jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Patrykl145 w niewypalach też trochę tego było. Vietto, Immobile, Martinez
0
@Hubso mi się wydaje, że doświadczenie w boxie jest deczko ważniejsze
0
@Veil5ide zgadzam się, mimo to musimy pamiętać jakie to bramki były. Gdyby nie Leo miałby problem z takimi statystykami. Ich gra na dwa kontakty dużo nam dała, ale z roku na rok etap niżej w lidze mistrzów by był. Te współpracę należało po prostu zakończyć bo trzeba impulsów i zmian
0
Za Dwa ligta to bym usiadł do rozmów, zwłaszcza, że w Barcy B jest Konrad
0
@Veil5ide no za Setiena to strzelił ich w ch"*j
2
@sendesara bramka w Chelsi obsadzona słabo. Dziwne,że Lampard nie szukał młodego kota, który zajmie im pozycję na 15-10 lat. Młodych bramkarzy jest jak psów na wsi
1
Ludzie którzy boją, albo zaczynają bać się Atletico strasznie mnie dziwią.
Suareza zepsuł Valverde i jego daremne przygotowanie fizyczne. Myślicie, że Cholo w dwa tygodnie uzyska szczupłego Suareza? Który nie rozegrał minut w presezonie? Myślę, że zanim Suarez zacznie w ogóle grać minie mnóstwo czasu a pierwszym wyborem może stać się dopiero na wiosnę po okresie przygotowawczym i wykrojeniu się w taktykę, która się diametralnie zmieniła
0
Wiedza, oczytanie w ręku osoby z brakiem doświadczenia życiowego bądź osoby z brakiem pewnego rodzaju obycia w społeczeństwie jest moim zdaniem wręcz zabójcza i do niczego dobrego nie prowadzi.
Jeden z polskich artystów, raper, poeta, prawdziwy twórca i zdobywca ostatniej nagrody za płytę drugiej dekady XXI Jarosław "Bisz" Jaruszewski śpiewał/ rapował kiedyś, że :" czytaj dużo książek, lecz nie trać z oczu realiów. Słowa nie oddadzą bólu,czy smrodu fekaliów".
Moim zdaniem powyższy cytat może odnieść się do wielu struktur życia.
Cały post napisany jest z obserwacji mojej życia paru osób, znajomych, bliższych lub dalszych. Często spotykam się z ludźmi którzy żyją książka jak gracz nowym GTA z różnica w tym, że książki przez swoją renomę i ogólna opinie w społeczeństwie , że " czytaj książki, będziesz mądry" nie są krytykowane, ani nikt nigdy nie powiedział,że czytanie jest źle w dużej ilości. Moim zdaniem owszem jest, szczególnie gdy osoba ( konkretnie myślę o tej jednej, szczególnej) jest odcięta od rzeczywistości.
Łopatologicznie mówiąc mam znajomego który fruwa w obłokach książek psychologicznych, socjologicznych, ale nie żyje w świecie realnym, gdy tylko proboje to robi z siebie idiotę, natręta i osobę której odrazu chcesz się pozbyć z towarzystwa. Wiecie, ta jedna osoba która widzi świat przez inne okulary i nie widzi różnic między tym co czuję w środku a tym jaki jest świat na prawdę.
Przypomina mi to osobę w wieku 13, 12 lat która słuchając muzyki widzi siebie w teledysku jak robi rzeczy które wśród rówieśników są postrzegane jako " niedopomyslenia" jako, rzeczy wielkie, wyniosłe i robiące wow. Chodzi mi o nieumiejętność odcięcia grubą kreską realiów z tym co ci piszą, co ci mówią i tym co jest w środku.
Mogą być to problemy interpersonalne, problemy w psychice, problemy które można rozwiązać tylko u psychologa, albo psychiatry.
Mówiąc krótko: uważam, że ludzie odeszli zbyt Bardzo od społeczeństwa, ale gry, książki, TV, przetrwają być wyglądą życia, ale niestety surogatem dla życia stadnego. Więcej dzieciaków z problemami w psychice niż dzieciaków którzy mają siniaki na ciele bo grali cały dzień z chłopakami w piłkę... Niestety przekłada się to potem w życie dorosłe i po prostu liczba ludzi niegotowa do życia wzrasta i wzrasta.
Chciałbym poznać waszą opinię na temat przyszłości młodego społeczeństwa, uzależnień od udogodnień i konkretnie mojego znajomego, który mimo 23 lat, boryka się z dziecinnymi problemami, złym i wręcz naiwnym podejściem.
1
Suareza chcą jak króla żegnać a co z Rakiticiem?
1
@Sysia11 Pedri to największy talent tego pokolenia, większy od Camavingi, Greenwoda itp
0
@Anonymus0608 to jest rzeczywistość i rewolucja
1
@szymek029 niestety grypa straszna rzecz, sam miałem w 2018 i 3 tygodnie betonowego łóżka
0
Komentarz usunięty
10
@Eto'o9 R10 możesz powtórzyć? Co zrobił Eto? Więcej?
0
@Peciak się Ronnie w kryteria nie lapiee
1
@Eto'o9 R10 1 Alves
2Cafu
3 Lahm
8546 Dest
Tak to pewnie mniej więcej wygląda, zwizualizujmy to sobie
1
@Bisz jeden z użytkowników z mojego początku na stronie którego doskonale pamiętam, lecz ty mnie nie możesz:D
Patrzę,że na Ramble nie wchodzisz a zapraszam bo dużo zabawy jest
3
Depay do końca tygodnia powinien się ty zjawić;)
2
FC Barca.com ma 15 tysięcy użytkowników to jest niepojęte
0
@osa91 myślę, że tiba miałby problem żeby usiąść na ławce w Barcy B
0
@Kuczek nie widzę szans, żeby nie doszło. Kontak jest, Koeman go chce i myślę, że to się stanie do końca tygodnia
0
@LuisSalvano martwi mnie tylko że ta trójka to jakby nie patrzeć DDG czyli De Gea czyli nic dobrego:D
0
@ArterkHD sanah pięknie używa swojego głosu, prawdziwy artyzm i talent
0
@SamuraJack ciekawy jestem tego Mai
1
City na FB wrzuciło post: 24.09.2020 na czarnym tle i jestem pewien że to ogłoszenie nowego stopera i jednocześnie transfer Garci do Barcy
0
@RomanHoffer jest to możliwe, zależy jaki poważny był to udar. Są przypadki, że ręce lub nogi idą do lamusa a mózg fajnie chodzi. Osobiście nie znam przypadku,że osoba starsza po zawale wraca do normalnej kondycji. Niestety
7
@Toretto Moriba... A potem pierdolenie,że szkółka nie istnieję, ręce opadają
8
@Kuczek jak Vidal nie był amigosem to kto był 0,o
0
@BorzyKrzys przeraża mnie ta twarz, ale w takiej roli to mnie to będzie śmieszyć
13
Rozwiażmy ten temat raz na zawsze.
Do Amigosow do tej pory należeli:
Suarez, Messi, Pique, Busquets, Vidal, Roberto, Alba.
Czy tak wyglądał ten skład?