jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Byłem w tym roku na Ibizie, Rio De Janeiro i Maderze. Widziałem setki pięknych kobiet, sportowych aut i pięknych miejsc, ale nie ma niczego piękniejszego niż te czarno złote koszulki!
1
Chciałbym, żeby Leo grał do 60-70 minuty i coraz częściej pasował jeżeli chodzi o mecze. Nie ma potrzeby żeby grek wszystko
1
@LuisSalvano myślę, że Barca wyczekuje Lyon, bo albo okażą się baranami albo zarobią na nim cokolwiek. Zobaczysz on przyjdzie, i to za 10-12 mln bo to każdemu się zgadza.
3
@Janiama jakby Legia i Lech doszły chociaż do wyjścia z grupy to byśmy podskoczyli w rankingu
0
Sąsiad z jednej strony ma amtaffa drugi miał doga argentyńskiego.
Dog trzymany w świetnych warunkach u hodowców ( bo taki zawód mają sąsiedzi) bardzo ułożony, choć i tak się bałem a był szczeniakiem. Po drugiej stronie amtaff trzymany od 2014 na łańcuchu, zabójca który rozszarpie każdego jak się zerwie, kiedyś mnie ugryzł i mam do dziś szramę. Zdecydowanie hejtuje sąsiadów za stosunek do amtaffa, który na szczęście ma już 7 lat i jest w opłakanym stanie zdrowotnym bo stawy już pewnie do wymiany a tłuszczak na tłuszczaki jest
0
@clyde uważam, że jest zbyt mała restrykcja jeżeli chodzi o te rasy psów. Albo szkolenie, albo nici z psa.
0
Cieszę się, że przeszedł Dest.
Za rok uda się nieźle zarobić na Emersonie to też plusik.
Najważniejsze jest, że Koeman dostaję kogo chcę w przeciwieństwie do Valverde, który był jaki był,ale Parejo i Williama nie dostał, a uważam, że nie mam prawa wymagać od trenera celów jeżeli nie dostaje odpowiednich narzędzi.
0
@Encore na dwoje dzieci;)
4
@SiSenior policja powinna móc zabić sobie kogo uważa za słuszne. System w USA jest świetny, codziennie widzę filmiki jak ćpuny czy patusy startują do służb w USA, kończy się to wyrwaniem chwasta i bardzo Dobrze.
0
@wroclawianin89 przede wszystkim niech to będzie Portugalia, Francja i ew kraj najbliższy. Zaraz terminarz się napnie i latanie do Moskwy czy St. Petersburga w ogóle skomplikuje sprawę
0
@Encore oboje mają top talent, a wyprawiają takie głupoty, wyobrażasz sobie Pedriego i Fatiego z dziwkami?
0
@Eto'o9 R10 dzieciaki grają w ponad 90 procentach w piłkę nożną, kwestia czasu;)
1
@BartqRKO w domu teraz na spokojnie mogę się rozpisać.
A więc tak, USA to pieprzona potęga, a Seattle, LA, NY, Chikago, Dallas, Detroit, Phoenix, San Francisco, Miami, Waszyngton, Huston, San Diego, Boston, Portland czym różnią się od Paryża, Madrytu, Berlinu, Rzymu itp. to w większości nie stolicę, ale populacja i majotek bardzo zbliżony.
USA ma warunki do stworzenia Ligi Mistrzów Ameryki północnej.
Stany podchodzą do tematu powoli, zatrudniają wielu specjalistów i zdobywają rynki, RB i Etihad już tam jest, zaraz też talenty przestaną wyjerzdzac i niektórzy zostaną, w połączeniu z emerytami z Europy zacznie się podbój może i Nawet Copalibertadores.
Dest, Konrad, Pulisik czy Mckenni to tylko wierzchołek góry lodowej. Jestem pewien,że jedno dwa pokolenia i to będzie poziom Europy
2
@pt9 Dembele gdy tylko łapał regularność to momentalnie stawał się opoką. w sezonie 18/19 na jesień gdy nie było Leo to miał jedyny dłuższy czas bez kontuzji i co tu dużo mówić, grał kapitalnie, wyprawiał cuda.
Jest to ogromny talent i jak tylko zacznie grać to zacznie się forma i progress. Sprzedałbym tylko za 75-90 plus, ale Konrad musiałby po prostu wziąć jego minuty z Fatim, nie inaczej.
