jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim marzeniem jest Ibra pomagający BVB w zdobyciu mistrza!
1
Komentarz usunięty
0
@bartekvisca interpretacja.
0
@itmustbejoke a ludzie mu się dziwo czemu nie chce żeby młody Polak poszedł do Włoch, widać jak świetnie szkoła zawodników, że Włosi w Europie już dawno nic nie znaczący. Immobile nie dał rady w Niemczech i La Liga a wygrał złotego buta. Niemcy, Holandia, Anglia, Hiszpania to przyszłość na pewno nie Włochy
0
@emil22 lubię jak wstawiacie swoje kadry i jest pełno / albo innych znaków zapytania. Wszyscy się wymadrzają a nie mogą podjąć decyzji, czy tego się pozbyć czy tego ściągnąć itP itd.
Gk: Ter Stegen, Penia, Tenas
CB: Arajuo, Garcia, Langlet, Umtiti
RB: Semedo
LB: Firpo, Miranda
DM: De Jong, Roberto
CM: Pjanic, De Beek, Monchu
AM: Coutinho, Puig
RWF: Trincao, Griezmann, Konrad
CF: Depay
LWF: Dembele, Ansu
23 osoby w kadrze, pożegnanie osoby, które już swoje zrobiły dla klubu.
Nie będziemy oczywiście grać 4-3-3 a myślę, że 4-4-2
De Jong- Pjanic- Dembele, Cou
Griezman- Depay
Tylko taką grę rozumiem poprzez stwierdzenie, że Griezman i De Jong muszą grać tam gdzie grają najlepiej
0
@Beztroskii nie wiem skąd tę wątpliwości, mobilny jest bardzo właśnie bo zasuwa od linii do lini, technika, szybkość wszystko jest ( wcześniej skrzydłowy) szybkość została. Z wiekiem nabrał siły i sporo zmądrzał
1
@kerouac tylko pamiętaj, potem ani Jego słowa na Koeman, Valverde chciał Parejo i Williama a ich nie dostał, nie możemy winić go za wszystko w 100%.
Trener ma wizję a my musimy ją spełnić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Granto kompletnie się nie zgodzę. Szybkość, zwinność, technika, siła i strzał z dystansu genialny. Pomijając samą grę i piłkarskosc w której może nam zaoferować mobilność, której Suarez nie ma od lat to Memphis jest po prostu tani, zarabia około 4,5 miliona euro za rok gry i ma rok do końca kontraktu, czyli około 25-30 milionów, albo i mniej za niego damy ( pewnie coś w bonusach)
Koeman czyli jego były trener kadry na pewno go tu chcę więc Dla mnie sprawa jest prosta. Depay się odbił od Premier League? Trochę tak ale też trochę nie bo ani Van Gaal nie dali mu grać ani Mourinho, który mu zmarnował mnóstwo czasu.
Miał swoję odchyły, ale teraz jest kapitanem Lyonu, ciężko pracował po zerwanych więzadłach ( instalatory oglądane) i wiem,że to nie jest ten sam chłopak co Bentleyem przyjeżdżał na u23 w Manchesterze .
Jestem napalony na ten transfer i oby doszedł do skutku!
0
@masq nie wiem ile sobie Depay zażyczy bo zgaduje, że jego agentem jest Raiola albo Mendes... Chwilka..
Nic znaleźć nie mogę piszę tylko SEG na Transfermarkt, czyli agencja, która reprezentuje interesy holendra.
Znalazłem,że jest to około 18 milionów złotych na rok, więc dosyć mało bo około 4 miliony euro. Ile on może chcieć 5 mln, 5,5 mln?
Lepszej opcji za 20 mln około nie znajdziemy, na tym poziomie, z rocznym kontraktem no i z tymi umiejętnościami
1
@Bruttal weź zagadaj z DVDB czy będzie ten transfer czy nie bo dawno nie było fisiado
2
@Grubson06 Lautaro nie wierzę, ale Cou i Depay tak!
0
@Zbyszard Romario - Ronaldo.
Cuda!
0
@tobiasson92 Depay za pół roku może przyjść za darmo, Barca może krzyknąć grosze i przejdzie
1
Oglądam jakieś filmiki o Fifie 21 i widziałem Frankiego, Arthura i camp nou oczywiście chłopski z prawdziwą twarzą, prawda to?
0
@patry295 to rok 2013? 2014?
Suarez o dwie klasy lepszy, dopiero teraz Lewy przegonił urusa.
0
@kolo123 Atleti, Celta i Athetic rozwiały wątpliwości?
