0

@Joe_Pesci i pomyliłeś się o 1/3 kwoty. Jskby Barca kupiła kogoś za stoo to też byś zaokrąglił do 66 mln? :DD

0

@kodi77 i dwa od Sancho!

1

@PatrychoO nie mogli tego koloru trochę ściemniać w pomarańcz xd

16

Ansu FAAAAAAAAATTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

A tymczasem Ukraińcy

0

@ChampionLW najlepszy na boisku obok Thiago i Ramosa

0

Ansu akcja indywidualna i karny! Po ci nam ten Neymar!

0

@AlwaysBlaugrana warto zostawić sporą liczbę chłopaków którzy nie zarabiają mnóstwo a zawsze się starają jak Rafinha

0

@Janiama akurat szansę Ansu i ograniczoną gra Valverde to ręką kogoś z góry

2

Co do Coutinho to przypomnę,że jego nominalna pozycją jest jednak skrzydło nie 10.
W Liverpoolu grał zawsze bliżej lewej strony, zawszę. W Barcelonie pół roku spędził w ustawieniu 4-4-2 na lewej lub prawej pomocy i wyglądał wyśmienicie, kiedy zaczęły się problemy? Po okresie przygotowawczym z Valverde ( z resztą nie tylko u niego)
W Bayernie po pandemii wygląda nie do poznania i myślę,że gdyby nie ta kontuzja to dokończyłby sezon w pierwszym składzie ( moje zdanie)
Jeżeli Ronald postawi na fizykę, co z resztą już widać bo jakimś cudem Dembele półtora miesiąca jest bez kontuzji, to uważam, że Cou ma duże szansę grać jako fałszywy skrzydłowy oraz ofensywny pomocnik. Statystyki z sezonu 17/18 w Barcelonie to kosmos jak na debiut i myślę,że warto mu zaufać jeszcze raz, zwłaszcza, że wyszedł od Bayernu Flicka czyli najlepiej przygotowanej drużyny pod względem fizycznym w Europie.
Oczywiście zapraszam do dyskusji;)

0

@Transu96 w ogóle by nie pasował do United bo dublował by się z panem Bruno.
Tak szczerze to na 10 w Bayernie bym go widział, chyba idealna drużyna dla Griezmana. Myślę,że szybko by zapomnieli o Mulerze

0

@baron666 najlepsze że to tak nagle. W lipcu jakiś @ViscaBarca123 ;D podał informację o jakimś Ansu Fatim i każdy to olał, potem treningi i cyk debiut, parę dni później gol i ruszyła maszyna. W tym czasie straciliśmy Kubo i Simonsa o których się tyle gadało. Całe szczęście,że jest Fati, zaraz dojdzie Pedri i Ilax i wróci temat La masi jako najlepszej akademii

0

@itmustbejoke na tym to polega,że potrafi. Taki był temat gdy ostatnio było wotum

0

@ViscaBarca123 pojedzie na euro na bank

1

@BarcaInfo ile brakuje głosow?

1

@JimMorrisonFCB pamiętaj, lepiej złamanie niż skręcenie. Wrócisz do pełni sprawności;)

0

@Nano22 chodzi o to , że granica jest bardzo cięka. W podrywie z nową poznaną laska najważniejsze jest żeby wyczuć moment kiedy możesz pocałować, dotknąć, przytulić czy zbliżyć się bardziej, ale gdy nie wykorzystasz tego momentu to dziewczyna niestabilna emocjonalnie ( czyli pewnie 95 % nastolatek) traktuje cię jako kolegę i zmienia nastawienie z którego nie umie wyjść w swojej głowie.
Chłopski zwykle myśli,że może wyjść z friendzona ale kończy się na miesiącach starań kiedy ona już dawno spotkała kogoś kto ewidentnie zarywa do niej.
Odnosze sie do młodzieży bo uważam,że dorosłe i stabilne kobiety nie mają z tym problemu bo po prostu radzą sobie z emocjami;)

0

@Rewolucja123 cóż za poranek był, że mi klawiaturę porwało w cały świat?

0

@kkbarca to samo myśleliśmy o Busim gdy podpisywał kontrakt xD

1

W sumie jeszcze nikt nie powiedział, że Leo będzie grał:D
Może to się skończy tak,że w wielu wieku mieczach Leo będzie odpoczywał a wtedy GCDD będą mogli na czułki grać:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Drozdu7 szkoda, że temat Pedriego w Ajaxie upadł

11

@pauletaa może Stoichkov kapkę więcej wie o piłce niż ty?

11

@BarcaInfo genialny ruch, 26 lat, szybkość, zwinność, siła, technika i to wszystko za 25 milionów to 1/4 Lautaro xd

1

@RomanHoffer to że raz nie lajkuje tweetwo Włodarczyka nie znaczy że nie może laikowac tego co uważa za fajne, słuszne przydatne.
Jesteś robotem, żeby myśleć schematycznie i do wszystkiego podchodzić w sposób automatyczny?

0

@KamilZ z Anglią, Argentyną czy Brazylia ciężko konkurować;)

0

@LeoKrol bierz PS4 mam xo i więcej możliwości ma PS. Jedynie pada ma lepszego xo

0

@l0Messini typowy skrzydłowy na prawej stronie ma prawa nogę, Trincao to fałszywy skrzydłowy

0

@didzejos ten mit, że Fati został nakryty czapką na Signal to kryminał. Grał w tedy 5 mecz w seniorach? Miał 16 lat jeszcze chyba nawet a i tak jak poszedł na drugie skrzydło to wszystko zaczęło lepiej wyglądać. To nie był zły mecz i to był zupełnie inny Fati niż teraz

1

@sebasek99 pięknie napisany post. Składnia zdań mi się bardzo podoba.
Wracając, Depay niech będzie prawdziwą poczekalnia na 9 na najwyższym poziomie. Tani, z umiejętnościami i znający trenera, jest mnóstwo cech które wpływają,że świetnie może się tu wpasować. A jak nie wypali to 25 milionów to nie fortuna i powinniśmy to spokojnie odzyskać

1

@insp1re autobus ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?