jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci i pomyliłeś się o 1/3 kwoty. Jskby Barca kupiła kogoś za stoo to też byś zaokrąglił do 66 mln? :DD
0
@kodi77 i dwa od Sancho!
1
@PatrychoO nie mogli tego koloru trochę ściemniać w pomarańcz xd
16
Ansu FAAAAAAAAATTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
A tymczasem Ukraińcy
0
@ChampionLW najlepszy na boisku obok Thiago i Ramosa
0
Ansu akcja indywidualna i karny! Po ci nam ten Neymar!
0
@AlwaysBlaugrana warto zostawić sporą liczbę chłopaków którzy nie zarabiają mnóstwo a zawsze się starają jak Rafinha
0
@Janiama akurat szansę Ansu i ograniczoną gra Valverde to ręką kogoś z góry
2
Co do Coutinho to przypomnę,że jego nominalna pozycją jest jednak skrzydło nie 10.
W Liverpoolu grał zawsze bliżej lewej strony, zawszę. W Barcelonie pół roku spędził w ustawieniu 4-4-2 na lewej lub prawej pomocy i wyglądał wyśmienicie, kiedy zaczęły się problemy? Po okresie przygotowawczym z Valverde ( z resztą nie tylko u niego)
W Bayernie po pandemii wygląda nie do poznania i myślę,że gdyby nie ta kontuzja to dokończyłby sezon w pierwszym składzie ( moje zdanie)
Jeżeli Ronald postawi na fizykę, co z resztą już widać bo jakimś cudem Dembele półtora miesiąca jest bez kontuzji, to uważam, że Cou ma duże szansę grać jako fałszywy skrzydłowy oraz ofensywny pomocnik. Statystyki z sezonu 17/18 w Barcelonie to kosmos jak na debiut i myślę,że warto mu zaufać jeszcze raz, zwłaszcza, że wyszedł od Bayernu Flicka czyli najlepiej przygotowanej drużyny pod względem fizycznym w Europie.
Oczywiście zapraszam do dyskusji;)
0
@Transu96 w ogóle by nie pasował do United bo dublował by się z panem Bruno.
Tak szczerze to na 10 w Bayernie bym go widział, chyba idealna drużyna dla Griezmana. Myślę,że szybko by zapomnieli o Mulerze
0
@baron666 najlepsze że to tak nagle. W lipcu jakiś @ViscaBarca123 ;D podał informację o jakimś Ansu Fatim i każdy to olał, potem treningi i cyk debiut, parę dni później gol i ruszyła maszyna. W tym czasie straciliśmy Kubo i Simonsa o których się tyle gadało. Całe szczęście,że jest Fati, zaraz dojdzie Pedri i Ilax i wróci temat La masi jako najlepszej akademii
0
@itmustbejoke na tym to polega,że potrafi. Taki był temat gdy ostatnio było wotum
0
@ViscaBarca123 pojedzie na euro na bank
1
@BarcaInfo ile brakuje głosow?
1
@JimMorrisonFCB pamiętaj, lepiej złamanie niż skręcenie. Wrócisz do pełni sprawności;)
0
@Nano22 chodzi o to , że granica jest bardzo cięka. W podrywie z nową poznaną laska najważniejsze jest żeby wyczuć moment kiedy możesz pocałować, dotknąć, przytulić czy zbliżyć się bardziej, ale gdy nie wykorzystasz tego momentu to dziewczyna niestabilna emocjonalnie ( czyli pewnie 95 % nastolatek) traktuje cię jako kolegę i zmienia nastawienie z którego nie umie wyjść w swojej głowie.
Chłopski zwykle myśli,że może wyjść z friendzona ale kończy się na miesiącach starań kiedy ona już dawno spotkała kogoś kto ewidentnie zarywa do niej.
Odnosze sie do młodzieży bo uważam,że dorosłe i stabilne kobiety nie mają z tym problemu bo po prostu radzą sobie z emocjami;)
0
@Rewolucja123 cóż za poranek był, że mi klawiaturę porwało w cały świat?
0
@kkbarca to samo myśleliśmy o Busim gdy podpisywał kontrakt xD
1
W sumie jeszcze nikt nie powiedział, że Leo będzie grał:D
Może to się skończy tak,że w wielu wieku mieczach Leo będzie odpoczywał a wtedy GCDD będą mogli na czułki grać:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Drozdu7 szkoda, że temat Pedriego w Ajaxie upadł
11
@pauletaa może Stoichkov kapkę więcej wie o piłce niż ty?
11
@BarcaInfo genialny ruch, 26 lat, szybkość, zwinność, siła, technika i to wszystko za 25 milionów to 1/4 Lautaro xd
1
@RomanHoffer to że raz nie lajkuje tweetwo Włodarczyka nie znaczy że nie może laikowac tego co uważa za fajne, słuszne przydatne.
Jesteś robotem, żeby myśleć schematycznie i do wszystkiego podchodzić w sposób automatyczny?
0
@KamilZ z Anglią, Argentyną czy Brazylia ciężko konkurować;)
0
@LeoKrol bierz PS4 mam xo i więcej możliwości ma PS. Jedynie pada ma lepszego xo
0
@l0Messini typowy skrzydłowy na prawej stronie ma prawa nogę, Trincao to fałszywy skrzydłowy
0
@didzejos ten mit, że Fati został nakryty czapką na Signal to kryminał. Grał w tedy 5 mecz w seniorach? Miał 16 lat jeszcze chyba nawet a i tak jak poszedł na drugie skrzydło to wszystko zaczęło lepiej wyglądać. To nie był zły mecz i to był zupełnie inny Fati niż teraz
1
@sebasek99 pięknie napisany post. Składnia zdań mi się bardzo podoba.
Wracając, Depay niech będzie prawdziwą poczekalnia na 9 na najwyższym poziomie. Tani, z umiejętnościami i znający trenera, jest mnóstwo cech które wpływają,że świetnie może się tu wpasować. A jak nie wypali to 25 milionów to nie fortuna i powinniśmy to spokojnie odzyskać
1
@insp1re autobus ^^