jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z dwóch sparingów można parę wniosków wyciągnąć.
Nigdy nie sądziłem,że trzy 10 mogą razem grać, ale jednak mogą. Bardzo obiecująco wygląda współpraca Griezmana z Cou i Leo, Trincao wygrywa bardzo tym, że Dembele od raki nie grał i czasu trochę minie zanim wróci na dobry poziom ( nie ma co się spieszyć:)
Gdyby Busquetsa zamienić z Puigiem to lepiej by wyglądał De Jong, niestety tak to działa;)
0
Wystarczy na YT znaleźć Kogoś kto ogląda, nie problem
3
@macio_944 też nie;)
@Kettger i @norbi77, pewnie też;)
1
1500 do jutra wieczorem trzeba zebrać, to się uda! Tylko dziś rano zebrano 600 u Fonta!
1
@toszman bo chce go trener, a to o to chodzi,że y trener miał kogo chcę. Valverde nie dostał Parejo i Williama i ja też nie mogę wymagać od niego cudów;)
3
@MesQueUnClub96 5 km to 15 minut roboty, na rowerze można szaleć, 10 km na początek to w sam raz
0
@WiernyKibic111 no trzeba czekać jeszcze trochę do aktualizacji konami, bo na razie to nie ma Ansu np
0
@Witam marny pastisz Helenki z czasów dawnych i pierwszego disco polo, gardzę
0
@JaroCoach skoro trąbią od paru dni że mogą być głosy nieważne, to nie da się tego naprawc?
0
Że Riqui nie ma 6 w tym sezonie to istny kryminał
0
@NaFazieHitman mimo wszystko Barca to źle rozegrała, jak takie głupie owce bo wystarczyło też myśleć o kimś wcześniej. Z tamtych czasów żałuję, że Deulofeu bardziej się nie sprawdził, bo miałem do niego słabość gdy debiutował z Hamburgiem w wieku 18 lat w 2013...
0
@ShawnC oby ktoś już organizował zamach stanu
0
@l0Messini mam x one i wierzę, że w aktualizacjach będzie Ansu Fati bo niestety w 2020 od kwietnia jest usunięty z gry:D
1
@l0Messini też zauważyłem,że inaczej piłkę przyjmują oraz, że trochę szybsze jest wszystko i bardziej elastyczne
0
@messi564 mnie tylko ciekawi skąd oni wzięli temat na Lautaro, skoro nie ma na Depaya
0
@kkbarca w takim razie szanuję, podziwiam i zazdroszczę
0
@MILYFCB17 na miejscu Barcelony prosiłbym PSG o jak najpóźniejsze publikowanie tego transferu. Gdyby szybciej przekonali BVB do transferu to by poszedł i za 50 bo tak to się zwykle kończy.
3
@Encore DELE za Bale? Komuś się sufit spier
0
Komentarz usunięty
0
@BARCA_FOR_EVER jak dobrze liczymy to zostało mniej niż 2000
0
@fart a kto ci broni zostać socjo?
0
@cat_r37 dokładnie, myślę, że we wrześniu po mundialu albo rok później przyjdą krzywe pasy, kółka czy inny tygrysowy i centkowy shit
2
@kkbarca piękny, ale miejsce chu... Jakbyś chciał przypadkowac to Ci się Shelby rozjeb....
0
@Ghotti ten Belinghama to jest taki kocur że mała głowa, oby nigdy do Realu nie trafił a za kilka lat rywalizował z Moriba o miano najlepszego box to box
2
@norbi77 nie wiem kiedy ale muszę kupić tego plejaka chodźby do PESA
1
@TheNekro94 jakbyś mi mógł na privie w łopatologiczny sposób wyjaśnić to najprościej i na przykładach bo nigdy tego do końca nie zrozumiałem;D
0
@NeroTFP jaki to ma sens jak wszystko zdrożeje i nikt tak na prawdę więcej nie zarobi tylko wartość pieniądza straci xd
0
@wroclawskifan ta, ale był najlepszym Shalke:)
1
@kewin a co się w ogóle z Panem Henoxem m stało?
7
Nic nie mówię ale już brakuje mniej niż 3000. A jeszcze dwa dni i głosy z zagranicy! Myślę,że się uda