0

@MontelQ bundesliga jest ogórkowa a na piłce się znam. Ten sam Bayern stracił dwie bramki z Barca a mógł stracić o wiele więcej. Niech oni się martwią o Pepa i niech mu internet wyłącza bo się przygotuje i ich sprzątnie

0

@DaPi umówmy się, jak strzelają do niego z 5 metrów to mało co może zrobić, aż dziwne,że Suarez nie próbował tego co 5 lat temu działało, czyli za obrońców i jazda. Dziś było na. To miejsce

5

@TheMefju śmieszne jest to,że Semedo jest gnębiony. Obrona dziś byka sama a to Semedo w głównej mierze dał nam nadzieję na jakiś pozytywny wynik. Moim zdaniem to on powinien wykładać na uniwerku ci to jest balans ciała i jak korzystać z techniki użytkowej. To że gorzej broni... Alves też nie umiał w obronę

16

2009 Henry-Eto-Messi
2010 Tiki Taka
2011 Tiki Taka
2012 Tiki Taka
2013 Transation
2014 Powerplay
2015 MSN
2016 MSN
2017 MSN
2018 Messi Do Something
2019 Messi Do Something
2020 Messi Do Something

0

@kerouac najlepszy zawodnik w tym meczu

4

@BarcaInfo głos rozsądku, jakby Bartomeu wycofał się w porę i dał to stanowisko fontowi to by jeszcze jakieś brawa zobaczył, szacunek u niejednego by miał

0

@Jaca27 Puig to się powinien cieszyć,że Barca się sypie.
12 września z 8 na plecach będzie grał w pierwszym składzie u boku nowego trenera, De Jonga i Pjanicia

0

@tobiasson92 a tu jestem, błędy w obronie Bayernu to kryminał, który klasowa drużyna z defensywa wykorzysta perfidnie, Barca nie miała obrony na taką grę;)

0

Teraz na spokojnie. Cieszę się,że to skończyło się tak wysoko, ponieważ polecą głowy, które musiały polecieć. Bayern był lepszy w wykończeniu i w szybkości pod naszą bramka, przypominam,że Semedo zrobił nam w pierwszych minutach 3 groźne sytuacje a tej setki Suareza nie wybaczę. W 20 minucie mogło być 4-1 i byśmy już cieszyli się z półfinału. Bayern otworzył nam skrzydła a z tego nie skorzystaliśmy kompletnie. Nie boki mnie ta porażka w ogóle ponieważ Guardiola by zmiótł nas z powierzchni ziemii i to byłby ból, tutaj mieliśmy mnóstwo sytuacji, ale zabrakło wykończenia i świeżej krwii. Jest to zdrowe upokorzenie, które pokazało nam gdzie popełniamy błędy. Pique, Langlet i ter Stegen w pojedynkę grali i wyjmowali piłkę z siatki po strzałach z Bayernem.
Uważam,że City wygra te wyjątkowa edycję ligi mistrzów i pięknie wypunktuje słabiutka obronę Bayernu, która dawała okazję do bramek Suarezowi xD

Jakieś wnioski indywidualne? De Jong, Semedo to kocury, które trzeba poprowadzić żeby dały nam dużo radości

Lewy to tylko szpica w dobrze funkcjonującej maszynie nie żaden najlepszy piłkarz na świecie bo jedynym topem w Bayernie jest Muller ( topem topów) Lewy choć strzelił i asystował to byl jednym z wielu i nawet w takim meczu spierdzielil setkę przy stanie 4-1, Ronaldo i Suarez w prime to o wiele lepsi zawodnicy ( moim zdaniem.)

Projekt Setiena niestety dobiegł końca, ale również Bartomeu. Nie chcę mi się wierzyć,że on się do dymisji nie poda. Nowy trener zarząd i pożegnanie wieku piłkarzy powinni nas spotkać w ciągu paru dni. Cieszę się,że mamy dużo czasu żeby przygotować się na sezon, który rusza za miesiąc.

Liverpool i Roma bolały bardziej a ten Bayern to tylko otworzył furtke do nowej przyszłości która nas czeka.

Dobranoc kochanii, nie łamcie się bo nie ma powodów. Będzie tylko lepiej 2008- 2014 i 2020 to są lata gdzie przychodziła rewolucja.
Pozbycie się Suareza, Busquetsa, Alby, Rakiticia i Pique to obowiązek, który powinien się spełnić w ciągu paru dnii ( to się musi stać)
Vamos i jazda City z Guardiola na czele po LM które się im należy!


1

Z PSG strzeliliśmy w 89 bramkę na 3-1 tak tylko przypomnę

2

Puig, Fati, Dembele, stoichkov, Ronaldo grzać się i Cruyff niech ma to w opatrzności!

0

@Trojanek23 tu nie ma kompromitacji, po prostu lepszy zespół z nami gra

1

Dembele grzej się

0

Dobra granta se, Bayern był słaby ale już gra w półfinale. Były okazję to nie

0

Macie swojego śmiesznego Roberto

5

Nie wiem jak można chcieć sprzedać Semedo, od przyjęcia Quique to jest kot

0

Bayern jest tak kurwa do ogrania, alaba i Semedo ich zajada

1

Od setki do straty bramki

3

Gnabry bez formy i Perisic który topem na pozycji nie jest na skrzydle. Szansę są

0

@koksik2700 chyba jest za duża motywacja na takie rzeczy. Myślę,że to będzie mecz porównywalny do Camp nou z Liverpoolem rok temu pod względem zaangażowania.

0

@Comentateiro powiedzmy sobie szczerze. Bayern by się w gacie posrał od takiego scenariusza

0

Serio nikt mu pracy w Europie dać nie chce? Pojęcie na pewno ma w końcu u ojca trochę grał

0

@l0Messini niestety nie, ale w sumie stówka za pełną grę to grosze

1

Jedno jest pewne, ta faza pucharowa jest piękna. Chciałbym co roku żebyśmy ligę mistrzów grali po sezonie a nie w trakcie, to były by emocję;) nawet systemem jednego meczu, począwszy od marca po koniec czerwca. Piękne by to było

0

@gassa81 nie wiem, ale wazNe że raz strzelił i urodził się Michał Pol. Dwie ikony w świecie naszego sportu

0

@MESSIah16 właśnie sprawdziłem i widzę grudzień 2k12 ahh ten klubowy mundial z udziałem Santosu i Barcy musiał cię skłonić do założenia konta;)

1

@MESSIah16 jesteś tu od kiedy pamiętam czyli od 9,8 lat. To nie ma znaczenia, ale jesteś jednym z użytkowników z dłuższym stażem

31

@BarcaInfo środowisko xD

0

@Colon myślę,że nie masz racji. Ponieważ ten przykład mamy od paru lat a wcześniej to były wyjątki. Przed Monako była kilka lat wcześniej Borusia a wcześniej to już Shalke i Lyon. Nie ma tu rządnej reguły no a taka Roma parę lat temu to frajerstwo Barcy, nie piękna gra

2

@PaPo trening piłkarski rozumiem? I co chłopski będą chcieli grać do 22 i o meczu nikt nie pomyśli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?