La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Podziwiam Lyon za determinację z jaką stara się z Barcy kasę wyciągnąć. Od początku każdy wiedział,że Memphis to piłkarz dla którego Lyon jest tylko i wyłącznie przystankiem,żeby się odbudować po Jose i Van Galu. Za 90 dni będzie można go za darmo wziąć bo on żadnego kontraktu nie przedłużył. Lyon niech lepiej sam postara się wziąć chociaż 10 milionów i coś w bonusach bo zostanie z niczym. Depay szybko sobie pracę znajdzie.
Mam nadzieję,że Barca wyczeka holendra aż Lyon pości go za jak najmniejszą kwotę. Mówiło się o 30 milionach i bonusach, ale myślę,że skończy na 12-10 plus zmienne. Lyon w interesie musi mieć sprzedaż Depaya i stawianie warunków Barcie nie jest rozsądne.
Gdyby jeszcze Lyon był bogaty i mógł sobie pozwolić na ławkę dla Depaya, ale nie ma żadnego argumentu. Depay na 100% tu przyjdzie bo Lyon okazałby się gorszym mózgiem niż Bartomeu pozwalając mu odejść za darmo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?