jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LightningStrike proszę priv
1
@Hen gdzie ty jesteś?
22
Komentarz usunięty
1
@Bobrowik czyli skończy się tak,że Cou i Dembele się spłaca a Hazard za 150 nie xD
0
@MrShakira wolę to co mamy teraz niż gwiazdy które znikają w ważnych meczach
0
Komentarz usunięty
2
@NeroTFP popieram!
1
@VIPER2712 jak go nie sprzedadzą to odejdzie za darmo. Barca może tylko schodzić z ceny
0
@TheNekro94 pamiętam jak liczyłem,że Ronaldo zaraz 30 będzie miał u powoli będzie kończył swój poziom. Leo natomiast ostatnie 8 lat niestety o wiele gorzej
0
@Rust_Cohle to nie była setka
17
Boję się, że będzie problem z Ansu. Jeżeli jego kontrakt obowiązuje do 2024 to będzie mieć 22 lata i w tedy, przy tym rozwoju tego piłkarza jego zarobki mogą się zrównać z tymi Leo
1
@JulesWinnfield i znów nie jest taki najmłodszy bo ma 20 lat. Znaczy nadal młodziutki, ale mógłby zacząć coś grać i wpływać na grę Realu
1
@Coutinho007 nie pamiętam, żeby Puig zrobił błąd od meczu z Bilbao
0
@Coutinho007 a to nie jest tak że oni te kasę mieli zamrożona Natalie wypadki właśnie
0
@4drian0 fajna inicjatywa
0
@D10SLEO nie notorycznie tylko co 15 minut:)
0
@Polnar czyli transfer. Wolę takie video niz 50 plotek o środowisku, otoczeniu itp
0
@norbi77 jak już przy tym temacie jesteśmy. To jest opcja żeby w ML nie regenowali się piłkarze po zakończeniu kariery? Strasznie mnie to wkurza, wolałbym w szkółce samych stworzonych przex grę
0
@masq zależy, dycha plus Brajt to lepsze niż 0 dolców bo za tyle zaraz odejdzie Depay
0
@Triv44 techniki się nie zapomina, no to nie kwestia wieku, siła spadnie, dynamika też, zwinność nie ucieknie póki będzie dbał o sylwetkę. Wytrzymałość, technika, ustawienie się, instynkt jeszcze długo będą się utrzymywać.
0
@AlwaysBlaugrana jedyna łatwa bramka jaka strzelił to sam na sam z leganes, reszta to ciężkie piłki i instynkt
3
Ofensywna liga, zespół grający fajna piłkę, super pomysł
0
@Agent005 szukałem kiedyś pneumatycznej, piękna sprawa, ale 15 tysięcy to ja za bieganie nie wydam
0
@VIPER2712 i co z tego będzie miał Depay? Od początku wszyscy wiedzieli,że Ol dla Depaya ma być tylko przystankiem. Weźmie Barcę za darmo, zresztą w każdej lidze może grać, pewna markę już ma
0
@Kidd nikt tego nie wie, Nawałka go nie chciał bo był pewien konflikt, ale teraz?
0
@Kacper1432 jeżeli chcesz się odbudować to szukaj klubu który strzela mnóstwo bramek i ma dużo okazji.
Benfika, Ajax, BVB. Można było wszystko wymyśleć, a nie kur** herthe
0
@Dzemix111 Alba czasem nie fundnal sobię przeszczepu?
131
@damianex10 genialny post. Krótko mówiąc: post potrzebny
0
@Suzu za około 90 dni możemy go za darmo wziąć, Jestem również za wymiana
0
@xBoMBoWiECx dobry pomysł, Arek nie pogra i może nie będziemy musieli już go widzieć w kadrze