jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@emeu Messi na rękę ma około 35 więc zarabia około 70-80. Każdy inne dane podaję, raz Griezman ma 43 miliony a raAz 30 i nie wiem kiedy to podzielone a kiedy z podatkiem a słyszałem,że 16 na rękę. Bądź tu mądry
0
@puyol_presidend5 ale by się Leo z Kevinem bawił ;D
1
@pawel0304 ich czas minął i nie będą grać. Ale nie można wszystkich na raz wyrzucić
0
@D10SLEO on odejdzie na chwilę i wróci się pożegnać
1
@Ghotti chyba tylko Ukraince xD
0
@RosjaninBut miliarderem chyba
0
@nammah wiesz że mamy początek presezonu i powinno się robić siłę nie szybkość?
0
@masq myślę,że wróci wraz z nowym zarządem
0
@Encore dla nas nie, ale dla Leo idealny
0
@Kamiloza91 jakie argumenty, trzeba być ślepym żeby nie widzieć tego kwasu. Leo może nie chce w tym syfie pracować
1
Odejście Leo to najlepsza decyzja dla obu stron , przynajmniej do czasu nowego zarządu
2
600 milionów i na zakupy!
0
@ShawnC a nie zasłużył? Czasem to mi jest żal jak bardzo zapominacie ile Busquets był najlepszy punktem pomocy i to gównie dzięki niemu Xavi i Iniesta grali tak zjawiskowo. Guardiola podkreślał,że to Busquets jest kluczowy. 10 lat na topie i nie zasłużył...
0
@Kacper1432 Koeman jest odważny i robi to co powinien zrobić, jeżeli Busquets, Pique i Alba zejdą na drugi plan a Vidal, Rakitic i Suarez odejdą to jestem spokojny
0
@Dani13 z tym młody ma problemy
0
@KmN jest mistrzem świata, zapracował sobie
0
@Danny Gaucho nie no Dany luźna guma. Bayern jest takim potężnym kolektywem, że strata Roberta, albo jego brak nie byłby tak mocno odczuwany, po prostu inni napastnicy też by parę fajnych piłek dostali i coś wykorzystywali, powtarzam, że nie zmienia to faktu klasy Roberta bo sezon miał świetny. Może źle się zrozumieliśmy^^
0
@patry295 Bosque nie powinien brać Bojana, Leo powinien odejść z Barcy, żeby Barca przeszła przemianę i nadal uważam, że kluczową postacią Bayernu jest bardziej Kimis od Lewego też nie umniejszając klasy rodakowi. Możemy myśleć w inny sposób i ci z tego?
1
@MesQueUnClub96 doceniam klasę Lewego, ale Tyle ile mu dają skrzydła i pomoc to 50% tych bramek. Zirkee też by sporo strzelił, każdy napastnik pewnej klasy no mógł strzelać w Bayernie ponieważ drużyna jest kolektywem i często daje Ci te bramki, nie mniej jednak uważam, że Kimis miał wkład na podobnym poziomie albo i większy w te trofea
0
@Danny Gaucho tak.
0
@P93FCB Guardiola uderzył ręką w stół, ale prawdę mówiąc Koeman jest w patowej sytuacji bo czasu ma malutko, nie że wszystkimi rozmawiał ( od tego decyzja zależy) i się tak to przeciąga. Wierzę, że Vidal, Rakitic, Suarez odejdą i to już będzie coś. Alba, Busquets, Pique to doświadczeni ludzie i mam nadzieję, że sami będą stopniowo schodzić ze sceny.
1
@NeroTFP ciekawe jest to ,se Holandia jest tak nisko, Ajax, Feyenord, Psv ehh a przed nimi Belgia czy Ukraina. Oby Ajax z PSV grali wysoko i liga wskoczyła na 6 miejsce.
3
Ogólnie fajnie, że Robert wygrał, ale Bayern bez niego dałby radę to zrobić, czego nie można powiedzieć o Kimisiu, który w tym sezonie był chyba nawet najlepszym pomocnikiem, nie te statystyki co pan De Bruyne, ale wkład w drużynę chyba większy. Piłkarz genialny pod każdym względem
0
@NeroTFP tego jeszcze nie było
4
@tomek256 z żadnych bo to wsią zajeżdża
0
@barcelonaLM aż mi się przypomniało - będziemy grać piękna piłkę, jestem Cruyffista
1
Neymar wczoraj ( przynajmniej takie odniosłem wrażenie) nie był w stanie nic zrobić. Nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak upilnowali Brazylijczyka, 78 minuta i Neymar wiedział że przegra. Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
PSG na top poziom potrzebuję więcej zawodnikow z jakością, Draxler to talent niewypał, Sarabia, Moting, Icardi, Herrera to nie ten poziom.
Szkoda mi było Thiago Silvy, Neymara i Verratiego. Mam nadzieję,że w końcu oczy otworzą na to, że w PSG nie da się wygrać czegoś super bo po prostu jak nie przekupisz najlepszych to nic z tego
0
Dziś Neymar Hattrik i złota piłka jak przywrócą. Niemcom nie będę kibicować bo po prostu zje się z tym czuję
4
@VirtuoZ w formie to lepszy od CR
6
@Kuracjusz mam wrażenie,że wy nie wiecie kim był Koeman