jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zieliniak przecież Guardiola wie jak nas zabić, zwłaszcza,że Leo i Suarez nie grają w odbiorze
0
Z Bayernem to możemy wygrać ale ewentualny półfinał z City to będzie masakra
1
O Coutinho coś cicho a ma zagrać przecież
1
@Mow_mi_Douglas Niemcy nie są głupi
1
@MesQueUnClub_87 ja to samo w pracy już druga kawa
4
Skoro mamy już zdrowego Dembele to wszystko już jest w jego nogach. Poprzednie kontuzję to efekt w dużej mierze podejścia nieprofesjonalnego, teraz nie wierzę, że Dembele źle się dogrzeje czy rozciągnie. To nie może być tak,że on wraca , wszystko robi dobrze i dba o siebie a i tak zrywa mięśnie. To musiały być problemy z przygotowaniem mięśni do gry, wierzę,że tym razem Osumane nas nie zawiedzie, choć szkoda tych 2 lat
0
@skyline94p ogólnie w my club nie gram, co może się zmienić, ale cisnę w master league i w inne tryby. Mam pudełko PESA 2020 i chciałbym to kupić internetowo;)
0
@Pilka_jest_okragla Dembele... Ale to brzmii
0
Przypomnę, że w finale PSG zagra ewentualnie z City, Barca czy Bayernem i tutaj raczej łatwo mieć nie będą, zwłaszcza z City które wykorzysta kazdziutka słabość paryżan. Kto jak kto ale Pep umie grać z drużynami które są choć trochę osłabione
0
Muszę spytać jeszcze raz bo jestem bardzo ciekaw.
PES 2021 season update!
Jak to wygląda? Czy ja mogę sobie kupić preorder internetowo przez x box shop czy coś tam i po pobraniu dostanę aktualizację PESA czy nową oddzielna grę że zmianami po prostu. Chciałbym się spytać również o preorder FC Barcelona: co on tak w zasadzie zawiera i czy opłaca się go sobie zamówić.
Jestem totalnie blady w te sprawy, dlatego chciałbym się spytać kogoś o doświadczeniu, żeby nie było że hajs przeleje i gra mi sie nie pobierze czy coś.
0
@messi564 przed nim 40 lat trenowania xD
2
Biurokracja w Polsce to syf przez który nie rozwijamy gospodarki jak i piłkarzy Barcy..
0
@BarcaInfo proszę, wyjmij nam z głowy Neymara i daj zastępstwo Leo!
0
PES 2021 season update!
Jak to wygląda? Czy ja mogę sobie kupić preorder internetowo przez x box shop czy coś tam i po pobraniu dostanę aktualizację PESA czy nową oddzielna grę że zmianami po prostu. Chciałbym się spytać również o preorder FC Barcelona: co on tak w zasadzie zawiera i czy opłaca się go sobie zamówić.
Jestem totalnie blady w te sprawy, dlatego chciałbym się spytać kogoś o doświadczeniu, żeby nie było że hajs przeleje i gra mi sie nie pobierze czy coś.
0
@LuisSalvano " złośliwie blokowałby transfer" lubię gdy patrzymy na życie oczami dziecka.
Cavani ma Problem z Neymarem bo ten zabrał mu karnego, ten sam poziom głupoty
1
@MichVeB każdy który pyta o co kolwiek w trakcie meczu,gdzie wszystko zapierdziela jak głupie
0
@Bykunn on jest spoko, tylko trochę dystansu trzeba mieć
0
@Mns21 0
Zrobił swoję, niech idzie grać gdzie xgce
0
@kamson24 piękne to były czasy
0
@RadekACCA złoto olimpijskie to nic?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w a masz na awans czy na zwycięstwo w 99 minut, bo to waNe;)
0
@Firestone Dembele o wiele większy talent
0
Link do pudła Neymara? Ma ktoś?
1
@prokofiew w wieku 30 lat wchodzi się na top, ma trochę czasu ale i y szybko stamtąd odszedł, zwłaszcza, że chciałbym go w Anglii zobaczyć
0
@Coutinho007 Vidal od pierwszych minut to samobójstwo
1
@Fawrf twój biznes ma swoją lwią część # mantykora
0
@Filip_10 w juniorach tak,ale obecnie to jest SF
0
@michaleu chciałbym, żeby taki odgłos dał Szpaku albo Borek xD
Oby Adama poszedł do lepszego zespołu, United mogło by się nim zainteresować w wypadku fiaska z Sancho
0
@betonito Gaya powinien mieć kontrakt na stole już