jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super hajs!!! Oby się udało sprzedać luisa!
1
@Bykunn dodam tylko że w paru kulturach np Ameryki południowej ma to spore znaczenie;)
0
@Bykunn zgadzam się to głupie, ale w malutkim stopniu mnie to interesuje;)
0
@Criss18Barca liczę po prostu, że przyjdzie holender, bardzo lubię go oglądać bo jest piłkarzem gotowym na zmianę ligi i takim który może nas mało kosztować, oby;)
0
Ciekaw jestem numerologii w przyszłym sezonie. Pjanic będzie mieć pewnie 4, Rigui 6, Van De Beek oby 8;)
Griezmanowi dałbym tę 7 o którą tak prosi a Cou przywrócił do 14. Trincao i Fati prawdopodobnie będą grać w pierwszej drużynie więc myślę, że jeden weźmie 17 a drugi 22 po sympatycznym chilijczyku;)
0
@DonVincenzo no lepiej te pięć milionów wydać mu w pensji niż wysłać do Liverpoolu.
0
@Coutinho007 zwłaszcza, że są skrzydłowi teraz
1
@Rewolucja123 elekurwastycznosc
3
@Kacper1432 mimo wszystko chyba M'bappe, ale z Adama by żaden szans nie miał:D
1
Jak Koeman stoi w swoich drużynach z przygotowaniem fizycznym? Zdążały się kontuzję, wylewy motoryczne - 60 minuta i dętka, jakieś głupie kontuzję mięśniowe i rotację składem?
1
@BarcaInfo szkoda, że w tedy odszedł, fajny chłopak z dryblingiem, szybkością i mógł od czasu do czasu grać. Oby został w Anglii i najlepiej poszedł grać do fajnej drużyny, może Leeds?
5
@notor1ous nie obchodzi mnie to że Robert jest Polakiem, nigdy go nie lubiłem poza kadrą i zdanie nie zmienię. Nie mam nic do jego osoby po prostu stał się Bogiem w polskich mediach i to mi przeszkadza. Dokonania szanuję i podziwiam, ale nie zmienia to faktu że kibicuję PSG w finale i to też z prozaicznego powodu bo szwaby
0
Szkoda że El Fenomeno nie chcę być prezydentem Barcy, nadal by się
0
@Kuczek jeden z najważniejszych rzeczy na treningu
0
@don'T.R.I.P.e skończy się na Ronim pewnie
0
@PlanetFCB Planet ANM to ty?
13
@barcelonaLM nie lubię przezwisk trenerów, ale sołtys to jest coś świetnego xD
3
@IronSanHybrid na Bayern. Trzeba pogonić Szwabów jeb....
1
@Kwiatek67 co pół roku uważacie że kogoś brakuje s potem okazuje się on pieniędzmi w błoto
0
@tobiasson92 ile można tych Włoch?
0
@BarcaInfo skąd ktokolwiek może to wiedzieć xD
1
@Herato Atleti potrafiło i było by dobrze jakby Barca też
0
@patry295 źle się zrozumieliśmy, Leo robi to świetnie, ale nie polega tylko na tym posiada świetna szybką nogę oraz trzyma ją bliziutko nogi, Nelson w zasadzie ma głównie balans na którym opiera cała swoją waloryzację ofensywna i robi to świetnie, ma to opracowane do perfekcji
0
@patry295 uprzedzenia do Semedo są straszne.
Ma on takie walory,które trzeba wykorzystać i pomoc my w nauce gry obronnej. W życiu nie widziałem,że y ktoś umiał tak wykorzystać balans ciała
1
@FCBKUBANO ponieważ po czasach gdzie wydali dużo, poświęcili dużo pracy na dobrych piłkarzy i trenera który coś tam potrafi. Tuchel, Bernat, Sarabia, Gueye i można wymieniać dalej
0
@IronSanHybrid Golden Boy 2 razy z rzędu;)
0
@robsesh w projekt Fonta jest zagłębione kilka osób i Olka o których nie wiemy. Cruyff, Guardiola, Xavi i pewnie Valdes, Puyol czy Iniesta też.
Oni mu ufają i my też musimy
1
@DaPi wszystko składa się w całość. A my wieszamy psy na Neymarze którego chce ściągnąć chłop się się z nim po sądach gania
0
@myscooter parafrazując Matiego Borka.
Asystent Hansi Flicka przed meczem z Barca:
Słuchajcie dziś gracie z legendami,
Pique- Nawet nie wyskakuj Joshua, szkoda prądu
Alba- armata na lewej obronie, jak się rozpędzi to nie dogonisz, zawszę jej przed nim dwa kroki.
Busquets? Proszę Thiago nawet nie podchodz bo i tak Cię minie dwa razy zanim mrugniesz.
Messi? No to słuchajcie, odstęp metra, dwóch bo to kończy się zawsze ośmieszeniem, kanałem i tyle.
Chwilę później do szatni Bayernu wchodzi Flick i mówi: Barcelona? To jest przeszłość! Pique zero zwrotności, Busquets podać nie umie a Leo dobry no to na niego uważajcie i tyle dziękuję
Jeden z najlepszych momentów misji futbol
1
Jakie rolę odgrywają skrzydłowi w zespołach Koeman? Chciałbym wiedzieć czy to zwykle prawdziwi skrzydłowi czy może fałszywi i schodzący do środka. To ma spore znaczenie bo dowiemy się jak będzie grał Semedo i nowy lewy obrońca