jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Depay zmierza po złota piłkę xD
0
@zadafcb w sumie wielkich różnic nie ma pomiędzy korona a zwykła grypa xD
0
@Borneo fizycznie pierwsza a druga liga się czymś różni? Chyba średnio a w drugiej był zawodnikiem może i najlepszym
0
@Cvzx Messi z takimi potęgami jak Elche i Rayo to ratuje tyłek bo reszcie się nie chce biegać
0
@Klimach fan zaczynając - żadnego piłkarza nie da się oceniać indywidualnie w pewnym sensie bo jego decyzję i ich jakoś jest zalezna od reszty kolegów.
Do kogo wczoraj miał grać Stegen, jak każdym zagraniem dawali go na minę ci nikt nawet nie próbował ruchu zrobić. Strzelali do niego jak do kaczek i nic nie mógł z tym zrobić a mimo to zdazylo mu się obronić przy 4-1 w pierwszej połowie trudną piłkę, gdyby nie to, to byśmy schodzili przy stanie 5-1 do szatni.
Neuer już dawno nie jest na poziomie Stegena, ale na piłce trzeba się znać,że y to rozumieć
0
@Herato 2013/2014
0
To chyba jasne, że będą przedterminowe wybory, ale jak już to kiedy?
0
@Encore moim zdaniem jak nie popełnił żadnego błędu indywidualnego to nie, ale zadanie miał trudne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Cariones 5-4 również był, na nawet podczas ostatnich lat momentami nadal trzymał kosmiczny poziom, ale tylko momentami
2
@Kengo wydajemy 400 milionów i nikt nie gra z tych trzech piłkarzy w pierwszym składzie xD na domiar tego jeden z nich był kluczowy przy trzech bramkach DJa Bayernu
0
Przypomnę tylko że Goretzge mogliśmy mieć 2-3 lata temu za darmo, ale nasz cudowny zarząd się super spóźnił
0
@Szicek10 on często ma rację tylko niektórzy myślą że są od niego mądrzejsi
0
@Ratamahatta objechał cię najlepszy lewy obrońca i musisz odejść..
Znajdź kogoś na jego miejsce
0
@patry295 tęsknie trochę za nim, uważam, że gdyby Bartomeu nie wtrącaj się Valverde to grałby do dziś na lewej pomocy w ustawieniu 4-4-2
0
@Misanthrope jak font to i Guardiola a akurat ten potrafi wyrzucać gwiazdy i tego też trzeba, odejścia Suareza, Pique, Busquetsa, Rakiticia, Alby oraz niestety wiadomo kogo
1
Trochę kisne ale Coutinho to jedyny zawodnik, który z ubiegłorocznych półfinalistów jest również w tegorocznym półfinale. Nie uwierzyłbym gdyby ktoś mi to rok temu powiedział xD
2
@iksajotien nie jest gorzej, ja czuję się jakoś lekko i wiem,że pewne rzeczy właśnie się dzieją bo odpowiednie osoby smażą gibony i piją łychę dyskutując o tym kto zajmie się czym w tym klubie za chwilkę
0
@patry295 jesteś mądrym człowiekiem i dobrze wiesz, że Pedri z Puiqiem dali by radę lepiej niż Rakitic, Vidal i jego cała wioska w Chile oraz Busquets:D
0
@sevs City nadal by się dało pokroić za niego, Guardiola może by nie zrobił z niego centrum klubu, ale dalby mu ostatnie życie, ligę mistrzów na którą zasługuje
10
Przynajmniej Dembele zakończył sezon bez urazu i może się w 100% przygotować na 12 września. Oby dogrywał mu Puig lub Pedri
0
@RadekACCA dziś Laporte by załatwił za 25 plus bonusy Aube a nie 1690 milionów na noworodka z Buenos Aires
1
@Kamiloza91 życzę zdrowia i pozytywnego nastawienia. Jako osoba starająca się wierzyć i być w medycynie wierzę w cuda!
0
Załatwić Ralfa albo Monchu dna dyrektora, tak mało a jednak.
1
@selbi ty mi lepiej powiedz czemu to Semedo miał kryć dwóch dwumetriwcow.
I tutaj zaczynam widzieć problem
0
@tobiasson92 do meczu z Roma Barca była świetna i o tym nie można zapomnieć
0
@Kamiloza91 o czym ty mówisz?
0
A tak w ogóle, to jak teraz Cou wróci do Barcelony;D.
Dajmy mu szansę bo umiejętności ma
1
@XBlairrX nie czytaj, tylko wychyl tak jak ja, miłej nocy, idę grać master league w PESie Monako. Tam jest dobry zarząd;)
0
@cules100pro święta prawda, bądźmy ludźmi dziś