0
@VenoM Emerson i dobranoc
0
@Melman to, że na kanale sportowym mówią, że ma wszystko to nie znaczy, że ma wszystko, statyczny wolny i tylko z lewą nogą. Raz z Liverpoolem świetnie przyjął i od tego czasu powstał mit,że technikę ma zjawiskową, ale gdzie mu mobilnością i dynamiką do Depaya, Malena, Richalisona czy Auby
0
@Crack18 kwestia dogadania się
15
Nowy lekarz w klubie! Założę się,że nagle Dembele przestanie być szklany!
Podziwiam ruchy Koemana, bo widać, że dostał duże pole do popisu ( niebezpieczne słowo)
Jeszcze transfery i czas!
Widać że przygotowywał się do tej roli od dłuższego czasu, narazie wszystko przemyślane
1
@Bykunn możesz mieć rację, nie mogę Ci zaprzeczyć
0
@Striker masz rację, ale znajdź mi takiego drugiego 18 latka, bo nawet na tamten wiek był ogromny i w swoim roczniku nikt mu nie mógł dorównać;)
4
@Bykunn szczerze? Nie mógłbym sobię w oczy spojrzeć gdybym widział płacząca matkę i jej dziecko topiące się i nie ruszylbym na pomoc. Plywam bardzo dobrze, mistrzem nie jestem,ale w wodzie czuję się świetnie ( co nie jest normą wśród osób które umieją pływać) są rzeczy ważne i ważniejsze i jestem w pełni przekonany, że wolałbym pomóc i na tym ucierpieć niż dać cierpieć całej rodzinie z powodu tak bezbronnej istoty jak dziecko.
Możesz mówić co chcesz, ale między Bogiem a prawdą zawsze jak jestem nad wodą biorę pod uwagę,że będę musiał komuś pomóc, zawsze o tym myślę.
Nie chciałbym, żebyś odebrał ten akt honoru jako przejawy bohaterstwa, absolutnie... Przeraża mnie głębokość, ale są moim zdaniem rzeczy ważniejsze niż lęki.
Zdążylo mi się na basenie komuś pomóc za gówniarza. Niby nic, ale bezradność w oczach dziewczynki która tylko uniosłem lekko, żeby złapała się brzegu była niesamowita, niby nic, ale jednak nikt nie widział.
Nie zapomnę tych oczu do końca życia
1
Dla tych co zapomnieli albo wierzą w zdjęcia na FB o tym,że Traore teraz jest koksem a wcześniej nie był.
Był od kategorii młodzieżowych, zawsze był ogromny, jak na swój wiek w debiucie czyli około 18 lat to był ogromny bo i tutaj akcja indyeidualna dziecka tak na prawdę.
Bardzo żałuję,że się go pozbyliśmy
0
@Colon mój ulubiony użytkownik
0
@fcbarcafan19 wiem, sprawdziłem wszystko, mimo to Depay to ma krew Ghany (?) Chyba tak się piszę, Sane to Senegalczyk bardziej niż Niemiec;)
5
Mbappe, Dembele, Sancho, Rashford, Adama, Fekir, Depay, Lemar, Lacazette, Pogba, Kante, Wan Bissaka, Martial, Coman, Sane, Sterling, Camavinga, Promes itp itd...
Co łączy tych panów? Bez poprawności politycznej - są czarni!
Tych piłkarzy jest więcej o wiele więcej.
Do czego dążę? W obecnych czasach jest klub który nie ma (za przeproszeniem) murzynka na skrzydle, w środku czy obronie? Nie ma. Od 2015( mniej więcej) jest wysyp utalentowanych czarnoskórych piłkarzy, co było do przewidzenia bo przecież od zawsze ludzie wiedzieli, że murzyni są silniejsi, wytrzymalsi, szybsi i zwinniejsi.
Brzydko mówiąc pradziadki Sancho czy innego dzisiejszego talentu zostali złapani w siatki w krajach między-innymi afrykańskich itp.
Wracając, dążę do zastanowienia się nad kwestią przyszłości i potencjału czarnego londu, nie mam informacji ( nie mogę znaleźć) o szkółkach tych wielkich i małych klubów na tym terenie, ale przecież to jest złoty biznes.
5 szejków kupiło by parę klubów i z odpowiednim zarządzaniem, szkoleniem młodzieży oraz cierpliwością i warsztatem za 10-15 lat to czarny ląd byłby prawdziwym miejscem skupu. Jakby tylko odpowiedni ludzie się za to wzięli to kraje afrykańskie mogły by z palcem. W dupie prześcignąć Europę w ciągu trzech dekad. Co o tym sądzi LR pełne hejtu?
0
@LuisSalvano on nie jest czasem po 40? Bardzo szybko starzeje się Ronni, myślę,że by się w niego dwa razy wjebal... I by zszedł bo plecy zabola, to nie jest Cristiano
2
@l0Messini tylko opcja 2