La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

18

Messi strzeli dwie bramki jakiemuś Rayo czy Elche i dalej będzie DIOS, GOAT mimo że od 2014 strzelił 6 bramek w fazie pucharowej LM

konto usunięte

4

@Cvzx Niedługo będzie Adios, bo inaczej zostanie na najlepszym piłkarzu ligi hiszpańskiej. No chyba ze jednak wygra miłość do Barcelony.

0

@Statistics wg mnie dla dobra Barcy jak i jego dobra to powinien odejść, ewentualnie pełnić rolę jak Xavi w 2014/15

8

@Cvzx Ciekaw jestem kto by więcej strzelił z tak beznadziejną grą. Niestety Barca go niszczy. W takim Bsyernie czy City miałby o wiele więcej jestem tego pewny. Ale nie ma co wygląda to słabo. Mimo wszystko dla mnie jest GOATEM.

0

@Kamiloza91 Suárez i Neymar strzelili więcej bo po 8. warto pamiętać że Neymara nie ma już 3 lata

1

@Cvzx Nie zgadzam się. Obecnie trzeba wprowadzić z 6 nowych nazwisk do składu, wszystko się nie odbuduję, ale na pewno da nowe impulsy i Messi bu odżył. Żaden nsjlepszy piłkarz nie będzie grał dobrze, jak nie ma środka pola i nikt nie potrafi zrobić coś kreatywnego. Jak na tak beznadzieją grę Leo ma dobre statystyki. Ronaldo, Lewandowski czy Neymar na pewno by takich nie mieli.

1

@Cvzx Kiedy Suarez 8?

1

@Kamiloza91
2 z PSG w 2015
1 z Juve w 2015
2 z Atletico w 2016
1 z Roma w 2018
1 z Liverpoolem w 2019
1 z Bayernem w 2020

0

@Kamiloza91 ja się zgadzam, że trzeba wiele zmian, ale też uważam, że czas Messiego dobiega końca. On blokuje 3 pozycje na boisku. Z Messim nie można mieć prawego skrzydła, 10 czy nawet jakiegoś pomocnika, bo zaraz Messi wraca po piłka. W grze obronnej nie daje zupełnie nic i jak widać w ataku też coraz mniej, a szczególnie w LM i meczach powyżej 1/8

konto usunięte

0

@Cvzx I cyk, ale jak to? Przecież Suarez nic nie gra. Tu nie ma zespołu i przyszłości dla geniuszy

0

@Cvzx Messi z takimi potęgami jak Elche i Rayo to ratuje tyłek bo reszcie się nie chce biegać

0

@jeyx77x dlatego po prostu trzeba przejść na erę post-Messi i niech reszta piłkarzy bierze mecz na siebie.

0

@Statistics prawda jest taka że od kilku lat Messi nie jest decydujący w najważniejszych meczach. Widać to tez było w finale MŚ gdzie nie zrobił nic by pomóc kolegom którzy dawali z siebie maxa. Wyjątek to był ten 2015 rok i potem lekko to tuszowała forma Suareza czy Neymara.

0

@Cvzx Możesz mieć swoją opinie. Dla mnie się nie skończył, wystarczy dobry trener który to poukładał. Jestem pewny może zgubnie, że jeśli w pomoc była całowicie odmieniona i Leo miał z kim grać w ataku, tak jak ma np. funkcjonuję atak w City, Bayernie czy LFC, to można zagrać świetnyv futbol. Niestety my przez ost 5 lat mamy tylko kosmetyczne zmiany. Nie było zmiany połowy składu, a tego nie wiesz jakhy wtedy Messi grał, ale wydaję mi się, że Messi by odżył.

0

@Statistics Chyba coś ci na głowe spadło Suarez wygląda w LM dramatycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?