie pytanie. Jutro czeka mnie 6 godzin Intercity. Dwie nieduże lekkie torby czy jedna wypierdzielona,że tylko mama umię zapiąć?
0
@norbi77 wiedziałem, że ktoś bystry dostrzeże ten fake błąd.... I się nie pomyliłem;)
0
@AlvaroHanso myślę, że jeżeli kariera wyjdzie Moribie to on
0
@BarcaInfo interesuje mnie tylko jak tam Dembele. Czy wszystko dobrze?
0
@mkord kwestia pracy z przed paru lat wstecz. Dziś Hiszpanię i Niemcy widzą że jest coś nie tak, także za 8-7 lat będzie pokolenie Niemców czy Hiszpanów
0
O fejsbuku można powiedzieć wszystko, ale w latach 2011-2014 nikt tyle nie dawał w sprawach ortografi co FB
6
Z jednej strony chciałem sprzedać Dembele przez pół roku z drugiej jak przypomnę sobie jego talent to nie chce się go pozbywać
0
@FC1899Barca boję się,,e zamkną granicę, chociaż jak to zrobią to do pracy już nie będę musiał chodzić bo zamkną ja szybko
2
@JimMorrisonFCB znam problem, musisz na dole w edit wejść w save i zapisać zmiany. Raz mi to pomogło, ale to było dosyć dawno więc efektu nie gwarantuję