jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RomanHoffer znam te przypadki doskonale, poza tym mam znajomą co pracuję domu starców.
Niestety w większości przypadków jest to roślina, albo fizyczna, albo psychiczna(gorsza) nie życzę nikomu opieki 24/h nad osobą która nie wie co się dzieje do około. Bardzo współczuję, ale obawiam się,że to nie może zakończyć się happy endem. Przygotuj się na najgorsze bo udar w takim wieku to są niestety dwie opcje, Śmierć, roślina.
Życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia, zdrowie!
0
@jacobFCB dokładnie. Poza tym poco Dest skoro jest za paczkę fajek sprawdzony w Hiszpanii Emerson
1
@messi564 cesc w piku miał staty na poziomie De Bruyne w silnej Anglii to powinno skończyć tę dyskusję
2
@TR3YWAY dajcie sobie już spokój z tymi transferami
0
Emerson siedzi i się śmieje
2
@abram3k i bezcenny argentyński kaktus
0
@MSN1998 mnie to samo xd
0
@Jersi Polski to jest podobny do czeskiego nie rosyjskiego
1
@Chaoss no właśnie nie, każdy się zmieści, każdy ruszy w porę. Wszystko stanie się płynniejsze;)
1
@Chaoss i właśnie o to chodzi
1
@MESSIah16 Saul, Koke, Rodri, Thiago, Isco też nieźle;)
2
@Coutinho007 kości będą łamać, do tego Eriksen Lukaku, Martinez i Hakimi no i jeszcze Sanchez
1
@Arkon bo Mendes, bo nazwisko i Semedo jest wcale nie taki zły, z piłką przy nodze aż miło się patrzy, balans ciała to topka na świecie, w ustawieniu coś nie gra, ale komu gra?
0
@jeyx77x nikt nie ma pieniędzy poza Anglia, każdy oglądał jak w ostatnim czasie grał Vidal, Suarez i Rakitic, którzy w dodatku są grubo po 30. Za nich nie da się wciąż więcej
5
Już mi się odechciewa słuchać o nieudolności zarządu, transfer Neymara rozpoczął pewien proces który powinien się zakończyć na Coutinho. Transfer Griezmana jak wiemy był niepotrzebny, oraz kosztowny co nas obciążyło dosyć znacznie. Barca się przez to lekko mówiąc... Wpadła w problemy finansowe, a pandemia zredukowała przychody do minimum i nagle zaczęło brakować na wszystko..
Dobrze wiemy że gdyby nie covid to za 111 milionów przyszedłby Lautaro i w tedy by się dopiero problemy zaczęły.
Dziś Barca ma 10 milionów za Arthura, 2,5 za Vidal- Rakitic i 2 plus zmienne za Cuence, odejdzie jeszcze Suarez i Semedo i to wszystko to rozważne ruchy.
Bo co miał zrobić zarząd? Musi pozbyć się tej listy płac jak tylko może bo nieodrobimy tych słupków nawet z racji tytułów. Vidal, Rakitic i Suarez musieli odejść i oddanie ich za darmo w normalnych warunkach było by głupie, ale w obecnych? To jedyna deska ratunku, żeby to wszystko mogło zacząć funkcjonować. Zarząd nalał piwa i NA SZCZĘŚCIE Bartomeu nie jest abstynentem i choć trochę sprzątają. Za rok odejdzie Pique i nie dziwię się, że na zabij szukają Garcii i ogrywają Aroujo. Sytuacja jest dramatyczna j dobrze że zaraz nowe władze to wezmą
0
@zadafcb po co alternatywa za kogoś kto przyjdzie albo za grosze, albo darmo?
2
@JarekS nie możemy stracić Konrada, absolutnie NIE
3
@NeroTFP oby dograł do 50.
Ibra, CR, Buffon pokazują że granica wieku się przesuwa. Za 20-30 lat, 40-latek grający w silnym zespołe kupiony za 50-60 milionów z kontraktem na 3-4 lata to będzie norma
0
@JaroCoach głębię mamy taką, że La ligę musimy wygrać, zwłaszcza że jest 5 zmian i co mecz boże atakować Trincao, Pedri czy Fati wchodząc z ławki
0
@culesjasiules znam kogoś lepszego od tej dwójki
Emerson
0
@czółkovsky szybko poszło xd
0
@Coutinho007 to już wrzutki nie przeszkadzają? I gra tylko z Leo? Powolny słaby Alves też nie? Pamięć krótka jest;)
4
@Coutinho007 przecież Alves to większy amigos niż Suarez
0
@emeu bo chce go TRENER.nosz kur
2
@emeu w dodatku były pilkarze, Realu, Juve i Milanie. Wice mistrz świata oraz zdobywca copa america!
0
@BarcaInfo jak ktoś nie trenuje z zespołem to jest dla mnie poważna informacja nie to co do tej pory, otoczenie, środowisko, pozytywne nastawienie, kwestia godzin, brakuje tylko podpisu, transfer reguest i między zdaniami sztanga Busquets i amigosi, kiełbaski i piwo...
Cóż to było za okienko
2
@NGTRX i do tego zero bramek na wyjeździe w LM
2
@kamilop kurde chyba. Barca ma już w planach Aroujo i Garcie a ty wyjerzdzasz z zawodnikiem Sevilii
1
@BarcaInfo to trwa tyle,że jeszcze rano na treningu będzie klepał z Roberto i Busim
1
@MrShakira myślę, że ten Riqui się świetnie nadaje żeby grać głębiej, poza tym Alenia, Busquets, De Jong i Pjanic to dużo i wystarczająco. Po to Emerson tylko i wyłącznie, LO to sprawa czy zaufamy temu Firpo czy nie, mimo to aż tak bym nie bał się o tę pozycję .
Depay na 9 i możemy zaczynać