0

@LightningStrike proszę priv

1

@Hen gdzie ty jesteś?

22

Komentarz usunięty

1

@Bobrowik czyli skończy się tak,że Cou i Dembele się spłaca a Hazard za 150 nie xD

0

@MrShakira wolę to co mamy teraz niż gwiazdy które znikają w ważnych meczach

0

Komentarz usunięty

2

@NeroTFP popieram!

1

@VIPER2712 jak go nie sprzedadzą to odejdzie za darmo. Barca może tylko schodzić z ceny

0

@TheNekro94 pamiętam jak liczyłem,że Ronaldo zaraz 30 będzie miał u powoli będzie kończył swój poziom. Leo natomiast ostatnie 8 lat niestety o wiele gorzej

0

@Rust_Cohle to nie była setka

17

Boję się, że będzie problem z Ansu. Jeżeli jego kontrakt obowiązuje do 2024 to będzie mieć 22 lata i w tedy, przy tym rozwoju tego piłkarza jego zarobki mogą się zrównać z tymi Leo

1

@JulesWinnfield i znów nie jest taki najmłodszy bo ma 20 lat. Znaczy nadal młodziutki, ale mógłby zacząć coś grać i wpływać na grę Realu

1

@Coutinho007 nie pamiętam, żeby Puig zrobił błąd od meczu z Bilbao

0

@Coutinho007 a to nie jest tak że oni te kasę mieli zamrożona Natalie wypadki właśnie

0

@4drian0 fajna inicjatywa

0

@D10SLEO nie notorycznie tylko co 15 minut:)

0

@Polnar czyli transfer. Wolę takie video niz 50 plotek o środowisku, otoczeniu itp

0

@norbi77 jak już przy tym temacie jesteśmy. To jest opcja żeby w ML nie regenowali się piłkarze po zakończeniu kariery? Strasznie mnie to wkurza, wolałbym w szkółce samych stworzonych przex grę

0

@masq zależy, dycha plus Brajt to lepsze niż 0 dolców bo za tyle zaraz odejdzie Depay

0

@Triv44 techniki się nie zapomina, no to nie kwestia wieku, siła spadnie, dynamika też, zwinność nie ucieknie póki będzie dbał o sylwetkę. Wytrzymałość, technika, ustawienie się, instynkt jeszcze długo będą się utrzymywać.

0

@AlwaysBlaugrana jedyna łatwa bramka jaka strzelił to sam na sam z leganes, reszta to ciężkie piłki i instynkt

3

Ofensywna liga, zespół grający fajna piłkę, super pomysł

0

@Agent005 szukałem kiedyś pneumatycznej, piękna sprawa, ale 15 tysięcy to ja za bieganie nie wydam

0

@VIPER2712 i co z tego będzie miał Depay? Od początku wszyscy wiedzieli,że Ol dla Depaya ma być tylko przystankiem. Weźmie Barcę za darmo, zresztą w każdej lidze może grać, pewna markę już ma

0

@Kidd nikt tego nie wie, Nawałka go nie chciał bo był pewien konflikt, ale teraz?

0

@Kacper1432 jeżeli chcesz się odbudować to szukaj klubu który strzela mnóstwo bramek i ma dużo okazji.
Benfika, Ajax, BVB. Można było wszystko wymyśleć, a nie kur** herthe

0

@Dzemix111 Alba czasem nie fundnal sobię przeszczepu?

131

@damianex10 genialny post. Krótko mówiąc: post potrzebny

0

@Suzu za około 90 dni możemy go za darmo wziąć, Jestem również za wymiana

0

@xBoMBoWiECx dobry pomysł, Arek nie pogra i może nie będziemy musieli już go widzieć w kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?