0

@Zieliniak przecież Guardiola wie jak nas zabić, zwłaszcza,że Leo i Suarez nie grają w odbiorze

0

Z Bayernem to możemy wygrać ale ewentualny półfinał z City to będzie masakra

1

O Coutinho coś cicho a ma zagrać przecież

1

@Mow_mi_Douglas Niemcy nie są głupi

1

@MesQueUnClub_87 ja to samo w pracy już druga kawa

4

Skoro mamy już zdrowego Dembele to wszystko już jest w jego nogach. Poprzednie kontuzję to efekt w dużej mierze podejścia nieprofesjonalnego, teraz nie wierzę, że Dembele źle się dogrzeje czy rozciągnie. To nie może być tak,że on wraca , wszystko robi dobrze i dba o siebie a i tak zrywa mięśnie. To musiały być problemy z przygotowaniem mięśni do gry, wierzę,że tym razem Osumane nas nie zawiedzie, choć szkoda tych 2 lat

0

@skyline94p ogólnie w my club nie gram, co może się zmienić, ale cisnę w master league i w inne tryby. Mam pudełko PESA 2020 i chciałbym to kupić internetowo;)

0

@Pilka_jest_okragla Dembele... Ale to brzmii

0

Przypomnę, że w finale PSG zagra ewentualnie z City, Barca czy Bayernem i tutaj raczej łatwo mieć nie będą, zwłaszcza z City które wykorzysta kazdziutka słabość paryżan. Kto jak kto ale Pep umie grać z drużynami które są choć trochę osłabione

0

Muszę spytać jeszcze raz bo jestem bardzo ciekaw.
PES 2021 season update!

Jak to wygląda? Czy ja mogę sobie kupić preorder internetowo przez x box shop czy coś tam i po pobraniu dostanę aktualizację PESA czy nową oddzielna grę że zmianami po prostu. Chciałbym się spytać również o preorder FC Barcelona: co on tak w zasadzie zawiera i czy opłaca się go sobie zamówić.
Jestem totalnie blady w te sprawy, dlatego chciałbym się spytać kogoś o doświadczeniu, żeby nie było że hajs przeleje i gra mi sie nie pobierze czy coś.

0

@messi564 przed nim 40 lat trenowania xD

2

Biurokracja w Polsce to syf przez który nie rozwijamy gospodarki jak i piłkarzy Barcy..

0

@BarcaInfo proszę, wyjmij nam z głowy Neymara i daj zastępstwo Leo!

0

PES 2021 season update!

Jak to wygląda? Czy ja mogę sobie kupić preorder internetowo przez x box shop czy coś tam i po pobraniu dostanę aktualizację PESA czy nową oddzielna grę że zmianami po prostu. Chciałbym się spytać również o preorder FC Barcelona: co on tak w zasadzie zawiera i czy opłaca się go sobie zamówić.
Jestem totalnie blady w te sprawy, dlatego chciałbym się spytać kogoś o doświadczeniu, żeby nie było że hajs przeleje i gra mi sie nie pobierze czy coś.

0

@LuisSalvano " złośliwie blokowałby transfer" lubię gdy patrzymy na życie oczami dziecka.
Cavani ma Problem z Neymarem bo ten zabrał mu karnego, ten sam poziom głupoty

1

@MichVeB każdy który pyta o co kolwiek w trakcie meczu,gdzie wszystko zapierdziela jak głupie

0

@Bykunn on jest spoko, tylko trochę dystansu trzeba mieć

0

@Mns21 0

Zrobił swoję, niech idzie grać gdzie xgce

0

@kamson24 piękne to były czasy

0

@RadekACCA złoto olimpijskie to nic?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mario96w a masz na awans czy na zwycięstwo w 99 minut, bo to waNe;)

0

@Firestone Dembele o wiele większy talent

0

Link do pudła Neymara? Ma ktoś?

1

@prokofiew w wieku 30 lat wchodzi się na top, ma trochę czasu ale i y szybko stamtąd odszedł, zwłaszcza, że chciałbym go w Anglii zobaczyć

0

@Coutinho007 Vidal od pierwszych minut to samobójstwo

1

@Fawrf twój biznes ma swoją lwią część # mantykora

0

@Filip_10 w juniorach tak,ale obecnie to jest SF

0

@michaleu chciałbym, żeby taki odgłos dał Szpaku albo Borek xD
Oby Adama poszedł do lepszego zespołu, United mogło by się nim zainteresować w wypadku fiaska z Sancho

0

@betonito Gaya powinien mieć kontrakt na stole już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?