Mamy ogromne bogactwo w postaci Trincao, Fati, Konrad, Pedri na skrzydłach, więc Dembele mógłby odejść..
Sam Dembele też pewnie interesuje się odejściem, za dwa lata koniec kontraktu a nie wiem czy za rok mu Ewa kolejnej kontuzji ktoś mu więcej zaoferuje
0
@BartqRKO no A 20-30 lat to myślę, że MlS będzie top 3 na świecie i liga mistrzów się przeobrazi
1
@Kondziubarca listopad to często deszcz a październik to git
4
Podziwiam Lyon za determinację z jaką stara się z Barcy kasę wyciągnąć. Od początku każdy wiedział,że Memphis to piłkarz dla którego Lyon jest tylko i wyłącznie przystankiem,żeby się odbudować po Jose i Van Galu. Za 90 dni będzie można go za darmo wziąć bo on żadnego kontraktu nie przedłużył. Lyon niech lepiej sam postara się wziąć chociaż 10 milionów i coś w bonusach bo zostanie z niczym. Depay szybko sobie pracę znajdzie.
Mam nadzieję,że Barca wyczeka holendra aż Lyon pości go za jak najmniejszą kwotę. Mówiło się o 30 milionach i bonusach, ale myślę,że skończy na 12-10 plus zmienne. Lyon w interesie musi mieć sprzedaż Depaya i stawianie warunków Barcie nie jest rozsądne.
Gdyby jeszcze Lyon był bogaty i mógł sobie pozwolić na ławkę dla Depaya, ale nie ma żadnego argumentu. Depay na 100% tu przyjdzie bo Lyon okazałby się gorszym mózgiem niż Bartomeu pozwalając mu odejść za darmo
0
@norbi77 coś mieszają, jeżeli chodzi o nasz młoda perłę
0
@MESSIah16 no . Neymar za chwilkę ich lyknie
1
@Dior gdy przechodził do PSG był w wieku 28 lat i chyba był top 5-3 obrońców na świecie. Poszedł w niższy poziom i teraz nie daje rady, zatrzymał się w rozwoju przez brak konkurencji. Coś jak Verratti, Marquinhos, Neymar, Mbappe czy Cavani
0
@Suzu na 10 ma aż 4 to też mu służy;D
1
Nienawidzę gdy ktoś w programie, podcaście, na spotkaniu itp mówi, że powoli będziemy kończyć, po czym odrazu kończy wywód, spotkanie, przemowę.
Powoli to powoli a nie odrazu:(
0
@RosjaninBut przedłużenie umowy to również nowy kontrakt,czego się cholernie boję
0
Czy znacie jakiegoś piłkarza, który otwarcie przyznał, że jest gejem?
0
@Comentateiro ten projekt upadnie. Havertz jest tam zbędny.
Odoi, Werner Pulisik i Ziech.
Tak powinien wyglądać napad. Zwłaszcza, że Mount to wielki talent
0
@Tales_Omletu tonie się Ronnie podoba, jednak to skuteczne. Sami sędziowie wiedzą,że mają zawodnicy na nich wpływ
0
@MemphisDepay00 nie wiem na czym to polega, że piłkarz za mało razy się podciągnie? Niech testy przejdzie za dwa dni i może jakiś to pójdzie;D
0
@TheNekro94 dla mnie jeden z mądrzejszych użytkowników. Często się z nim kiedyś kłóciłem, ale mimo to był bystry. Takich ludzi tu brakuje
0
@BarcaInfo niech zostanie, dobry piłkarz
0
Uważam że sprzedaż Dembele to zły oraz dobry ruch.
Wiadomo, kontuzję były! Trochę słabo z głową bywało i dużo zarabia ( a nam chodzi o redukcję)
Jednak umówmy się, talent: pewniej większy od Mbappee, możliwości jakie daje są gigantyczne. Dwa skrzydła, prawa lewa noga - bez różnicy.
Szybkość, zwinność, gibkość? Check!
Jednak jest Trincao, Fati, Pedri i przyszedłby Depay. Fajnie wygląda.
Ale kurcze, mamy sezon gdzie jest 5!!! Zmian. Każdy zdąży pograć a tą ławka możemy wygrać mistrzostwo. Poza tym szczerze lubię Dembele i uważam że idealnie by pasował do tego zespołu teraz.
Jednak jutro znów może dostać kontuzji i cena spadnie.
Powiem tak, za 75 w górę? Tak, ale z żalem bo uwielbiam tego piłkarza