La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Ciekaw jestem numerologii w przyszłym sezonie. Pjanic będzie mieć pewnie 4, Rigui 6, Van De Beek oby 8;)
Griezmanowi dałbym tę 7 o którą tak prosi a Cou przywrócił do 14. Trincao i Fati prawdopodobnie będą grać w pierwszej drużynie więc myślę, że jeden weźmie 17 a drugi 22 po sympatycznym chilijczyku;)

0

@jeyx77x Vdb już przyszedł że piszesz to z taką pewnością, coś mnie ominęło?!

konto usunięte

1

@jeyx77x ciekawe kto będzie grał z 10 ^^

0

@Criss18Barca liczę po prostu, że przyjdzie holender, bardzo lubię go oglądać bo jest piłkarzem gotowym na zmianę ligi i takim który może nas mało kosztować, oby;)

3

@jeyx77x zawsze fascynują mnie ludzie którzy zwracaja na to uwagę :D

0

@Bykunn zgadzam się to głupie, ale w malutkim stopniu mnie to interesuje;)

0

@jeyx77x Głupie jak głupie, bez przesady :D Ja np po prostu, poproszony o wymienienie kto z jakim numerem gra, nie podał bym na pewno wszystkich :D

1

@Bykunn dodam tylko że w paru kulturach np Ameryki południowej ma to spore znaczenie;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?