jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 czuję,że w tym roku Stegen w końcu wygra to trofeum
1
@MESSIah16 przynajmniej piękny nie strzeli.
Tak tej ligi nie lubię, że mogła by przestać istnieć przyczyną naturalną i bym nawet nie zauważył
4
Właśnie wszedłem w pierwsze artykuły o Ansu Fatim z 18 czerwca 2019.
Chciwość, on musi zapracować na kontrakt.
Co to ma być że jakiś młodziak ma czelność domagac się pieniędzy
Zobaczymy czy za dwa lata zadebiutuje chociaż w seniorach w tedy dopiero będzie mieć prawo głosu.
Dziś każdy z tamtego artykułu dałby się pociąć żeby Ansu podpisał nowy kontrakt!)
0
@itmustbejoke nikt formuły 1 nie wymienił? Poważnie?
0
@Pilka_jest_okragla na sto procent zagra, jak dopna licencję
1
@NaFazieHitman na światowym YT tylko GF Darwin
0
@kubix05 też uważam, że muszą się wsiąść za trening piłki norznej
0
5 sezon Guardioli. Ja wiedziałem że ich pik to będzie trzeci sezon, zawsze tak jest i było za Pepa.
11 lat absolutnej dominacji na swoim stanowisku i Chyba wreszcie pora na dłuższy urlop.
Myślę, że Pep odejdzie na rok/dwa odpocząć i ruszy albo do kadry Hiszpanii albo do Barcy jako osoba zajmująca się młodzieżą, jakiś dyrektor, lub koordynator projektu.
Co do City, myślę, że Nagelsman będzie idealna osoba na to stanowisko, a w City duża rewolucja i wyprzedaż.
Pomysły Pepa typu Mahrez, Cancelo, Mendy, Stones, Laporte i wieku innych po prostu nie wypaliły.
Ta drużyną musi przedefiniować parę rzeczy, czy Kevin że Sterlingiem coś jeszcze osiągną w City? Myślę,że nie bo nastąpiło zmęczenie materiału. Duża rewolucja się szykuje
0
@NaFazieHitman już się cieszyłem,że zgoli te kłaki. Griezman z białymi włosami w Atletico w meczu z Realem 4:0 to był fajny czas;)
0
@Hubso tyłko, że Perez pewnie nie raz smarował
0
@Yosemite wiele czynników wpływa na takie rzeczy, pomijając pieniądze. Liga angielska jest bardzo... Brakuje mi słowa, ale może dostojna? Poważna, brzmi i wygląda bardzo wyniosłe.
Same grafiki meczów, oprawy stadionów, kultura kraju, krajobraz.
Cala otoczka jest pod krawatem, same numery na koszulkach w Premier League wyglądają kapitalnie, poważnie i kulturalnie.
Światła na boiskach premier league? Klasa, wszystko ładnie widać jest to bardzo estetyczne, nie wspominając,że większość meczów jest o porze dziennej i podczas zachmurzonego nieba, więc barwy nadają temu kolejnej esencji.
Gdy odpalam, Mestalla, Pijuan, Balaidos to wygląda to fatalnie. Ciemno, ponuro brzydko. W Premier League to mimo,że ciemno, ponuro też bywa ale inaczej to smakuje.
Nie oszukujemy się Fulham czy Southampton by dostał oklep od Betisu czy Bilbao albo Levante w Hiszpanii. Piłkarze na półwyspie iberyjskim są o wiele lepsi technicznie co ostatnio bardzo udowodnił mecz Betisu z RM gdzie tempo i trudność zagrań była ogromna.
Ludzie cenią sobie to że kibice praktycznie mogą dotknąć murawy i są żywiołowi, oddani i zawszę są pełne stadiony. W La liga bieda, kibice są jacy są często to sama kultura dopingu jest lepsza w Anglii..
Poza tym Premier League! Jak to brzmi dostojnie!
1
@Kettger widziałem w czasach wyborów piękny cytat i gu tu muszę przytoczyć.
" Źle czasy wychowały silnych ludzi, silni ludzie zrobili dobre czasy, dobre czasy zrobili ludźmi słabymi a słabe czasy zrobiły silnych ludzi..."
0
@Progressive 10-20 lat i liga mistrzów powoli przestanie być najlepszymi rozgrywkami. Bo dojdzie liga mistrzów z udziałem klubów z Ameryki
0
@Jojko Koeman myślę, że jest już dogadamy z Depayem
0
@Coutinho007 mówiłem,że on wejdzie na poziom bardzo późno to mnie wyśmiali!
0
@FCMichalo w sumie Trincao ostatnio w obronie słabiutko
0
@Encore Derby to fajny zespół. Dwóch Polaków, Rooney, życzę im awansu do Premier League. Tak samo blackburn i Qpr!
0
@kamilop Malen to będzie nasza 9 za parę lat
4
@Kettger konfederacja traci w moich oczach z dnia na dzień od wyborów. W ogóle po co politycy wypowiadają się na taki bezsensowny temat? Jaka dusza i czym my gadamy? Człowiek to zwierzę tak mówi biologia a nie jakieś kościelne dygmaty. Polityków powinno się wyrżnąć i ktoś mógłby się obejrzeć za jakimś zamachem stanu, silną ręką by się przydała tej scenie
0
@Striker dawno Cię na LR nie widziałem, miło Cię widzieć :D
Uważam, że w tej chwili Garcia się tu nie sprawdzi.
Wszyscy od góry do dołu myślą życzeniowo, bardzo naiwne.
Odejdzie Todibo i zostanie 4 obrońców, chcemy Garcie? Spoko!
Znajdź kupca na Umtitiego i pewnie też na Aroujo bo dwóch młodziutkich obrońców w jednej drużynie grających przy legendzie klubu i zawodniku w super wieku do gry to nie widziałem.
Barca już paru piłkarzy powstrzymała z rozwojem, to samo będzie z Garcią, ląglę odstawisz? Żeby oboje grali? Bo Pique jest już na finiszu.
Ja zostawilbym Pique, Aroujo, Umtitiego i Lengleta. Tylko dlatego,że nikt nie kupi kontuzjowanego gracza z takimi pieniędzmi, więc zróbmy wszystko, żeby odzyskał uznanie w oczach przyszłych pracodawców. Garcie i Depaya weźmy za rok obu za darmo, Barcelona nie sra pieniędzmi.
@Tasde @masq @kkbarca
0
@masq twierdzę, że na te chwile absolutnie jest niepotrzebny
0
@rayan_7 od 1 tysiąca słyszałem do 40 za całą głowę. Nie uważam, że to jakoś dużo.
@patry295 Gimper i Dla Pieniędzy.
0
@Tales_Omletu pewnie że przejdzie za rok, byłby głupi jak y przedłużył
1
@Hubso a na początku tamtego sezonu były te urywki meczów jak ostro jechał na dupie
1
@BarcaInfo x iksde
0
@PatrykBarca akurat jutro powinna być strzelanina, Sevilla, Villsreal, Valencia na camp nou to zawsze są bramki, zwłaszcza w tej formie i pewności po Balaidos.
Więc Dembele zagra;)
1
@Jakchcesz nasza gra przypomina trochę Bayern gdzie Conan, Gnabry, Muller i Lewy byli wszędzie. To jest nowoczesny futbol. Cwiaki miał rację, niedługo pozycję znikną
2
@BarcaInfo rabiola i Mendes to od dawna milionerzy i porfely mają grubsze niż większość piłkarzy z najlepszy klubów
0
Trochę nie rozumiem ruchu
1
@ricardo0705 raczej duży błąd bo za parę miesięcy będzie za free