0

Super hajs!!! Oby się udało sprzedać luisa!

1

@Bykunn dodam tylko że w paru kulturach np Ameryki południowej ma to spore znaczenie;)

0

@Bykunn zgadzam się to głupie, ale w malutkim stopniu mnie to interesuje;)

0

@Criss18Barca liczę po prostu, że przyjdzie holender, bardzo lubię go oglądać bo jest piłkarzem gotowym na zmianę ligi i takim który może nas mało kosztować, oby;)

0

Ciekaw jestem numerologii w przyszłym sezonie. Pjanic będzie mieć pewnie 4, Rigui 6, Van De Beek oby 8;)
Griezmanowi dałbym tę 7 o którą tak prosi a Cou przywrócił do 14. Trincao i Fati prawdopodobnie będą grać w pierwszej drużynie więc myślę, że jeden weźmie 17 a drugi 22 po sympatycznym chilijczyku;)

0

@DonVincenzo no lepiej te pięć milionów wydać mu w pensji niż wysłać do Liverpoolu.

0

@Coutinho007 zwłaszcza, że są skrzydłowi teraz

1

@Rewolucja123 elekurwastycznosc

3

@Kacper1432 mimo wszystko chyba M'bappe, ale z Adama by żaden szans nie miał:D

1

Jak Koeman stoi w swoich drużynach z przygotowaniem fizycznym? Zdążały się kontuzję, wylewy motoryczne - 60 minuta i dętka, jakieś głupie kontuzję mięśniowe i rotację składem?

1

@BarcaInfo szkoda, że w tedy odszedł, fajny chłopak z dryblingiem, szybkością i mógł od czasu do czasu grać. Oby został w Anglii i najlepiej poszedł grać do fajnej drużyny, może Leeds?

5

@notor1ous nie obchodzi mnie to że Robert jest Polakiem, nigdy go nie lubiłem poza kadrą i zdanie nie zmienię. Nie mam nic do jego osoby po prostu stał się Bogiem w polskich mediach i to mi przeszkadza. Dokonania szanuję i podziwiam, ale nie zmienia to faktu że kibicuję PSG w finale i to też z prozaicznego powodu bo szwaby

0

Szkoda że El Fenomeno nie chcę być prezydentem Barcy, nadal by się

0

@Kuczek jeden z najważniejszych rzeczy na treningu

0

@don'T.R.I.P.e skończy się na Ronim pewnie

0

@PlanetFCB Planet ANM to ty?

13

@barcelonaLM nie lubię przezwisk trenerów, ale sołtys to jest coś świetnego xD

3

@IronSanHybrid na Bayern. Trzeba pogonić Szwabów jeb....

1

@Kwiatek67 co pół roku uważacie że kogoś brakuje s potem okazuje się on pieniędzmi w błoto

0

@tobiasson92 ile można tych Włoch?

0

@BarcaInfo skąd ktokolwiek może to wiedzieć xD

1

@Herato Atleti potrafiło i było by dobrze jakby Barca też

0

@patry295 źle się zrozumieliśmy, Leo robi to świetnie, ale nie polega tylko na tym posiada świetna szybką nogę oraz trzyma ją bliziutko nogi, Nelson w zasadzie ma głównie balans na którym opiera cała swoją waloryzację ofensywna i robi to świetnie, ma to opracowane do perfekcji

0

@patry295 uprzedzenia do Semedo są straszne.
Ma on takie walory,które trzeba wykorzystać i pomoc my w nauce gry obronnej. W życiu nie widziałem,że y ktoś umiał tak wykorzystać balans ciała

1

@FCBKUBANO ponieważ po czasach gdzie wydali dużo, poświęcili dużo pracy na dobrych piłkarzy i trenera który coś tam potrafi. Tuchel, Bernat, Sarabia, Gueye i można wymieniać dalej

0

@IronSanHybrid Golden Boy 2 razy z rzędu;)

0

@robsesh w projekt Fonta jest zagłębione kilka osób i Olka o których nie wiemy. Cruyff, Guardiola, Xavi i pewnie Valdes, Puyol czy Iniesta też.
Oni mu ufają i my też musimy

1

@DaPi wszystko składa się w całość. A my wieszamy psy na Neymarze którego chce ściągnąć chłop się się z nim po sądach gania

0

@myscooter parafrazując Matiego Borka.
Asystent Hansi Flicka przed meczem z Barca:
Słuchajcie dziś gracie z legendami,
Pique- Nawet nie wyskakuj Joshua, szkoda prądu
Alba- armata na lewej obronie, jak się rozpędzi to nie dogonisz, zawszę jej przed nim dwa kroki.
Busquets? Proszę Thiago nawet nie podchodz bo i tak Cię minie dwa razy zanim mrugniesz.
Messi? No to słuchajcie, odstęp metra, dwóch bo to kończy się zawsze ośmieszeniem, kanałem i tyle.

Chwilę później do szatni Bayernu wchodzi Flick i mówi: Barcelona? To jest przeszłość! Pique zero zwrotności, Busquets podać nie umie a Leo dobry no to na niego uważajcie i tyle dziękuję

Jeden z najlepszych momentów misji futbol

1

Jakie rolę odgrywają skrzydłowi w zespołach Koeman? Chciałbym wiedzieć czy to zwykle prawdziwi skrzydłowi czy może fałszywi i schodzący do środka. To ma spore znaczenie bo dowiemy się jak będzie grał Semedo i nowy lewy obrońca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?